چین بانک ها یک بار دیگر خواسته بودن به شهید خود را به اقتصاد صرف نظر کردن از سود برای هدایت منابع مالی به سمت سرمایه-گرسنگی کسب و کار. این نمی خواهد حل و فصل وب از مشکلات سیستم مالی گرفتار است.

شورای دولتی خواسته است تا بانک ها به بازگشت به 1.5 تریلیون یوان ($211 میلیارد دلار) به اقتصاد واقعی در قالب کم هزینه وام به کوچک و متوسط و شرکت های. این درخواست به مقدار حدود 75 درصد از سود خالص تقریبا یک چهارم از درآمد و 9 درصد از سرمایه بافر با توجه به Goldman Sachs Group Inc. در تئوری آن را ذخیره میلیاردها دلار از هزینه بهره برای شرکت ها توسط فشار ضمنی میزان وام دهی. در پکن است اذعان عمیق اختلال در سیستم مالی آن و بویش از ناامیدی.

آخرین خواسته دنبال یک میزبان از اقدامات تهاجمی توسط تنظیم کننده در هفته های اخیر از جمله moratoriums در بازپرداخت و خرید جدید وام از بانک ها است که کمک خواهد کرد تا گوشه ای از ترازنامه خود را. که پکن در حال حاضر درخواست موسسات مالی به طور موثر به چشم پوشی از بالا به خط رشد به پول دریافت کنید که در آن باید با رفتن به هر حال اشاره به ناکارآمدی کوچک دهندگان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مستقیم از اعتباری به اقتصاد است.

که هیچ جا بیشتر آشکار نسبت به چینی مناطق داخلی کشور که در آن این منطقه موسسات عمده منبع تامین مالی برای شرکت های کوچک و متوسط شرکت. آنها باید حد خود را و تبدیل شدن به انبار از بد خطر است. در روز پنج شنبه Caixin گزارش رگولاتور برنامه ریزی اجازه می دهد تا دولت های محلی برای دوباره پر کردن سرمایه و کارهای کوچک و وام دهندگان به میزان 200 میلیارد یوان با استناد به افراد آشنا با این موضوع. از 4,005 چنین بانک در چین 15 درصد برآورده نمی کنند حداقل سرمایه مورد نیاز است. مقامات آگاه هستند که برخی از وام دهندگان نمی قادر خواهد بود مطابق با آخرین فرمان — آنهایی است که می تواند به کسانی که با به اندازه کافی نقدینگی و سرمایه نه کسانی که آنها تا به حال به قید وثیقه آزاد است.

مشکل این نیست که قیمت و یا مقدار اعتبار ، آن را ماندگار و شناخته شده چالش انتقال گرفتن هر یوان که در آن مورد نیاز. پکن همواره کنترل هزینه های استقراض و قادر به تزریق (یا بیرون) gobs از پول زمانی که لازم است. آن را نقل مکان کرد نرخ تا زمانی که اهرم شروع می شود و افزایش و کاهش آنها را هنگامی که آن را می خواهد برای تحریک وام گرفتن. با ضربه از Covid-19 نسبت اعتبار به تولید ناخالص داخلی می تواند به عنوان بالا به عنوان 286% HSBC Holdings Plc تخمین می زند. در ماه مه به اصطلاح اجتماعی کل تامین مالی رشد 12.5% از سال قبل است. نرخ رانده شده اند آنقدر کم است که آنها را تشویق آربیتراژ و تجمع اهرم.

اما اقدامات به انتقال موثرتر انجام نداده مقدار و مالی لوله کشی همچنان مسدود است. بانک مرکزی ابزار های مختلف از جمله برش نسبت ذخیره مورد نیاز نبوده و قادر به نرخ پایین تر است. در واقع آنها تبدیل شده اند کمتر موثر در طول چند سال گذشته در پایین آوردن هزینه های وام. وام نخست رای به عنوان مثال تبدیل شده است که عملا معیار نداشته اثر مورد نظر حتی اگر مقامات بهینه سازی آن در ماه های اخیر.

همه چیز فقط بدتر خواهد شد از اینجا. بانک ترازنامه کانال اصلی بین سیستم مالی و اقتصاد واقعی نیست تقویت و یا تمیز کردن. در حقیقت دارایی های با کیفیت رو به وخامت است و توانایی هضم وام های غیر نمایشی است که به عنوان کاهش سرمایه بافر در حال فرسایش.

برای سرمایه گذاران تمام بانک سرمایه و سهام ترجیحی به آینده بازار به این موسسات سعی کنید برای حفاظت از خود بالشتک باید یک لایه جدید از ریسک یکی از آنها نمی تواند کمیت. کسانی که سنگین چینی بانک سود سهام نیز ممکن است به سوال آمده به سود رشد است به خطر بیافتد. برای پکن کشیدن در همان اهرم دوباره و دوباره کار نخواهد کرد. تمیز کردن ترازنامه خواهد شد.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Anjani Trivedi است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی در آسیا است. او قبلا برای وال استریت ژورنال.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات