پادشاهان گوینده اعطای Napear استعفا داد پس از تمام زندگی از ماده ” صدای جیر جیر

در توییتر ارز یکشنبه عموزاده خواسته Napear, 60, آنچه که او فکر Black Lives Matter جنبش و پس از ارسال خود را با سلام Napear پاسخ داد: “تمام زندگی مهم است. … هر یک!!!” که عبارت است از التهاب یک اغلب دیده می شود که بی اعتنا از نگرانی در مورد مسائل است که آمریکایی های سیاه و سفید چهره است.

Napear شد و به سرعت مورد انتقاد توسط مت بارنز و کریس وبر نیز پادشاهان سابق بازیکنان. در یک صدای جیر جیر که شامل دلقک emoji وبر در توئیتر خود نوشت: “Demarcus ما می دانیم و شناخته شده اند که کمک مالی است. تیم می داند که به عنوان خوبی. من به آنها گفته ام بسیاری از بار. آنها آن را دیده ام. آنها می دانند که او چه کسی است.” بارنز متهم Napear بودن “گنجه نژادپرست است.”

Napear عذرخواهی یکشنبه شب. “اگر آن را آمد در سراسر به عنوان گنگ عذرخواهی می کنم” او در توییتر نوشت. “بود که قصد من. این که چگونه من مطرح شد. از آن شده است engrained [sic] در من از من به یاد می آورم. من انجام شده است گوش دادن بیشتر از صحبت کردن در چند روز گذشته. من اعتقاد دارم که چند روز گذشته [تظاهرات] این کشور تغییر خواهد کرد برای بهتر!”

او در ادامه اعتراف کند: “من در درد. من 60 سال و من هنوز باید چیزهای زیادی یاد بگیرند.”

در پاسخ به اعتراضات و مرگ فلوید پادشاهان صاحب Vivek Ranadivé با صدور بیانیه ای که گفته شده در قسمت: “برای تمام امید و قول می دهم که کشور ما می ایستد برای آزادی زندگی می کنند بدون ترس از زاج و نفرت از نژاد پرستی است نه یک واقعیت برای میلیون ها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید. متاسفانه این است که جدید نیست. برای صدها سال بی حد و حصر مردان و زنان و کودکان درمان شده اند به کمتر از خواسته به کار دو بار به عنوان سخت گرفته و خیلی زود به عنوان یک نتیجه از تعصب تعصب و رفتار نابرابر.”

در فراق با Napear Bonneville گفت: “این بسیار مهم است که ارتباط ما احترام فوق العاده ای که ما برای جامعه و هر گروه و یا افرادی که باعث احساس به حاشیه رانده شده.”

Napear شد انتقاد در سال 2014 زمانی که او به نظر می رسد برای دفاع از دونالد استرلینگ بود که ممنوع برای زندگی از NBA و مجبور به فروش لس آنجلس کلیپرز پس از صوتی نژادپرستانه نظرات او ساخته شد ،

“من نمی خواهم به را می توانید از کرم ها با دونالد استرلینگ اما این همیشه گیر کردن به من که این همه چیز می گذرد,” Napear گفت: در آن زمان. “این است که یک مرد در 80s بود که یک آمریکایی آفریقایی تبار و مدیر Elgin Baylor و یک آمریکایی آفریقایی تبار مربی در Doc Rivers. فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه.

“برای آوردن پتو بیانیه ای که این فرد نژادپرست است به این دلیل نژادی لقب که آنها استفاده می شود و در عین حال این همان پسر است که یک آمریکایی آفریقایی تبار به طور کلی مدیر و یک آمریکایی آفریقایی تبار مربی تیم خود را در حال اجرا. آن را نمی کند تعادل به من چه میگویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>