Noel Celis خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارمند پوشیدن محافظ ماسک صورت در طب سنتی چینی فروشگاه در پکن در فوریه. 1 در سال 2020 است.

پکن — جدید کروناویروس کشته شدن بیش از 300 نفر در چین و آلوده به بیش از هزاران. به عنوان ویروس گسترش می یابد و با هیچ درمان در چشم برخی از مردم به دنبال درمان های جایگزین برای محافظت از آنها را از عفونت یا درمان خود را اگر آنها در حال حاضر آن را قرارداد.

در اینجا به برخی از نظریه های شناور در اطراف وجود دارد. برخی از این ارائه شده توسط واقعی پزشکان و برخی از آنها تنها حس مشترک است. دیگران بسیار است.

به عنوان تبلیغات می گویند: اگر نشانه های شما باقی بماند و یا بدتر دیدن پزشک خود.

چین

طب سنتی چینی برای انسان (و گاو و مرغ)

مردم چین شده اند و هجوم آوردند به خرید Shuanghuanglian — به معنای واقعی کلمه “دو زرد اتصال” — یک داروی گیاهی است که به پیروی از اصول طب سنتی چینی (TCM).

مایع ساخته شده از جوانه lonicera japonica, گل, میوه forsythia suspensa و scutellaria baicalensis گیاه.

شانگهای موسسه Materia Medica بخشی از دولت-اجرای آکادمی علوم چین گفته است که این دارو می تواند کمک به مهار coronavirus.

رسانه های دولتی از جمله شین هوا اخبار آژانس و دوربین های مدار بسته گزارش داده اند که آزمایش های بالینی پیشنهاد دارو ممکن است موثر باشد و منجر به صف های طولانی در TCM رسانه ها در سراسر کشور است. عمده چینی تجارت الکترونیکی از جمله سیستم عامل Taobao.com و JD.com در حال خروج از سهام Shuanghuanglian.

پس از برخی انتقادات در مورد تایید آن از محصول موسسه شانگهای دو برابر پایین و گفت آن یافته بودند تایید شده توسط ووهان موسسه ویروس شناسی به عنوان دقیق.

همه مشتاق مشتریان پیدا کرده اند این محصول مناسب ، معلوم می شود وجود دارد مارک دارو برای دام و طیور به نام Shuanghuanglian و برخی از مصرف کنندگان خریداری و آنهایی که اشتباه است.

یکی Taobao فروشنده دام درمان با خوشحالی رسانه های محلی گفت او هرگز انتظار می رود بسیاری از مردم حمایت خود را از دامپزشکی کسب و کار در حالی که سازندگان این محصول برای پرندگان تا به حال به نیاز مصرف کنندگان به مصرف محصول خود را.

سوپ مرغ برای ریه ها

صحبت از مرغ سوپ مرغ است نه فقط خوب روح آن را نیز خوب برای کشف ویروس ها به گفته یکی از ووهان ، ژانگ Jinnong ووهان اتحادیه بیمارستان قرارداد coronavirus و گفت: او خود را nursed بازگشت به بهداشت و درمان با داروی استاندارد و سوپ مرغ, همه در راحتی خود را قرنطینه.

“از نظر رژیم غذایی شما باید نوشیدن سوپ مرغ اغلب” ژانگ گفت: در مصاحبه با Changjiang روزانه و ووهان شب روزانه. “زمانی که شما نوشیدن آن شما باید به عرق. افزایش درجه حرارت بدن خوب است برای مبارزه با ویروس.”

“گیاهان دارویی است که اخراج انگل”

این areca مهره یا فوفل است که معمولا استفاده می شود برای خلاص شدن از hookworms و کرم کدو و سایر انگل های روده ای و شناخته شده به عنوان “مسهل گیاهان است که تخلیه به پایین” با توجه به TCM سایت من و چی.

اما Areca مهره شاخه میوه چین ارتباط می گوید که این مهره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus. آنها می گویند که نه ؟ ادعای خود هستند, اما, حمایت ملی کمیسیون بهداشت که شامل areca مهره در آن توصیه می شود نسخه ای برای ذات الریه-مانند بیماری است.

ملی کمیسیون بهداشت و ملی مدیریت طب سنتی چینی توصیه می شود بسیاری از TCM درمان برای کمک به کاهش علائم کروناویروس, اگر چه آنها تاکید کرد آنها نمی تواند درمان ویروس.

یکی از TCM مواد بود areca مهره که به گفته آنها می تواند کمک به سم زدایی و پاک کردن ریه ها.

قرار دادن چای در TCM

تنفسی متخصص از هوبئی مردم, بیمارستان, Hu Ke, توصیه می شود افراد را در پیشگیری از چای پیروی از اصول طب سنتی چینی است. در یک کنفرانس خبری در استان, دولت, ساختمان, او به دو دقیق دستور العمل های که ذکر شده در هوبئی توصیه می شود برای درمان coronavirus.

