Kirk داگلاس بود تجسم هالیوود روح و روان. برش از همان پارچه به عنوان زرنگ و کارآفرینان — Zukors, Mayers, Warners Leammles و Cohns – که به تاسیس استودیوهای هالیوود در وهله اول او یهودی یک ragman پسر که تا به حال تحت فشار قرار دادند و راه خود را از دوران کودکی فقیر در نیویورک تبدیل به یکی از بزرگترین ستاره های سینما.

داگلاس فوق العاده انعطاف پذیری است. در اواخر دهه 1950 و اوایل دهه 1960 استودیو سیستم سقوط در اطراف او ادامه داد: برای رونق. او تاسیس کرده بود خود شرکت تولید Byrna تولیدات در سال 1955 و تا به حال به اندازه کافی روح و استقلال به خود فیلم اغلب در سرپیچی از استودیو کارفرمایان است. جدای از دستاوردهای شگرف به عنوان یک بازیگر مهم او حرفه ای به عنوان یک تولید کننده و مبارز. اگر چه او سرآمد در بازی بی رحمانه فردگرایان او پرورش مشاغل از بسیاری از دیگران است. او یکی از چهره های کلیدی در شکستن برای تلفن های موبایل blacklist با اصرار دارد که Dalton Trumbo (کمونیستی سابق که رفته بود به زندان به عنوان یکی از “هالیوود ده”) اعتبار شد تحت نام واقعی خود را در Spartacus (1960).

مخاطبان با شناسایی داگلاس به دلیل سرپیچی. او همیشه به نظر می رسید در برابر آن است. آیا به عنوان برده رهبر در اسپارتاکوس, بوکسور خود را در دستیابی به موفقیت فیلم قهرمان (1949) شهرستان حقه باز نگار گیر در شهر کوچک در نیومکزیکو در تک خال در حفره (1951) در جنگ جهانی اول ارتش فرانسه مامور گرفتن در مافوق خود در راه افتخار (1957) و یا ستاره هالیوود افتاده در زمان های سخت در دو هفته در شهر دیگری (1962), Douglas شد به طور مداوم نشان داده شده در صفحه نمایش رو به ظاهر غیر قابل عبور از موانع. او هرگز تسلیم. بسیاری از شخصیت های بی پروا و حتی amoral. او لذت می برد بازی تاریک و مشکل آمار و ارقام. “فضیلت است و نه نور و روشنایی” او یک بار گفت.

آن است که جذاب به تماشای داگلاس در کمتر آشنا نقش به عنوان مثال به عنوان وکیل در کمدی رمانتیک برای عشق یا پول (1963). این فیلم در نظر گرفته شده است به عنوان یک قطعه از کف یک معادل Doris Day/Rock Hudson فیلم هایی مانند Pillow Talk (1959) که مدیر آن مایکل گوردون نیز ساخته شده است. اما داگلاس است همان saturnine brooding شکل است که او در بیشتر مشخصه نقش. آن را در طبیعت به روشن کردن و یا به کاهش شدت. دیدن او در اینجا مانند تماشای مارلون براندو در یک Bridget Jones فیلم. او نگران کننده اثر در بقیه بازیگران. جای تعجب نیست, این فیلم بود و نه دریافت کرده است.

داگلاس را مانع خود را. او یک کالج, کشتی کج, قهرمان غره خوب به دنبال و بسیار ورزشی است. تبحر او در بازی کابوی ها trappers و وایکینگ ها در شدید فیلم اکشن و وسترن. در وجود خود آغاز فروتن, او تا به حال تکبر verging در obnoxiousness در مورد او هر دو روشن و خاموش کردن صفحه نمایش. شما می توانید به راحتی درک کافی چرا همه همکاران سابق خود علیه او را در بد و زیبا (1952) که در آن او با بازی یک جوان هالیوود تولید روی را.

اما شخصیت مرد آلفا بود خو با یک آسیب پذیری. آیا به عنوان وینسنت ون گوگ کشتی با شیاطین درونی او در Lust for Life (1956) و یا به عنوان پلیس که نمی تواند خود را پنهان misogynistic انزجار خود را و او را شطرنجی گذشته در داستان کارآگاهی (1951) خود را به یاد ماندنی ترین صفحه نمایش شخصیت ها تمایل به شک و تردید و یا حتی یک اشاره از خود نفرت در مورد آنها

کرک داگلاس در فیلم “داستان کارآگاهی’ (رکس امکانات)

داگلاس که همیشه ادعا می کرد که آرزوی واقعی خود را به حال شده است به عمل در مرحله رسم او برای تلفن های موبایل حرفه ای با مکر و سبعیت. به عنوان تولید کننده John Houseman که با او کار می کرد در بد و زیبا و دو هفته در شهر دیگریاشاره کرد او در اوایل کار خود, “او خشمگین رانندگی برای شهرت و به رسمیت شناختن همزمان با نقش او”. هیچ کس بهتر در به تصویر کشیدن شخصیت های در راه. داگلاس انتخاب همکاران خود بسیار دقت کنید. یکی از دلایلی که فیلم های خود را به ایستادگی کردن خیلی خوب است که آنها ساخته شده توسط بهترین مدیران در هالیوود است. او با Stanley Kubrick, بیلی وایلدر, Howard Hawks, Vincente Minnelli, John Frankenheimer و Elia Kazan, در میان دیگران. هنگامی که او تاسیس شد او را با استفاده از جعبه خود دفتر اعتبار برای فعال کردن فیلمسازان را در پروژه های که در غیر این صورت ممکن است تلقی شده است بیش از حد مخاطره آمیز است.

پایدار ترکیبی از خوش بینی و cussedness داگلاس احترام تقریبا تمام معاصران خود بازمانده بیماری ها و فجایع است که باید نابود ضعیف تر از مردان است. در یکی از autobiographies (او تا به حال زمان برای چند) نوشت: حدود یک هفته بازی پوکر برای سهام کم او استفاده می شود به بازی با هالیوود بگیرید و یاد دهید, Frank Sinatra, Jack Lemmon, Gregory Peck مربوطه ، “پس از درگذشت فرانک بازی رفت. زمانی که گریگوری پک درگذشت این بازی ادامه داد. Jack Lemmon درگذشت – و هنوز هم ادامه دارد. روز دیگر ما و همه زنان بیوه بودند وجود دارد. من در سراسر جدول در من و همسرم فکر می کردم وقتی من بمیرم این بازی هنوز هم در رفتن.'”

چه کسی می داند که آیا زنان بیوه’ پوکر بازی ادامه خواهد داد بدون او اما جای خود را به عنوان یکی از نوابغ هالیوود درست شده است مطمئن باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de