کوین دورنت آثار Prince george’s County, غنی, حمایت, تاریخچه بسکتبال در فیلم جدید

اما کوین دورنت مختلف مشاهده از ظهور خود را از Prince george’s County, Md., به زندگی به عنوان یک NBA MVP و دو بار قهرمان. بروکلین نتز به جلو که به تحمل دو قابل توجهی چالش های بهداشت در سال گذشته با دیدگاه واشنگتن دی سی و حومه به عنوان یک بسکتبال گهواره با یک زیرساخت است که پشتیبانی از ده ها تن از دانشگاهی و بازیکنان حرفه ای.

“بسکتبال شهرستان: در آب” 50 دقیقه-مستند تولید شده توسط دورنت را سی و پنج سرمایه گذاری و پی اس, بررسی چرا و چگونه Prince george’s County تکامل یافته به یک بسکتبال سر چشمه. برای اولین بار فیلمسازان جان بکهام و جیمی جنکینز ردیابی این منطقه تاریخچه و کلید بسکتبال تحولات اشاره کرد که یک سیستم گسترده ای از پارک ها و مراکز تفریحی ارائه شده ایمنی و ساختار برای یک نسل از ورزشکاران از جمله 30 بازیکنان NBA از سال 2000.

“بدون rec مراکز و تیم های ورزشی, من نمی دانم که در آن من خواهد بود در حال حاضر” دورنت گفت واشنگتن پست تلفنی در این هفته. “من قطعا از طریق رفته است که فرضی و من نمی بینم خوب بیرون آمدن از آن است. من همیشه احساس می کردم که ما به راحتی پریشان در برخی از این محله. مرکز قیمت و بسکتبال قرار دادن من در یک مسیر به سوی چیزی است.”

هیچ بازیکن از شهرستان افزایش یافت به عنوان بالا به عنوان 31 ساله دورنت که محلی ریشه بازگشت چهار نسل. دورنت برای اولین بار به عنوان یک AAU ستاره با PG پلنگ در مدرسه قبل از بدست آوردن همه ملاقات افتخارات ملی و به رسمیت شناختن در مونترو مسیحی دبیرستان. پس از یک فصل در دانشگاه تگزاس انجام شد و شماره 2 انتخاب در سال 2007 پیش نویس توسط سیاتل فراصوت است. یک سال 2016 حرکت از شهر اوکلاهما تندر به رزمندگان طلایی امور خارجه تولید دو عنوان و دورنت آورده لری اوبراین جایزه به نظره برای رژه در سال 2017.

“من همیشه اولین کسی کوین به نظر می رسد به وقتی که آن زمان برای قرار دادن تا [جلسه] یا از آن زمان به ترک یک رویداد گفت:” غنی Kleiman, دورنت را در دراز مدت کسب و کار شریک است. “هنگامی که رژه بود بیش از او به من نگاه مانند” این باور نکردنی است. است که آن را ؟ چه کار کنیم؟’ او نمی خواست به خارج از آن لحظه. حتی برای قهرمانی رژه در خلیج او نبود که مانند همیشه است.”

در حالی که “بسکتبال شهرستان” ابتدا تصور در دورنت را رزمندگان اوج فیلم جمعه انتشار همزمان با به چالش کشیدن فصل در حرفه خود. دورنت سه سال از روی لئامت دادن در حالت طلایی به پایان رسید با یک پاره آشیل که در کنار او در این فصل بود و او یکی از چهار Brooklyn Nets بازیکنان به قرارداد رمان coronavirus در ماه مارس. 10-زمان-ستاره است انتظار می رود به بازی به صورت شبکه اگر NBA رزومه در این تابستان.

“من زندهام” گفت: دورنت بود که بدون علامت که او آزمایش مثبت است. “که در آن است. که همه من می توانم به شما بگویم. من خوب هستم. ناشناخته است که همیشه ترسناک اما من تا به حال بسیاری پشتیبانی می کند. من می دانستم که اگر من نیاز به هر چیزی من می توانم کسی تماس بگیرید. [به جامعه] ما هنوز هم نفهمیدم این همه چیز اما داشتن اطلاعات بیشتر روز به روز کمک می کند.”

مانند “آخرین رقص” ESPN 10-بخش فیلم مستند در مورد اردن بولز “بسکتبال شهرستان” کمک می کند تا پر کردن حلقه خالی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. این مستند که به نمایش های پست نیست و صرفا متمرکز بر دورانت به جای گفتن داستان از دیگر NBA اخیر بازیکنان از شهرستان از جمله ویکتور Oladipo, Quinn Cook, Michael Beasley و نولان اسمیت. Showtime Sports جمهور Stephen Espinoza گفت: این فیلم با هدف به “حفاری در بر علل ریشه” است که تبدیل این شهرستان به یک حرفه ای خط لوله است.

“این مستند می توانست به شدت مورد دستاوردهای بازیکنان بسکتبال در این منطقه” اسپینوزا گفت. “اما که نمی خواهد شده اند به عنوان جالب است.”

در واقع “بسکتبال شهرستان” فراهم می کند روشن بافت تاریخی در دو جبهه. آن را بازگو چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار مهاجرت از واشنگتن دی سی زیر شورش در پاسخ به مارتین لوتر کینگ جونیور ترور و چگونه ترک بیماری همه گیر از 1980s گریبانگیر بخش از جامعه است. سپس آن را میسازد منطقه بسکتبال روابط از جمله ادوین هندرسون “پدر بسکتبال سیاه و سفید” و دیگر touchstones مانند سرمایه کلاسیک بری مزرعه تابستانی لیگ منطقه ارتفاع را اجرا N’ شلیک بدنسازی و مورگان Wooten این نیروگاه در برنامه DeMatha کاتولیک دبیرستان.

برای بازیکنان به دنبال کمک هزینه های تحصیلی ورزشی و پناهگاه از جرم Kleiman گفت: داخل سالن ورزشگاه شد “پناهگاه.” دورنت که به یاد می آورد برس با خشونت و مواد مخدر-معتاد “زامبی راه رفتن در اطراف محله” در طول دوران کودکی خود را در نهایت صرف وقت زیادی را در صندلی دلپذیر فعالیت مرکز که او در پشت پرده پس از بازی در تمام طول روز.

“یکی از قوی غذای آماده است که در دراز مدت تاثیر ساختمان مراکز اجتماعی و سرمایه گذاری در جامعه” اسپینوزا گفت. “به عنوان مخالف به جرم کل فرهنگ جوانان به دلیل رو به رشد crack بیماری همه گیر در این منطقه است.”

یکی از دورنت اولیه بسکتبال مدل نقش بود کریس McCray محلی standout چهار سال ارشد خود را که در مریلند است. McCray را دانشگاهی موفقیت تبدیل NBA از یک “دور از ذهن” رویا به یک هدف قابل دسترسی برای دورنت که “جهان تنها به عنوان بزرگ به عنوان صندلی دلپذیر” قبل از او تا به حال این فرصت را به سفر برای AAU مسابقات.

“من نیاز به کسی که از من منطقه” دورنت گفت. “شما شنیدن در مورد بچه ها از سایر نقاط شهر است که به نظر می رسید خیلی دور. به کسی که از منطقه خود آن را از همان خیابان های شما راه می رفت ساخته شده تفاوت. [این فیلم] است که در مورد قرار دادن چیزی در جهان است که ممکن است کمک کند و یا الهام بخش کسی.”

“بسکتبال شهرستان” به سرعت حرکت می کند و برخی از آن بهترین صحنه های ساخته شده در اطراف خانه ویدئوها از دورنت بیسلی اسمیت و طبخ. An 11-year-old دورنت تخلیه جامپر برای PG پلنگ با همان شکلی که امروز استفاده می کند در حالی که بیسلی و اسمیت درگیر در گرم در یک جنگ به عنوان نوجوانان و gleefully توصیف رفتن به Go-Go را نشان می دهد در سن جوان است.

دوباره به تماشای فیلم قدیمی چراغ دورنت به یاد در مورد رفتن-رفتن موسیقی را تحت تاثیر قرار در محلی بسکتبال ،

“Go-Go موسیقی که قبل از بازی ها در فصل تابستان و آن را به یک ریتم و سرعت بازی ما با” دورنت گفت. “سبک خاص و استعداد همواره بخشی از بازیهای ما ، نمایشگاه ما ballhandling و به ثمر رساند که همواره بخشی جدایی ناپذیر از نام تجاری ما از بسکتبال. برو ایجاد این جدایی از هر منطقه دیگر در کشور است. هنوز بسیاری از مردم را گاز گرفته و آن را یا بنابراین ما باید چیزی که مال ماست.”

دورنت حرفه ای در حال حاضر او را گرفته coast to coast — با تابستان در لس آنجلس و جدید دفاتر کسب و کار در منهتن — اما Prince george’s County باقی می ماند در مقابل ذهن. یک سری اسکریپت که آزادانه در دورنت کودکی در آثار با اپل و برنامه وجود دارد به میزبان های محلی نمایش فیلم از “بسکتبال شهرستان” پس از coronavirus عبور می کند.

اردن بازگشت به کارولینای شمالی در بازنشستگی البته به عنوان صاحب شارلوت هورنتس. جیمز رفت و برگشت به خانه اش دولت در سال 2014 ارائه کلیولند کاوالیرز خود را به عنوان اولین دو سال بعد. دورنت تا کنون گذشت فرصت برای NBA بازگشت به خانه با جادوگران واشنگتن ترجیح می دهند به جای آوردن خاطرات Prince george’s County با او.

“من هرگز فکر نمی کردم در مورد بازی در خانه” او گفت:. “من شنیده ام بسیاری از مردم از من خواست تا دوباره [در سال 2016 رایگان آژانس]. من فقط احساس من همه چیز من می خواستم برای انجام در خانه. آن چیز در برابر جادوگران. در آن زمان من زندگی خواستار شد من جای دیگری است. من نماینده PG هر بار که قدم بر روی زمین است. هر کسی که مرا می شناسد می داند که. من بازی oozes PG شهرستان است. یاد گرفتم همه چیز را از این محل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>