کنی راجرز: یک اردو قصه گو که هرگز در زمان خودش خیلی جدی

من می دانستم که چیزی کمی عجیب و غریب بود که من برای اولین بار دیدم Kenny Rogers چون Muppets بود – disconcertingly رشد دست در شرکت خود را. زمانی که او به نظر می رسد در Muppet Show به خواندن “قمار باز” در سال 1979 یکی از آنها استفاده از این نگرانکننده جدید زائده به نور و از او یک سیگار قبل از beardy برای انسان خواند یک آهنگ آموزش ما بچه ها چگونه به ساقه ویسکی کارت های بازی برای پول و دعا برای مردن در خواب ما. بچه ها’ تلویزیون بود قطعا متفاوت در آن زمان و به عنوان یک خزنده کمی یکشنبه آدامز از یک کودک, من عاشق به دزدکی حرکت کردن یک قله بین انگشتان من به عجیب و غریب تاریکی از دنیای بزرگسالان. من عاشق لحن خوب و یک داستان است که فضا برای تخیل به رانش.

وجود دارد به نظر می رسید به چیزی جادویی در ترکیب راست-تیراندازی کشور, موسیقی و فراموش نشدنی, روایت معلق در هوا در اطراف حاشیه از دوران رادیویی: راجرز “قمار باز” و گلن Cambell را “Witchita Lineman” (1968) شدند و مورد علاقه های شما.

مقدار اعتبار برای عظمت “قمار باز” باید به ترانه سرا همین سچلیتز. اما راجرز – یکی از پرفروش ترین هنرمندان از تمام وقت – بود مناسب اردو قصه گو. من عاشق خود را گاه به گاه تعبیر و کابوی کرواک در صدای او است که پیشنهاد یک مرد که می خواهم نگه داشته و وکیل خود را از طریق روز در دنباله انتظار تا زمانی که او تا به حال چیزی است که ارزش گفتن. جای تعجب نیست که او یک به یک آهنگ “قمار باز” به نمودار حتی اگر آن را تا به حال ثبت شده توسط سچلیتز و دیگر هنرمندان کشور قبل از او.

متولد در هوستون تگزاس در سال 1938 راجرز چهارم از هشت فرزند یک نجار و یک پرستار – شاید که آوازی خود ترکیبی از هنر و صنعت و شفقت آمده است. او استعداد آواز قطعا نمی آمد از او عمیقا مذهبی, نوع و بلند پروازانه که او اغلب به شوخی می خواند آنقدر که مردم را به ترک اتاق. اگر چه او بود به نام لوسیل او موضوع خود را در سال 1977 رسید که نام یکی دیگر از داستان آهنگ آغاز: “در یک نوار در تولدو / سراسر از انبار / در یک barstool او در زمان خاموش او حلقه / من فکر کردم من می خواهم نزدیک تر / پس از من راه می رفت بیش از …”

راجرز الکلی پدر نبود بسیار درگیر با او و او صدمه دیده است عمیقا در بزرگسالی با عدم اذعان موفقیت خود را. “من فکر می کنم که یکی از واقعی تراژدی در زندگی من است که من هرگز واقعا به دانم چرا پدرم نوشید” او نوشت: در سال 2012 خاطرات شانس و یا چیزی شبیه به آن. “او یک الکلی است اما در آن زمان پس از جنگ جهانی دو بسیاری از مردم بیکار بودند و به پایان رسید تا نوشیدن.

“او واقعا نمی توانست حمایت از خانواده اش و من فکر می کنم آن را فقط به شکست او را. شکسته قلب من است که من نمی دانم که قبل از او در گذشت. من نوشیدند هرگز در زندگی من است.

“من آن را دیدم او را از بین ببرد و آن را دیدم و از بین بردن افراد دیگر کار می کنند, بنابراین من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه در مورد این. به علاوه من نمی دانم اگر وجود دارد هر گونه مقدرات برای من به عنوان پسر الکلی معتاد شده, بنابراین من فقط هرگز آن را سعی کردم.”

سکس با راک اند رول راجرز شروع ضبط در پنجاه حفظ پاپ صدا به عنوان او نقل مکان کرد و به کشور است. موسیقی احتمالا احساس مکانی امن برای بیان احساسات خود را نسبت به افراد دیگر: “موسیقی حداقل برای من,” او گفت: “مثل این است که یک معشوقه و او دشوار, معشوقه, برای یک زن به رقابت با.”

