کنتاکی آتش سوزی cheerleading مربیان پس از بررسی آشکار متوحش کننده, استفاده از الکل در

“تعهد ما را و تمدید هر روز در دانشگاه کنتاکی است که موفقیت دانش آموزان ما در مرکز همه چیز را که ما انجام می دهیم. اما برای آن که احساسات به بیش از کلمات ما باید همیشه عمل در راه است که افتخار است که تعهد — به ویژه هنگامی که ما کشف موارد نادر که در آن کسانی که نظارت و هدایت دانش آموزان ما را برآورده نمی کنند استانداردهای صداقت ما انتظار داریم از هر یک از دیگر. این یکی از آن زمان” کنتاکی رئیس جمهور الی Capilouto در بیانیه ای گفت. “دانشگاه کنتاکی ساخته شده است, کشور برتر دانشگاهی cheerleading برنامه. اما متاسفانه یکپارچگی برنامه شده است به خطر بیافتد توسط رفتار نامناسب توسط برخی از اعضای تیم ملی در خارج از دانشگاه سفر و با سهل انگاری نظارت توسط این برنامه مربیان و مشاور.”

گفت: کنتاکی کشيش David W. بلکول “ما اعتقاد داریم این فعالیت ها بودند نه محدود به سال گذشته و ممکن است قابل تحمل برای بسیاری از سال است.”

Eric N. دوشنبه کنتاکی اجرایی معاونت مالی و اداری گفت که این مدرسه نه اخراج هر یک از آن cheerleaders. او گفت: کاوشگر آغاز شد و پس از مدرسه دریافت تماس از یک تشویق کننده را عضو خانواده در فوریه ادعا “رفتار نامناسب با اعضای تیم ملی و نظارت ناکافی توسط مربیان در خارج از دانشگاه سفر کردند.”

پس از مصاحبه با بیش از 60 دانش آموزان و مربیان و مدیران در یک گروه پشتیبانی, برنامه, مدرسه متوجه شد که مربیان “می دانست و یا باید شناخته شده از رفتار نامناسب توسط گروه پشتیبانی”; که در یک عقب نشینی تیم, اعضای تیم خواست که دیگر در این تیم انجام “سبد پرتاب” که در آن مردم پرتاب کردن یک حوض به یک دریاچه در حالی که بالا تنه و یا ته و که این انجام شد “در نظر حداقل در برخی از مربیان”; که مربیان تیم مجاز فارغ التحصیلان را به قایق و الکل به عقب نشینی و اعضای تیم نوشید بر روی قایق در حالی که “نیمه برهنه”; که مربیان متوقف نمی شود و اعضای تیم از آوردن الکل در سفر و که برخی از اعضای آنقدر مست که آنها نیاز به درمان پزشکی; و این که در یک cheerleading اردوگاه در تنسی اعضای تیم به دستور دیگران “به انجام هرزه شعارهای و پوشیدن لباس که شامل نمی شود،”

“مشاور و مربیان موفق به متوقف کردن یک فرهنگ متوحش کننده, استفاده از الکل و برهنه در ملاء عام در خارج از دانشگاه فعالیت های که در آن آنها در حال حاضر” دوشنبه گفت:. “دانش آموزان ما شایسته بیشتر مسئول رهبری و دانشگاه کنتاکی خواسته های آن.”

مدرسه تحقیقات همچنین نشان داد که دو تن از مربیان حال استخدام اعضای تیم به کار خود cheerleading کسب و کار و که ویلیامسون به حال استخدام اعضای تیم برای انجام کار در خانه خود را. کنتاکی دفتر حسابرسی داخلی در حال بررسی این که آیا آن را نقض مدرسه جنگ از منافع قوانین.

در حال حرکت به جلو cheerleading برنامه قرار داده خواهد شد تحت نظارت کنتاکی ورزشی بخش. بیش از 35 سال گذشته کنتاکی برنده جهانی هوراکشان, انجمن ملی کالج قهرمانی 24 بار. در ماه ژانویه این تیم سوم قرار گرفت در این رویداد است.

“سالانه عقب نشینی حذف خواهد شد و تمام off-campus سفر خواهد بود از نزدیک تحت نظارت” گفت: سندی بل کنتاکی دانشیار مدیر ورزشی خواهد شد که در حال حاضر نظارت بر برنامه است. “Cheerleading اعضای تیم ملی برگزار خواهد شد به همان استاندارد به عنوان همه ما دانشجو-ورزشکاران است. این یک روز جدید برای بریتانیا پورنو با یک گروه پشتیبانی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>