نیکز صاحب جیمز دولان به دنبال روشن است که با وجود سکوت جورج فلوید او رد نژاد پرستی

“دیروز من ساخته شده یک تلاش صادقانه برای ارائه دیدگاه من در یک مسئله بسیار دشوار است که هیچ پاسخ آسان” دولان نوشت در روز سه شنبه ایمیل (از طریق ESPN). “من می دانم که چقدر مهم است این موضوع است که بسیاری از, و من نمی خواهم وجود دارد به هر گونه سردرگمی در مورد که در آن من به عنوان یک فرد و یا ما به عنوان یک شرکت ایستاده است. بنابراین اجازه دهید من روشن بود: ما به شدت محکوم و رد نژاد پرستی در برابر هر کسی دوره است.”

کارکنان در دولان را MSG شرکت با توجه به ESPN روز دوشنبه شد “خشمگین” در غیاب یک بیانیه عمومی. در یک ایمیل به آنها که روز دولان گزارش گفت که به عنوان یک شرکت “ما هر واجد شرایط بیش از هر کس دیگری به ما ارائه نظر در مسائل اجتماعی” از آنجا که کسب و کار خود را در ورزش و سرگرمی.

گفت که در اولین ایمیل که او می خواست کارکنان به “درک ما داخلی موقعیت” دولان اعلام کرد: “این یک زمان آشفته در کشور ما است. Coronavirus و ناآرامی های مدنی گرفته اند عوارض خود را در راه ما از زندگی است. ما در Madison Square Garden ایستاده با ارزش های ما احترام و صلح آمیز در محل کار. ما همیشه خواهد شد.

“به عنوان شرکت در کسب و کار ورزش و سرگرمی ما نیست هر واجد شرایط بیش از هر کس دیگری به ما ارائه نظر در مسائل اجتماعی. آنچه مهم است این است که چگونه عمل کنیم. شرکت ما متعهد به حفظ ارزش های ما که شامل ایجاد احترام در محل کار برای همه و هرگز تغییر نخواهد کرد. آنچه ما را به یکدیگر می گویند مهم است. نحوه برخورد ما با یکدیگر مهم است. و این چیزی است که ما را از طریق این زمان دشوار است.”

تظاهرات شکسته سراسر کشور در این هفته پس از فلوید, گزارشی مرد فوت کرد زمانی که یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد. چهار افسر شلیک نشده است و درک چوین افسر که به زانو در چهره سوم-قتل درجه و طرح اتهامات. سه تن دیگر شده اند متهم شده است.

“این باور نکردنی” Popovich گفت. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مغز, حتی اگر آن را 99 درصد بدبینانه او خواهد آمد و چیزی می گویند برای متحد کردن مردم است. اما او نمی مراقبت در مورد آوردن مردم با هم. حتی در حال حاضر. این که چگونه آشفته او است. این همه در مورد او. این همه در مورد آنچه منافع او را شخصا. آن را هرگز در مورد خوب بیشتر. و این که همه او را به حال شده است.”

Popovich وعده داده شده به انجام آنچه او می تواند به ارمغان می آورد در مورد تغییر است. “اما آن را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. سیستم را تغییر دهید. من هر کاری را که من می توانید انجام دهید برای کمک به, چرا که آنچه رهبران انجام,” او گفت:. “اما او می تواند هر چیزی را انجام دهید برای قرار دادن ما در یک مسیر مثبت چرا که او یک رهبر است.”

برای Charlotte Hornets قابل رویت ترین عضو از مدیریت صحبت با زور و اجبار یکشنبه. در یک بیانیه اورلئانز صاحب مایکل جردن گفت که او “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی است.” اردن افزود: “من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی. … ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی. ما صدای واحد نیاز به تحت فشار قرار دادن رهبران ما به ما تغییر قوانین و یا دیگری ما نیاز به استفاده از رای ما به ایجاد تغییرات سیستماتیک.”

دولان را دشمنی با بازیکنان سابق و spats با نیکز طرفداران, در علاوه بر این به تیم ضعیف رکورد زیر 21 سال پاسداشت منجر به شعارهای در باغ “فروش تیم!” 65 ساله و مالک نیز ستایش سابقه قرار دادن مردم از رنگ در موقعیت های بالا در نیکز’ سازمان است.

در روز سه شنبه ایمیل به MSG کارکنان دولان نوشت: “نژاد پرستی متولد شده است از جهل است و آن را به هر یک از ما به درک فرد مشغول به کار در کنار شما است که خود را مساوی بدون توجه به رنگ و یا هر یک از ویژگی های دیگر که ما را متنوع است. و هر گونه بی عدالتی به یک نفر ظلم به همه است.

“این است که چگونه ما در MSG مبارزه با نژاد پرستی. ما با خودمان شروع کنیم و از طریق اقدامات ما تعریف کنیم که ما که هستیم. این است که چگونه ما می تواند به عنوان مثال به جهان گسترده تر. که نقطه ای از پیام من دیروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>