کیم کارداشیان قطع شمال غرب در طول آموزش آرایش: “من بچه ها را ترک خواهد کرد من به تنهایی’

کیم کارداشیان اسیر واقعیت از پدر و مادر در طول یک Instagram تصویری که در آن او تلاش برای فیلم یک آموزش آرایش و تنها به قطع چندین بار توسط شمال غرب است.

روز پنجشنبه KKW زیبایی مغول توضیح داد که او “پنهان در اتاق مهمان” از خانه او سهام با شوهر و Kanye West و چهار فرزند خود, شمال, سنت, شیکاگو و مزمور بنابراین او می تواند فیلم آموزش.

اما به جای اجازه می دهد واقعیت ستاره صلح به او نشان می دهد طرفداران آرایش, تکنیک کارداشیان پنهان فضا را کمی به نگه داشتن او دختر بزرگتر از آینده.

“آیا من می توانم شستن دست من ؟” شش ساله خواسته در یک نقطه. “شما می توانید آن را در اتاق دیگر? من نمی خواهم برای به دست آوردن این همه خیس, مامانی,” مادر-از-چهار پاسخ داد: قبل از گفتن دوربین: “من مخفی در اتاق مهمان شما بچه ها. من مخفی در اتاق مهمان چون بچه ها من نمی خواهد مرا تنها بگذارید.”

“شمال می کنم لطفا فقط من کمی آموزش ؟” 39 ساله و پنجه نرم می کند و سپس با دختر او. “این همه من می خواهم به انجام فقط یک کمی سرگرم کننده چیزی برای خودم.”

در رسانه های اجتماعی به relatable ویدئو خواسته والدین دیگر که نیز تمرین های اجتماعی فاصله در خانه با فرزندان خود در میان coronavirus همه گیر به commiserate با Keeping Up With The Kardashians ستاره.

“@KimKardashian شفاعت به شمال به فقط اجازه دهید او را به او آموزش آرایش به معنای واقعی کلمه است مادران در همه جا…” یک فرد است.

یکی دیگر گفت: “کیم کارداشیان در واکنش به شمال راه رفتن در روی او انجام آرایش خود را هر پدر و مادر خلق و خوی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de