کره شمالی به رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد “می شود یک خنده” از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصور که این دو, دوستان, جان بولتون, رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی گفته است.

آقای بولتون شنبه برای مصاحبه با شبکه خبری ABC است که پخش جمعه به ترویج کتاب جدید خود به اتاق که در آن اتفاق افتاده استکه بازدید قفسه های روز سه شنبه.

پرسیده شده توسط ABC‘s مارتا Raddatz اینکه آقای ترامپ “واقعا معتقد است که کیم جونگ سازمان ملل متحد را دوست دارد او را” آقای بولتون پاسخ داد که او نمی داند که از هر توضیح دیگری.

“من فکر می کنم کیم جونگ سازمان ملل متحد می شود یک خنده از این. منظورم این نامه که به رئیس جمهور نشان داده به مطبوعات — ثبت و فلان چیز اما من در اتاق زمانی که او آن را انجام داده — نوشته شده توسط برخی از بارگیری در کره شمالی حزب کارگران Agitprop دفتر” آقای بولتون گفت: با اشاره به نامه های شخصی این رهبر کره شمالی ظاهرا به نوشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“و هنوز رئیس جمهور است و نگاه آنها به عنوان مدارک و شواهد از این دوستی عمیق. حتی اگر آن را یک رابطه شخصی آن تغییر نمی کند این واقعیت کیم جونگ سازمان ملل متحد است که هرگز خود را از سلاح های هسته ای برنامه. و از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی نقطه نظر است که تنها چیزی که اهمیت” آقای بولتون گفت.

اما تفاوت های ظریف از امنیت ملی تنها از بی ارزش نگرانی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با آنچه که او مصمم سیاسی خواهد بود ثروت باد آورده از جلسه با آقای کیم آقای بولتون گفت.

“این چیزی است که او متمرکز — که او تا به حال تا به حال این عکس فرصت است. اولین بار رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی” آقای بولتون گفت.

“و او توجه زیادی از آن. من فکر کردم این یک اشتباه راهبردی است. ایالات متحده به خودی خود چیزی از آن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری کردم. ایالات متحده به مقدار بیشتر مشروعیت به این دیکتاتور و انجام نمی هر چیزی نسبت به هر معنی دار بحث رفع آنها برنامه سلاح های هسته ای” آقای بولتون گفت.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات