Kirk Douglas, ستاره اسپارتاکوس, Lust for Life و راه از شکوه و یکی از افسانه های عصر طلایی هالیوود درگذشت, در سن 103.

در یک بیانیه پسرش مایکل گفت: “در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.

“اما به من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است.

“من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود.”

متولد Issur Danielovitch به یهودی-روسی مهاجران زندگی یک فقیر زندگی در نیویورک داگلاس جعلی حرفه ای پرکار در هالیوود چیدن نزدیک به 100 اعتبار به عنوان یک بازیگر تهیه کننده و کارگردان است.

او همچنین نقش مهمی در شکستن برای تلفن های موبایل blacklist – بازیگران و نویسندگان بودند که دوری حرفه ای به دلیل لینک کلیک کنید برای جنبش کمونیستی در 1950s. داگلاس گفت: او بیشتر افتخار می کنیم که بیش از هر فیلم او ساخته شده است.

اولین فیلم بود عجیب و غریب را دوست دارد Of Martha Ivers (1946) که ستاره دار Barbara Stanwyck.

اما او تا به حال تبدیل کردن یک استودیو قرارداد و نیز حاضر به جراحی پلاستیک برای حذف شکاف در چانه اش که شد علامت تجاری خود را.

داگلاس شناخته شده بود برای عملکرد قدرتمند به عنوان شخصیت های که تا به حال برای تحمل و شدید بر روی صفحه نمایش درد. او با چاقو در آس در سوراخ مصلوب در Spartacus, از دست رفته یک چشم در وایکینگ هایک گوش در Lust برای زندگیو یک انگشت در آسمان بزرگ.

خود قابل توجه دیگر فیلم شدند تنهایی شجاع شیطان شاگرد پیروزی در انتبب و بچه ها سخت است که او ساخته شده با لنکستر در سال 1986.

عمر اسکار در سال 1996 بود که داگلاس ” تنها جایزه اسکار, اگر چه او تا به حال نامزد سه بار در سال 1949 سال 1952 و 1956.

سکته مغزی در سال 1996 در سن 80 ترک کرده داگلاس با لکنت زبان و آسیب دیده صورت اعصاب. اما دو هفته بعد به او نشان داد روح خود را با حضور در جوایز اسکار در مراسم دریافت جایزه یک عمر دستاورد. او همچنین در ادامه به کوچک نقش بازیگری از طریق 2008 اما گفت: سکته مغزی در سمت چپ او را خودکشی.

“طنز نجات من” داگلاس گفت: رژه مجله در سال 2014. “در ابتدا من فکر می کردم زندگی من به پایان رسیده است. اما زمانی که من به قرار دادن تفنگ در دهان من آن ضربه دندان. Ow! و که زده من خنده دار است. دندان درد شد توقف من از ارتکاب خودکشی؟”

در یکی از آخرین مکان حضور داگلاس ضعیف بود و به سختی قابل شنیدن در یک صندلی چرخدار او به عنوان کمک به دختر در قانون کاترین زتا-جونز در حال حاضر اسکار برای بهترین فیلمنامه در ژانویه 2018. در نوامبر آن سال او پیوست و پسرش مایکل به عنوان جوان داگلاس مفتخر شد با یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود.

داگلاس که رشد بلند سفید موی دم اسبی خود را در سال بعد به چاپ چندین کتاب از جمله کتاب شعر و نثر و عکس در سال 2014 و کرک و آن: نامه عشق, خنده و یک عمر در هالیووددر سال 2017 با همسر خود.

او تاسیس داگلاس بنیاد برای ساخت کمک های خیریه و در سال 2015 او و آن اعلام کرد قصد دارد به دور خود $80m (£61m) ثروت به انواع علل.

ذینفع شامل یک پناهگاه برای زنان بی خانمان به نام بعد از آن به لس آنجلس عمومی, مدرسه, منطقه, St. Lawrence دانشگاه و بیمارستان ها.

خود را به علامت 99 تولد در سال 2015 به او اهدا مبلغ 15 میلیون دلار به تصویر متحرک و تلویزیون صندوق برای کمک به ایجاد تسهیلات برای صنعت سرگرمی ارقام با بیماری آلزایمر.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de