کرک داگلاس برگ ‘تقریبا کل $61m ثروت خود را به خیریه”

کرک داگلاس که در اوایل این ماه در سن 103 بنا به گزارش چپ تقریبا کل $61m ثروت خود را به خیریه.

روز یکشنبه آینه گزارش داد که افسانه ای هالیوود چپ $50m از ثروت خود را به توزیع توسط داگلاس بنیاد که این بازیگر و همسرش آن در سال 1964 تاسیس با هدف “کمک به کسانی که نمی توانند به خود کمک کنند”.

“تمرکز اصلی آن است که بهبود آموزش و پرورش و بهداشت و درمان پرورش خوب بودن و از همه مهمتر در حال توسعه فرصت های جدید برای کودکان که آینده ما در دست خود” وب سایت متحده است.

با توجه به خروجی بهره مند از ثروت را شامل St Lawrence دانشگاه کالور سیتی را کرک داگلاس تئاتر بیمارستان کودکان لس آنجلس Westwood را سینا معبد که “خانه از کرک و آن داگلاس دوران کودکی مرکز”.

این گزارش را نه دولت که در آن باقی مانده $11m خواهد رفت اما این را بگویم که داگلاس پسر مایکل است که در برآورد خالص ارزش $300m نمی خواهد دریافت هر گونه ارث از پدرش.

مایکل اعلام کرد پدرش در حال عبور در فوریه 5, نوشتن: “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.

“اما به من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است.”

داگلاس که اختصاص بخش قابل توجهی از زندگی خود را به موسسه خیریه, دریافت, Jefferson, جایزه برای خدمات عمومی در سال 1983 و فرانسه لژیون افتخار در سال 1985.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im