در سال های پس از بازنشستگی اش در سال 2016 او در بر داشت یک راه بازگشت به بازی کشف شادی از آن همه را دوباره و دوباره و این بار از طریق چشم دوم خود را به دنیا دختر Gianna ماریا-Onore برایانت شناخته شده به عنوان جی جی.

او با در نظر گرفتن زمان برای یک معلم, یک ستاره شد و او با پیدا کردن شادی در این نسخه از بازی توسط دختران و زنان است. برایانت ممکن است نمی خواستم به عنوان یک مربی NBA اما او خوشحال بود به صبر و حوصله را از چوب جنگلی درس او آموخته بود به جی جی ،

در یک سال 2018 مصاحبه با جیمی کیمل برایانت پدر چهار دختر صحبت با غرور خاص در مورد جی جی. “این بچه مرد,” او گفت:. “بهترین چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که ما بیرون رفتن و طرفداران آمد تا به من و او می تواند در کنار من ایستاده و آنها را مانند:” تو به یک پسر. شما و [همسر] کردم به یک پسر بچه به کسی برای حمل در سنت و میراث.’ و او را مانند ” من این کار رو کردم.’ “

برنامه های خود را برای او روشن شد. کمتر از یک ماه قبل از آنها در جریان این تصادف برایانت تا به حال ثبت یک علامت تجاری برنامه با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر به دنبال مالکیت “Mambacita” یک اشاره روشن به خود را در “مامبای سیاه” نام مستعار.

در عکس: کوبه برایانت از طریق سال

به اشتراک گذاریبه اشتراک گذاری
کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز به نظر می رسد در برابر واشنگتن ویزاردز در نیمه اول در ورایزون مرکز در دسامبر. 2, 2015 در واشنگتن است. برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26, 2020. (راب Carr/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

به WNBA شد یک علت خاص برای برایانت به عنوان به خوبی به عنوان دختر خود امیدوار-برای مقصد. “هیچ @بازیکن NBA پشتیبانی @WNBA یا زنان کالج بسکتبال بیش از کوبه” سابق WNBA و U-Conn. ستاره ربکا Lobo توییتی. “او با حضور در بازی ها را تماشا در تلویزیون مربی نسل بعدی. ما دعا می کنیم برای خانواده اش است.”

“او یکی از همه از نگاه کردن به خصوص این نسل از بازیکنان” آتلانتا هاکس مربی لوید پیرس گفت. “برای دیدن راه او بیرون آمدن از بازنشستگی در بازی به حال فقط یک رهبر از مردم, WNBA, AAU برنامه های کتاب های کودکان — ما از دست یک رهبر است.”

که آشکار بود در آکادمی ورزشی در هزار اوکس جایی که او به میزبانی NBA و WNBA بازیکنان و برای دو سال گذشته مربی جی جی AAU تیم.

به دلیل و با او تبدیل شدن به یک ثابت در لیکرز بازی دوباره.

“ما فقط تا به حال بسیار سرگرم کننده است زیرا این اولین بار بود من از دیدن بازی از طریق چشمان او” برایانت گفت. “نبود من نشسته وجود دارد به عنوان یک ورزشکار و یا یک بازیکن و یا چیزی شبیه به آن. … آن او بود — او به داشتن یک زمان خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im