در مارس 28, اعلام نیکز گفت که هرگاه که همچنین به عنوان مدیر عامل باغ میدان مدیسون شرکت نقل مکان کرده بود به خود انزوا و “تجربه کمی به هیچ علائم است.” این تیم اضافه شده است که او “در ادامه به نظارت بر عملیات کسب و کار.”

نیویورک شده است و دولت سخت ترین ضربه گیر با حداقل 263,000 موارد از رمان coronavirus و 19,000 مرگ و میر گزارش شده تا کنون.

نیکز آخرین بازی در تاریخ 11 مارس یک روز قبل از NBA به حالت تعلیق در آن فصل که یوتا جاز را رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس. لیگ و بازیکنان آن اتحادیه توافق کردند که هفته گذشته به 25 درصد از هر بازیکن باقی مانده 2019-20 حقوق نکردن در لیگ را خاموش کردن.

کمیسر NBA آدم نقره ای گفته بود که “بیش از حد ناشناخته برای تنظیم یک جدول زمانی” برای بازگشت به بازی.

“وجود دارد هیچ اشتها [در میان صاحبان] به سازش رفاه ما بازیکنان” نقره گفت. “از نظر اولویت های شما شروع با ایمنی. ما در یک نقطه که در آن ما روشن پروتکل و یک مسیر رو به جلو که در آن ما احساس می کنیم می تواند نشستن با بازیکنان و می گویند ما می تواند سر فصل. زندگی انسان trumps هر چیز دیگری که شما احتمالا می تواند صحبت کردن در مورد.”

دولان را نیکس رفت به وقفه با 21-45 رکورد چهارم-بدترین در کنفرانس شرق و شد در راه خود را به از دست رفته پلی آف برای هفتمین مستقیم فصل. داشتن گرفته شده در طول عملیات تیم از سال 1999 پنج سال پس از پدرش شرکت به دست آورد نیکز و دیگر باغ های مرتبط با خواص دولان تبدیل به یک صورتی رقم در میان ناراضی نیویورک طرفداران ورزش.

به گزارش نیویورک پست دولان کمک 1 میلیون دلار به یک صندوق امداد برای MSG کارکنان کنار در حالی که رویدادها در عرصه آورده شده است به وقفه. این روزنامه همچنین گزارش داد که این باغ گفت: کارکنان واجد شرایط در روز دوشنبه که آنها خواهد پرداخت از طریق مه 31, گسترش تنظیم شده است که مجموعه ای به پایان می رسد توسط آوریل 3.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات