جنگ را در حزب جمهوری خواه و سناتور میچ مک کانل – یک مسابقه طولانی به عنوان یک معامله انجام می شود – در حال پایین آمدن به سیم به عنوان مترقی خارجی آنچنانی بر روی خواسته های به نژادی و عدالت فراگیر در کشور است.

دیگر از آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای دموکرات ها وجود دارد و موهای رنگ شده بیشتر بسیار باارزش از یک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل 78 که متهم به تاخیر انداختن قانونی دستور کار باراک اوباما و دفاع از رئیس جمهور فعلی بدترین موارد نقض حقوق بشر.

برای یک مدت زمان طولانی frontrunner به در آقای مک کانل در ماه نوامبر به عنوان او به دنبال هفتمین دوره به عنوان سناتور برای کنتاکی بود امی McGrath, 45 سابق دریایی خلبان جنگنده که در سال 2018 به دقت از دست رفته یک پیشنهاد برای برنده شدن یک کرسی در مجلس نمایندگان. ملی حزب دموکرات به معنای واقعی کلمه قرار داده و پول خود را در پشت او شده است قادر به جمع آوری شگفت آور $41m.

اما در هفته های اخیر به مردم در سراسر کشور و در سراسر جهان اعتراض کرده اند برای عدالت نژادی پس از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید و که در آن تظاهر کنندگان در کنتاکی راهپیمایی در اعتراض بیش از عکسبرداری توسط افسران 26 ساله طبیب Breonna تیلور همه چیز به منتقل شده است.

چارلز بوکر, 35, مترقی دولت قانونگذار است که آمریکایی آفریقایی دیده است حمایت خود را افزایش, به عنوان او به سفر در سراسر کشور مبارزه در یک پیام اجتماعی و نژادی عدالت است.

داشتن امن تاییدیه از برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-کورتز آقای بوکر دیده است و خود صندوق-بالا بردن افزایش بیش از $3m در چند هفته گذشته. قبلا کل بود $750,000.

در ضمن یک نظرسنجی انجام شده برای فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت پیشنهاد آقای بوکر بود که منجر Ms McGrath, 44 درصد به 36 درصد است.

“یک روز باقی مانده است. یک روز از چپ به انجام آنچه بسیاری فکر می کردم غیر ممکن بود. یک روز چپ به آن را صفحه اصلی” آقای بوکر توییتی روز دوشنبه یک روز قبل از اولیه.

“کنتاکی هنوز هم وجود دارد زمان به رای دادن. بیایید شوک جهان باید کنیم؟”

وجود دارد بسیاری از ابهامات حلق آویز بیش از این مسابقه بود که به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در آن بسیاری از مردم گرفته اند این فرصت را به رای اولیه با استفاده از absentee ballot.

بیل ماهر می گوید: وای باید ‘طوفان سواحل’ به نشان می دهد آنها نمی ترسم اگر coronavirus

همچنین به دلیل همه گیر تعداد واقعی از مراکز رای گیری در حال کاهش و در لوئیزویل که در آن بزرگترین غلظت از رای دهندگان آمریکایی زندگی گزارش ها نشان می دهد وجود خواهد داشت تنها یک.

دیویی کلیتون استاد علوم سیاسی در دانشگاه لوئیزویل گفت که او تا به حال تماشا به عنوان آقای بوکر بود criss عبور دولت در تلاش برای برقراری ارتباط با رای دهندگان و هل دادن یک پلت فرم که شامل مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. او گفت: این علامت شکست از گذشته به خاطر دموکرات قبلا منتقل شده به این مرکز به تلاش و رقابت در آنچه به طور سنتی یک جامد محافظه کار دولت است.

‘”[آقای بوکر را] جمع آوری کمک مالی بود قابل توجه نیست و در همه به آن نقطه. او واقعا نبود یک صدای که بسیاری از مردم شنیده ام و می دانست اگر چه او تا به حال شده است در سفر دولت” آقای کلیتون گفت: مستقل.

“هنگامی که نژادی تظاهرات شروع در اینجا در لوییویل با تیراندازی مرگ Breonna تیلور و جورج فلوید کشتن او واقعا بر خاست به زندگی است.”


وی افزود: “وجود دارد گفت: در سیاست است که زمان بندی همه چیز است. و او واقعا تا به کشف و ضبط لحظه ای.”

Ms McGrath داده نشده است و ممکن است بر این باورند که حمایت از او دریافت شده از حزب دموکرات قدرت کارگزاران از جان گذشته را امتحان کنید و خلاص شدن از شر آقای مک کانل ممکن است او هنوز ظهور نوامبر به عنوان نامزد.

او با صدور بیانیه خود او در مورد عدالت نژادی

“من باور دارم که وعده امریکا است که هر کس تحت درمان با احترام و عزت هر چه نژاد و جنسیت و قومیت. من هم اذعان دارند که کشور ما دارای مشکلات واقعی با زندگی است که به قول” او گفت:.

“قتل Breonna تیلور و جورج فلوید آورده اند این کشور با یکدیگر برای ایستادگی در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و وجود دارد یک لیست طولانی از قربانیان که آمده اند قبل از آنها.”

مسابقه به آقای مک کانل جذب تا ده آرای اما تنها سه نامزد – آقای بوکر Ms McGrath و مایک Broihier یک کشاورز سابق دریایی سرهنگ هنوز در حال اجرا در سطح ایالت نژادها.

هر دو کمپین از Ms McGrath و آقای بوکر نیست پاسخ به سوالات.

کارشناسان می گویند که افزایش در حمایت از آقای بوکر نشان می دهد یک تغییر – حداقل برای زمان حال – در راه مردم در ایالات متحده آمده اند برای مشاهده این مسئله نژادپرستی و نابرابری. آنها همچنین گفت: اگر آقای بوکر شد به پیروزی اولیه او احتمال وزش پیام خود را به برخی از درجه ای به عنوان او در زمان آقای مک کانل.

“ما می دانیم که اصلی رای دهندگان از هر دو طرف تمایل بیشتر شدید در دیدگاه های خود گفت:” کریستینا Greer, استاد علوم سیاسی در نیویورک Fordham University.

“اگر او به مرض جرب به پیروزی اولیه بوکر ممکن است نیاز به حرکت کمی به این مرکز برای دریافت رای کافی برای پیروزی در این به طور کلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات