Kickstarter کارکنان آرا برای داشتن اتحادیه یک نشانه ای از افزایش نیروی کار تنش ها در تکنولوژی

هر چند کوچک در اعداد اتحادیه حمل نمادین وزن است. امواج از فعالیت باید coursed از طریق دنیای تکنولوژی در چند سال گذشته اما آنها تا حد زیادی متوقف کوتاه از اتحادیه مبارزات.

Kickstarter است که بر اساس بروکلین شرکت است که کمک می کند تا طراحان و نویسندگان جمعی بودجه برای پروژه های خلاق و کارگران آن رفته اند بسیار بیشتر از دیگر شرکت فنی با رای دادن به داشتن اتحادیه. تلاش سازمان گفت: امید است به عنوان مثال برای شرکت های دیگر.

“بخش تکنولوژی نشان دهنده مرز جدیدی را برای سازماندهی اتحادیه گفت:” ریچارد Lanigan, OPEIU رئیس جمهور “و OPEIU هیجان زده است برای نشان دادن یکی از اولین tech گروه با موفقیت به پیروزی چانه زنی جمعی و حقوق به عنوان بخشی از جنبش کارگری در تلاش برای بهبود معیشت tech کارکنان در همه جا.”

مبارزات انتخاباتی برانگیخته شد در ماه های پس از مدیران تصمیم به خراب کردن بودجه صفحه برای یک کتاب طنز به نام “همیشه پانچ نازی ها” پس از آن نوشته شده بود در مورد جناح راست سایت Breitbart. بسیاری از اعضای هیات احساس کردند که این شرکت تاشو بود در صورت فشار سیاسی است.

اما این رشد مستمر در طول سال و تنش ریخته به نمایش عمومی با شلیک دو, اتحادیه سازمان در ماه سپتامبر. این دو نفر از کارکنان شکایت با ملی روابط کار هیئت مدیره ادعا که حقوق خود را به عنوان کارکنان به سازماندهی نقض شده است.

این شرکت را تکذیب کرد که خود را اخراج تا به حال چیزی برای انجام با خود سازماندهی فعالیت ها گفت: آنها از کار اخراج شدند برای مسائل مربوط به عملکرد. این NLRB شکایت هنوز در انتظار.

اتحادیه کمپین همچنین تولید بحث شدید در کارکنان این شرکت. دو نفر از کارکنان گفت: پست در پاییز که سازمان’ تاکتیک های تهاجمی حال احساس آزار به برخی از کارگران در دفتر. این شرکت رهبری در دفاع از راه آن انجام کسب و کار و درمان کارکنان خود را.

اتحادیه طرفداران در این شرکت گفت: آنها امیدوار بودند که این اتحادیه را به کارکنان بیشتر از یک می گویند در تصمیم گیری در مورد پرداخت هزینه استخدام و نظم و انضباط.

“Kickstarter کارکنان احساس کارفرمای خود یک نفع عمومی شرکت باید به بنیادی مترقی ارزش این حمایت با تضمین اعتماد و شفافیت از مدیریت تضمین دستمزد برابر برای کار برابر اجرای فراگیر تر شیوه های استخدام و دادن کارکنان صدا در فرایند تصمیم گیری,” اتحادیه Kickstarter متحد در بیانیه ای گفت.

در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه حسن گفت: او همیشه احساس بود این بود که به یک رای.

“من خوشحالم که ما در یک محل در حال حاضر که در آن ما باید یک قطعنامه” او گفت:. “آنچه ما در حال حاضر این است که یقین و من فکر می کنم که فوق العاده است.”

حسن گفت که او به دنبال به جلو برای تعامل با اتحادیه های کارگری در آن نگرانی.

“این در نهایت تغییر نمی کند چقدر برای این شرکت در نظر ما چگونه درایو نسبت به ماموریت ما,” او گفت:. “من دیده ام در 12 ماه گذشته فوق العاده پرشور گروه از مردم است. برای ما ماموریت من واقعا اعتماد به نفس در این راه ما را در حرکت رو به جلو است.”

اما Kickstarter تلاش خود را مطرح کرده است امیدوار است در میان بیشتر progressive tech کارگران که رسمی سازماندهی می تواند رشد کند. در ماه سپتامبر یک گروه از 80 قرارداد کارگران تصمیم گرفتند برای داشتن اتحادیه در گوگل در پیتسبورگ.

کسانی که تلاش شده است با دیگران است که نشان داده اند تجدید درخواست اتحادیه های کارگری در کوچک اما بسیار قابل رویت صنایع مانند رسانه های دیجیتال و سازمان های غیر انتفاعی.

“این واقعا یک افتخار برای رسیدن به عمیق گفتگو با بسیاری از همکاران من در سراسر این مسائل” Oriana Leckert یک Kickstarter کارمند و سخنگوی این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “استفاده از قدرت جمعی ما برای بهبود محل کار ما و زندگی حرفه ای ما را افزایش می دهد Kickstarter توانایی به یک رادیکال تاثیر مثبت بر جامعه اجازه می دهد همه ما به دفاع از حقوق کارگران است که یک هسته ستون مبارزه با نابرابری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>