اول: ایجاد یک “کیسه چای” شامل atractylodes ریشه (3 گرم) خشک bunga مسعود گل (5g), آفتاب خشک, پوست کندن نارنگی (3g), نی ریزوم (2g), برگ توت (2g), ریشه گون (10g).

دو: جوش ریشه گون (10g), dr tuber سفید atractylodes ریزوم (10g), siler (10g) سرخس ریزوم (6g) خشک bunga مسعود گل (10g), eupatorium (10g), آفتاب خشک, پوست کندن نارنگی (6g).

آنها باید مصرف دو بار در روز به مدت هفت تا 10 روز Hu گفت.

گرم آب شور

مشهور 83 سال pulmonologist زونگ اتباع یک جانباز از بحران سارس است که به عنوان یک قهرمان ملی است و توصیه می شود swishing گرم آب شور در اطراف گلو و حفره بینی چند بار هر روز صبح و شب برای جلوگیری از عفونت.

اما به گفته کارشناسان این بود که ساختگی است و شور نمی خواهد “کشتن” ویروس جدید با توجه به Agence France-Presse. سازمان بهداشت جهانی نیز به خبرگزاری فرانسه گفت هیچ شواهدی وجود دارد که راه حل شور را محافظت در برابر عفونت با کروناویروس جدید.

کره جنوبی

کیمچی یابد و محدودیت های آن

کره ای ها به مدت طولانی ادعا کرد که کیمچی تند تخمیر کلم ظرف است که یک نیاز در هر وعده غذایی درمان همه شیوه ای از بیماری است. سارس پرنده آنفولانزا, آنفولانزا به طور منظم شما نام آن را. اما در حال حاضر کیمچی به نظر می رسد به ملاقات خود را مطابقت.

“خوردن کیمچی جلوگیری نمی کند coronavirus عفونت” کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: در یک نسخه منتشر شده برای سرکوب بحث که در دست خوردن کیمچی می تواند افزایش ایمنی در برابر coronavirus و که در آن می تواند گسترش ویروس.

وجود داشته است شایعات در برخی از گوشه و کنار کره جنوبی اینترنت که کیمچی زیادی از آن ساخته شده است از کلم چینی می تواند حاوی ویروس است. وزارت بهداشت گفت: بیماری نمی تواند قرارداد از خوردن کیمچی وارداتی از چین و یا دریافت یک بسته از چین است.

“بهترین راه برای جلوگیری از رمان coronavirus است به دستهای” آن را گفت.

هند

گاو زباله

ادرار و سرگین گاو را می توان مورد استفاده برای درمان عفونت کروناویروس به گفته سوامی Chakrapani Maharaj رئیس هندو mahasabha تواند بود هند حزب سیاسی.

“مصرف گاو ادرار و کود گاو را متوقف اثر عفونی coronavirus” Chakrapani گفت. اگر همراه با ویژه yagna — یا هندو مراسم انجام شده در مقابل آتش سوزی — می توان آن را “کشتن رمان coronavirus و پایان اثرات آن در جهان است,” او گفت: با توجه به چشم انداز هند است.

“کسی که شعارهای Om Namah Shivay و اعمال کود گاو در بدن ذخیره خواهد شد. ویژه yagna مراسم به زودی انجام می شود برای کشتن coronavirus” گفت: Chakrapani.

فراتر از آن, اما, او نمی ارائه هر گونه دستور العمل های خاص به گاو ترشحات بیشتر میگم خوش طعم.

آیورودا و هومیوپاتی

دولت هند منتشر مشاوره بهداشت بر اساس روشهای طب سنتی آیورودا هومیوپاتی و Unani.

اصلی جان کلام آیورودا توصیه شد خوب جهانی: حفظ بهداشت شخصی و دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه پوشش صورت خود را در حالی که سرفه یا عطسه و اقامت در خانه هنگامی که شما مریض هستند.

اما مقامات هند نیز تجویز Shadang Paniya یک معجون با توجه به مبارزه با سردرد و تب همراه با دیگر داروهای سنتی که شامل قرار دادن دو قطره از روغن کنجد در هر سوراخ بینی هر روز صبح.

پیشنهادات دیگر شامل مالش roghan baboona یک کلاسیک Unani مبتنی بر نفت در نظر گرفته مفید در درمان نقرس و درد مفاصل و کمر درد در پوست سر و قفسه سینه.

ایالات متحده

و در حال حاضر برای برخی بیشتر ارتدوکس اطلاعات از ما خبرنگار بهداشت عمومی در واشنگتن در اینجا این است: آنچه ما می دانیم درباره مرموز پنومونی-مانند coronavirus كردن در چین و جاهای دیگر

شعر و لی لیو یانگ در پکن و Min Joo Kim در سئول کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

Facebook گوگل و توییتر تقلا برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

نقشه برداری از گسترش این کروناویروس جدید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im