کوبه برایانت به عنوان Basketball Hall of Fame فینالیست سه هفته پس از مرگ

افسانه بسکتبال کوبه برایانت به عنوان فینالیست برای ورزش رسمی سالن از شهرت و سه هفته پس از او در میان نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر.

برایانت چهارم تمام وقت در NBA به ثمر رساند, بازی های برگزار شده برای لس آنجلس لیکرز در طول 20 سال کار حرفه ای که هایلایت شده توسط پنج NBA دو NBA Finals MVPs و یک MVP لیگ.

اعلام او بود که به عنوان فینالیست به سالن از شهرت آمد در NBA All-Star آخر هفته در شیکاگو که در اوج خود در روز یکشنبه با یک نمایشگاه بازی های ورزشی بهترین.

این رویداد سه روزه است که به احتمال زیاد خاموش به عنوان انجمن ملی بسکتبال می پردازد ادای احترام به مردگان بازیکن.

“من هرگز دیده می شود در زندگی یک ورزشکار در حال عبور بود که تاثیر کوبه عبور کرده بود بر مردم, مردم در خیابان ها مردم که حتی نمی دانند که او گفت:” جری News رئیس مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame, پس از اعلام شده است.

“در مورد من این بود که شخصی بسیار مشکل تر است برای من و خانواده گفت: News طولانی-زمان NBA اجرایی بود که القاء در سالن از شهرت در سال 2004.

پیوستن برایانت به عنوان فینالیست شدند سابق NBA ستاره Tim Duncan, Kevin Garnett و Chris Bosh همراه با سابق, women’s National Basketball Association (WNBA) ستاره Swin نقد و Tamika Catchings.

Snoop Dogg عذر خواهی برای حمله به گیل پادشاه بر کوبه برایانت

برایانت در راه خود را با دختر خود سکس و هفت نفر دیگر به جوانان بسکتبال مسابقات در تاریخ 26 ژانویه هنگامی که هلیکوپتر آنها سقوط کرد و در Calabassas کالیفرنیا.

یک مراسم یادبود برای برایانت و دیگران کشته در سقوط است پاره برگزار شد در تاریخ 24 فوریه در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>