کنتاکی دربی دبستان پیشنمایش: چاه بایو به نظر می رسد ابتدا به لوئیزیانا دربی


جاده به Kentucky Derby

به عنوان ورزشی جهانی به تعویق انداختن یا لغو حوادث به دلیل نگرانی در مورد رمان coronavirus گیر با تجربه مسابقه تلاش می کند بهترین خود را به حفظ وضع موجود. برخی از شاخص حوادث به خصوص کسانی که در قرعه کشی فوق العاده ای جمعیت مانند کنتاکی دربی را در واقعیت اجرا می شود در تاریخ بعد از نرمال اما برخی از کلید دبستان مسابقه در مسیر به تاج سه گانه باقی می ماند و تا کنون بدون تغییر باقی ماند.

در روز شنبه یکی از کسانی که دربی دبستان نژادها $1 میلیون درجه 2, لوئیزیانا, دربی خواهد بود اجرا در محوطه نمایشگاه در نیواورلئان و ارائه 170 مقدماتی امتیاز برای این زمینه کنتاکی دربی امیدوار. آن نقطه خواهد بود doled در مقیاس 100-40-20-10 به بالا چهار اسب برای ضربه زدن به هیئت مدیره. برنده و شاید دوم-جای دان به احتمال زیاد خواهد شد امتیاز به اندازه کافی برای اطمینان از یک نقطه در دروازه برای Kentucky Derby. قطع به کسب شایستگی های سنتی پا برای اولین بار از تاج سه گانه از محدوده 21 تا 30 امتیاز اما در سال گذشته آن را در زمان تمام زمان بالا از 40 تا واجد شرایط برای اجرا به صورت گل رز.

اما, برنده, لوئیزیانا, دربی نبوده است منادی موفقیت در کنتاکی دربی. آخرین اسب برای پیروزی در این دبستان و رفتن را به نفع خود Kentucky Derby شد سنگ چاقو تیز کنی در سال 1996. قبل از این که آن را طلای سیاه در سال 1924. تنها یکی دیگر کنتاکی دربی برنده, خنده دار کید کرده است آمار مدیره (مقام دوم در سال 2003) در این دبستان مسابقه.

در اینجا برنده انتخاب برای لوئیزیانا دربی علاوه بر میدارد برای دیگر مدرج سهام در حال اجرا در این آخر هفته در محوطه نمایشگاه.

لوئیزیانا دربی در محوطه نمایشگاه (100-40-20-10)

12th, مسابقه, 1 3/16 مایل در خاک

انتخاب: چاه های فرعی رودخانه 8-1 روی خط صبح

این مسابقه در 1-3/16 مایل نیست که بسیاری از سرعت. تنها دو جبهه در حال اجرا اسب چاه بایو و نیویورک ترافیک در حال انتظار برای شکستن از دروازه. سه stalkers به احتمال زیاد آهنگ اما نه مطبوعات اوایل سرعت. بقیه زمینه گرایش به اجرا یا اواسط بسته و یا حرکت می کند دیر است. در این سرعت حالات ترجیح می دهم اسب در اولین پرواز خود را به عنوان انرژی مورد استفاده قرار گیرد و تا قبل از کشش اجرا شود.

با این حال نیویورک ترافیک را مجبور به صرف انرژی زیادی برای رفتن به جبهه از پست و موقعیت شماره 11 قرار دادن او را در یک نقطه ضعف. تنها 11 از 187 مدرج سهام و یا نقص مسابقات به صورت 3 ساله در زمینه نمایشگاه از ماه نوامبر برنده شده اند توسط یک اسب شکستن از دروازه 8 یا بالاتر. چاه فرعی رودخانه از سوی دیگر می شود راه آهن موقعیت (20 درصد برنده رای) به اسب دوانی فلورنت Geroux بسیار آسان تر سفر به جلو. به علاوه چاه بایو تنها اسب در این زمینه به اجرا در عرض سه Brisnet سرعت در نقاط پر (98 برای این مسابقه) دو بار در زندگی حرفه ای او. دیگر اسب انجام داده است آن را یک بار.

