کشتار داعش رهبر اتحاد درد نکنه گروه عملیات می گوید: عراق نخست وزیر

اندرو Caballero-Reynolds استخر/ایسنا

کردستان عراق نخست وزیر Masrour بارزانی سمت چپ حرکت دست در دست وزیر امور خارجه مایک Pompeo در طول کنفرانس امنیتی مونیخ روز جمعه در آلمان است.

مونیخ — کردستان عراق نخست وزیر می گوید ایالات متحده در قتل رهبر دولت اسلامی ابوبکر البغدادی را تحت تاثیر قرار نمی تندرو توانایی به کار گیرند و هشدار داده است که شبه نظامیان در حال احیا.

Masrour بارزانی نیز در این منطقه رئیس جمهور گفت که این سازمان “تجدید قوا” و نصب حملات در شمال و غرب عراق است. او شنبه به واشنگتن پست در حاشیه امنیت اجلاس در جنوب شهر مونیخ که در آن او گفت که او تا به حال تصریح کرد نگرانی به وزیر امور خارجه مایک Pompeo زمانی که آنها ملاقات یک روز پیش از آن.

“او قتل است نه تضعیف توانایی های داعش به کار گیرند” بارزانی گفت: استفاده از مخفف این نیرو با اشاره به توانایی های محلی سلول های به کار به طور مستقل از رهبری مرکزی. “آنها را متوقف جذب بیشتر مردم آنها را متوقف حمله به,” او اضافه شده است.

بارزانی هشدار می آیند در برابر پس زمینه از تلاش های دولت برای اصرار ایالات متحده برای پیدا کردن یک راه برای حفظ حضور نظامی در عراق میان سیاسی واکنش در بغداد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قتل های هدفمند از بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی در عراق و خاک در ماه گذشته.

[کاخ سفید یادداشت سلیمانی اعتصاب باعث می شود هیچ اشاره ای از تهدید قریب الوقوع]

سلیمانی را قتل — که رسوب مرگ پیمانکار آمریکایی در حمله به عراق militry پایه میزبانی نیروهای آمریکایی تشدید تنش در منطقه است. در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی شنبه, ایرانی وزیر امور خارجه گفت: اقدام آمریکا کار کرده بود در ایران به نفع عراق با افزایش نارضایتی ایالات متحده حضور نظامی در عراق است. “شهید سلیمانی بسیار موثر تر از ژنرال سلیمانی,” او گفت:.

ناتو گفت: این هفته که آن را انتخاب کنید تا برخی از فعالیت های آموزشی در عراق در حال حاضر اجرا شده توسط آمریکا و ائتلاف به رهبری اما جزئیات دقیق نیروهای نظامی سازماندهی مجدد و شماره شده اند کار می کرد.

“این ارتش از ائتلاف و ناتو را با هماهنگی و تعیین کنید که چگونه ما می تواند گسترش ناتو در تلاش برای پشتیبانی امنیتی عراق خدمات” وزیر دفاع ایالات متحده امریکا Mark T. Esper گفت: در امنیت اجلاس در روز جمعه.

“این ضروری است که ما به حفظ نامربوط فشار بر داعش در عراق و سوریه فقط به عنوان ما امیدواریم که عراقی ها برای انجام این کار در دراز مدت” او گفت:.

اگر چه عراق نیروهای امنیتی در حال مصرف سرب در مبارزه با این گروه در عراق و ایالات متحده مقامات نظامی می گویند که ائتلاف هوش و هوایی پشتیبانی بسیار مهم باقی مانده است به طور کلی تلاش است.

عراق اوایل این ماه اعلام کرد که ائتلاف به حال از سر عملیات در کنار نیروهای امنیتی کشور پس از مختصر تعلیق در پی سلیمانی کشتن. مقامات غربی همراه با someIraqi مقامات را مطرح کرده و نگرانی خود را از احتمال این که داعش ممکن است استفاده از هر گونه اختلال در ظرفیت های خاص در برابر آن.

پس از سقوط خلافت در سال گذشته شبه نظامیان اسلام گرا شده اند mustering در ungoverned فضاهای که نیروهای امنیتی در تلاش برای نفوذ در سوریه آنها در حال دروغ گفتن کم در بیابان مقامات می گویند. در عراق, بزرگترین گروه به نظر می رسد به طور متمرکز در زمین بدون انسان بین کردها و نیروهای امنیتی و کسانی که از دولت فدرال عراق است.

کردی فرماندهان قرار داده و تعدادی از مبارزان وجود دارد به عنوان بالا به عنوان 3,000, در حالی که ارتش آمریکا معتقد است آن است که نزدیک به 500 عامل در سلول های کوچک و بدون هماهنگی نزدیک.

برای بیشتر قسمت ها حملات خود شده اند و در مقیاس کوچک با استفاده از ابتدایی مواد منفجره و یا گرفتن فرصت طلب potshots در نیروهای امنیتی به آنها منتقل می کند.

بارزانی گفت که حملات دولت اسلامی در حال حاضر بیش از 60 یک ماه با توجه به منطقه ای دولت در آمار و ارقام. “در حال حاضر آنها بیشتر اقدام به عنوان شورشی و به عنوان شما می دانید عملیات پنهان و عمدتا فقط در تلاش برای ترکیب در,” او گفت:. ائتلاف گفت: در اوایل این ماه که تعداد حملات ادعا شده توسط دولت اسلامی در ماه های آخر سال 2019 به حال تقریبا نصف زمانی که در مقایسه با آمار و ارقام از سه ماهه قبلی است. اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از حملات ائتلاف به حال ثبت شده در باز کردن ماه از سال 2020 است.

پرسید که آیا ابوبکر البغدادی قتل شده بود دیده می شود به تاثیر دولت اسلامی روحیه بارزانی گفت: “شاید در آغاز راه است.”

“اما ما دیده نمی شود هر گونه تغییر عمده,” او گفت:.

[تهمت به نظر می رسد به اشتباه کردهای سوریه و عراق]

به ایران گفت که او امیدوار است که واشنگتن و بغداد می تواند کار ساز و کاری برای سربازان شماره حفظ شود. “هر چیزی که اجازه می دهد و اجازه حضور این نیروها در منطقه که به اعتقاد ما ضروری است در مبارزه با تروریسم,” او گفت:. حضور نیروهای اروپایی در حال “بسیار گره خورده است با حضور ایالات متحده,” او گفت:.

سلیمانی کشتن بارزانی گفت که “هر نوع تشدید تنش در منطقه است نه کمک به ثبات است.” “ما امیدواریم که همه طرف فکر می کنم در مورد د-افزایش تقابل و تمرکز بر مبارزه با تروریسم در منطقه است که باید اولویت,” او گفت:.

Souad Mekhennet در مونیخ کمک به این گزارش. Spain agent گزارش از لندن است.

ادامه مطلب:

داعش در یک تقاطع

عراق می گوید ایالات متحده و ائتلاف از سر گرفته است و عملیات علیه داعش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im