Kenny Rogers (ریک الماس/گتی ایماژ )

بیش از یک حرفه ای که به همراه داشت 120 ضربه مجرد – از کیفیت های مختلف – او نگهداری آسان رفتن, روایت تجدید نظر شود. من همیشه علاقه “شیرین مرد موسیقی” که راجرز نوشت: در یک هواپیما پس از bumping به Jessi تیغه جلو خیش از Waylon جنینگز.

“آنها با داشتن مشکلات در زمان و او فکر می کردم که کل گروه فقط گفت:” بله ” به هر چیزی Waylon می خواستم که آیا آن را برای او بد است یا نه,” او نوشت. “و او گفت که حتی با تمام این مشکلات لحظه ای Waylon واقع سنگ او او “موسیقی شیرین” است. به طوری که به من داد ، اما آن را نیز در مورد خود من ترس به عنوان یک خواننده و دیدن چگونه آن را می تواند تا پایان.”

وجود دارد یک آیه است که می رود: “آواز آهنگ خود را شیرین مرد موسیقی / شما سفر جهان با یک شش قطعه band / که را برای شما انجام آنچه شما بخواهید اونا به / و شما سعی می کنید به ماندن جوان / ولی آهنگ های شما را به سونگ, به طوری که بسیاری از مردم در همه آنها شروع به بازگشت به شما.” راجرز ادعا کرد این بود که چرا او هرگز تا به حال شش قطعه گروه ترجیح می دهند برای انجام با هفت.

راجرز همچنین می تواند یک کمی مسخره: آن سایه که ریش و پیراهن گشوده به کمر شد و غیرممکن قشنگ. اما این واقعیت که او هرگز در زمان خود را بیش از حد جدی بود که همه بخشی از درخواست تجدید نظر. کسی که راه اندازی یک وب سایت برای مردان که مانند Kenny Rogers. وقتی پرسیده شد که در مورد آن چیزی که واقعی پاسخ داد که مورد علاقه او بود “وان آب داغ کنی”.

دالی پارتن همکاری با Kenny Rogers در کشور دوئت ‘سلیمان در جریان’ (گتی)

بیشتر ناشیانه – اگر بیشتر قابل پیش بینی برای یک تگزاس از فهرست – او یکی از طرفداران بزرگ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر می کنم مشکل او این است که او می گوید چه هر کس می خواهد به شنیدن اما او نمی گویند آن را به خوبی به او گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات است. “من دوست دارم آنچه که او می گوید من باید اعتراف. او می تواند رئیس جمهور شود و نه مدیون کسی هر چیزی; او یکی از معدود افرادی است که پول به آن را انجام دهد و جرات به انجام آن است.”

او معروف ازدواج پنج بار بعدها تصدیق کرد که آن بز حیوان خانگی که نگهداری او را “محور”. “هر زن ازدواج کردم من واقعا دوست داشتم زمانی که من با او ازدواج” او یک بار گفت. “و من آنها را سرزنش نیست برای ازدواج در حال سقوط از هم جدا. من خودم را سرزنش و انتخاب رشته از موسیقی است.”

Kenny Rogers انجام ‘سلیمان در جریان’ در تلویزیون نشان می دهد زندگی می کنند با درخواست’

با این حال او در همکاری زنان در آهنگ: خود کم unshowy سر و صدا ساخته شده است یک افت بزرگ برای Tammy Wynette, Kim Carnes, Dottie غرب و Sheena Easton. مشهورترین او خواند “سلیمان در جریان” با دالی پارتن.

نوشته شده توسط Gees زنبور پلاتین-فروش 1983 سر و صدا در زمان آن عنوان از رمان ارنست همینگوی و در اصل در نظر گرفته شده برای Marvin Gaye. در آن چین و چروک-گرم شدن راه, آهنگ کامل سرود برای مردم گیر در انزوا این هفته خود, شعر ابراز همبستگی ما در فاصله: “سلیمان در جریان / این چیزی است که ما هستیم / هیچ کس در بین / چگونه می توان اشتباه … ما سوار آن هم متعجب … ما شروع و پایان به عنوان یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im