تاریخ آهنگ مسابقه Brisnet سرعت شکل
02/17/2020 Oaklawn پارک غرب سهام (درجه 3) 95
01/26/2020 Oaklawn پارک کمک هزینه اختیاری ادعا 96
11/30/2019 Churchill Downs کمک هزینه اختیاری ادعا 81
10/26/2019 Purple entertainment قبل از ازدواج وزن مخصوص 87

نگه داشتن چشم در آمریکا فرعون پسر سلطنتی عمل (10-1). خود را در جایگاه دوم به پایان برسد به هزار کلمه در درجه 3 Robert B. Lewis سهام در سانتا آنیتا بهتر است از آن به نظر می رسد. او در این مسابقه در سرعت 55.1 فوت در ثانیه بالاترین در این زمینه در هر اطلاعات از Trakus. اگر نه به صورت گسترده سفر است که باعث شد او را برای اجرای اضافی 40 فوت از هزار کلمه او را ضربه زدن به سیم اول است.

دیگر درجه بندی ریسک

New Orleans, کلاسیک در محوطه نمایشگاه

9 مسابقه 1 1/8 مایل در خاک

انتخاب کنید: تفنگ آن 6-1 روی خط صبح

1-1/8 mile فاصله یک پرچم قرمز برای تعداد کمی از کسانی که در این مسابقه است. تنها دریانورد (یک پیروزی در هفت مسابقه در این راه دور) Sonneteer (0 3) شطرنج ارشد (0 تا 4), ده برابر (1 تا 7) و نقره گرد و غبار (0 تا 4) که او نیز رد صلاحیت شده در لوئیزیانا سهام توسط ایالت لوئیزیانا مسابقه کمیسیون به دلیل مثبت تست مواد مخدر پس از او برنده Mineshaft مخاطرات در اینجا چند هفته بعد باید تمام تلاش نه furlongs.

که برگ بی باک فریبنده ماه با استانداردهای من و تفنگ آن است.

بی باک حرکت کردن در کلاس پس از یک پیروزی بزرگ در یک اختیاری ادعا مسابقه دوم خود را از حرفه خود. شاید او این کلاس به این کشش شاید او نمی کند. فریبنده ماه در پنج سال هرگز سعی رفتن 1-1/8 مایل در 21 مسابقه وجود دارد هیچ دلیلی برای اعتماد به او برای نخست تلاش در این مسابقه است. با استانداردهای آموزش دیده توسط Brett, Calhoun, که همچنین آموزش نقره ای, گرد و خاک, ریخته گری یک ابر بر او. تفنگ, آن, اما, هنوز سعی فاصله (نه حرفه ای مسابقه) اما او پایان دوم به نقره گرد و غبار در Mineshaft و سوم به همان اسب در لوئیزیانا مخاطرات شاید نشان می دهد او دزدیدند حداقل یک درجه سهام برنده و شاید دو.

مونیز یادبود کلاسیک در محوطه نمایشگاه

10 مسابقه 1 1/8 مایل در چمن

انتخاب: عامل این 10-1 روی خط صبح

تنها سرعت سست منجر همیشه خطرناک است و عامل این یک دونده جلو می توانست ایده آل تنظیم کنید تا در این مسابقه است. دیگر اسب در مسابقه می رود در حالی که به طور مداوم به عنوان این پسر از عامل و گذشته خود دو نژاد از جمله درجه بندی ریسک برنده شدن در این نمایشگاه زمینه ریسک های تولید Brisnet سرعت ارقام در سه نقطه از پر (98).

به علاوه سوارکار اسب دوانی شدن شان Bridgmohan و مربی براد Cox باید برنده 8 از 18 مسابقه با هم بیش از 60 روز گذشته تولید بازگشت دلار 1.63 برای هر $2 برنده شرط قرار داده شده بر روی اسب خود را. Bridgmohan برنده ثابت 20 درصد از چمن مسابقه در این سال (207 مانت) به صورت مثبت و پیروزی در انتظار به عنوان به خوبی.

محوطه نمایشگاه اوکس در محوطه نمایشگاه

11th, مسابقه, 1 1/16 مایل در خاک

انتخاب کنید: محدود 3-5 های مورد علاقه بر روی خط صبح

بیایید نه overthink این یکی. محدود موفق به کسب پنج مستقیما از جمله درجه 2 راشل الکساندرا سهام توسط 4-3/4 طول در اطراف این بیضی در ماه فوریه و 3-برای-3 در فاصله. تنها یک اسب دیگر در این زمینه آنتوانت تا به حال برنده در سهام و رقابت و سطح پایین سهام نژاد در قنات در ماه دسامبر.

ادامه مطلب:

چشم انداز: اگر سواران مراقبت زیادی در مورد حیوانات, چرا آن را فدرال برای جلوگیری از دوپینگ?

کنتاکی دربی خواهد حرکت به سپتامبر. 5 دلیل coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>