کندال فولر بازگشت به Redskins با یک حلقه کاسه فوق العاده. او می خواهد یکی دیگر.

“این فقط یک حرکت است که آنها سعی کنید به تیم فوتبال بهتر” فولر گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران خود تن معادل کلامی بالا انداختن. “من فقط هیجان زده برای دریافت وجود دارد را ببینید همه کار با بچه ها ملاقات جدید کارکنان مربیگری.”

حتی اگر او تا به حال بالا و پایین دو سال در شهر کانزاس فولر بازگشت به واشنگتن در اوج زندگی حرفه ای او. او یک قهرمان (his ورزشی سه ماهه چهارم رهگیری کمک ستاد مهر و موم خود را برای اولین بار سوپر جام پیروزی در 50 سال). او غنی است ($13.5 میلیون از جدید خود را چهار سال, $40 میلیون معامله تضمین شده است). او در یک نقش بزرگ (چاک دار به عنوان presumptive شماره 1 cornerback پس از ردسکینز معامله Quinton دانبار به Seattle Seahawks).

این نهاد فولر در غیر معمول نقطه چرا که حتی اگر او در این تیم انجام شده ترین گوشه او بازی کرده است بیشتر اسلات cornerback در سراسر زندگی حرفه ای او. ردسکینز ممکن است بپرسید فولر به دست انداز جاده خارج و موقعیت خود را در دبیرستان و کالج چرا که او می تواند یک steadying حضور در این تیم نشده بود وجود دارد در چند فصل. در حال حاضر هر چند که مشخص نیست چگونه ردسکینز استفاده خواهد کرد او را.

فولر خودش نمی داند چه نقش خود را به عنوان ردسکینز پایان رایگان آژانس و نگاه کنید به پیش نویس برای ایجاد فهرست خود را. کادر مربیگری نشده اتو کردن انتظارات خود را برای او فولر گفت: به دلیل آن نبوده است قادر به پاسخگویی در حالی که رمان coronavirus همه گیر ایجاد هرج و مرج جهانی. فولر با بیان هیجان “را به من نشان می دهد استعداد … در هر نقطه در این زمینه” آیا در گوشه ای خارج از اسلات و یا در یک موقعیت نادر در ایمنی. او هر چند ترجیح می دهم یکی از آن موقعیت.

“من همیشه فکر می کنم از خودم به عنوان [خارج] گوشه اول” فولر گفت: “من به یاد داشته باشید پس از سال دوم من برادر بزرگتر من نوع یک شوخی با من کرد چون او می داند که من چقدر دوست دارم گوشه بودن در خارج است. او مانند ‘شما ممکن است بازی کردم خیلی خوب در داخل که تیم را تنها می خواهم شما را به بازی در آن وجود دارد.'”

فولر یک بالتیمور بومی می آید از یکی از مهمترین و انجام فوتبال خانواده در راهنمایی و رانندگی. او سه برادر بزرگتر — Vincent کوری و کایل — همه بازی برای Virginia Tech, هم, و صرف نانامی به بازی با طول های مختلف در NFL. Kyle, a Chicago Bears cornerback تنها دیگر فولر هنوز هم در لیگ. خود پدر و مادر, نینا و وینسنت هنوز هم زندگی می کنند در بالتیمور و بازگشت به منطقه شیفته رایگان عامل این offseason.

در عین حال فولر حاضر به خود امیدوار است تا زمانی که ردسکینز صحبت با نماینده او جوئل سگال در NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه است. او می دانست این بود که یک کسب و کار است. اما او نمی تواند کمک کند اما مانند آنچه ردسکینز تا به حال ارائه: یک مربی جدید با شهرت خوب مهیب دفاعی در مقابل فشار مخالف quarterbacks و کارکنان مربیگری با سابقه در حال توسعه, cornerbacks مانند جیمز Bradberry و Donte جکسون که فولر محترم. سپس تلفن زنگ زد با ردسکینز’ ارائه دهد.

“من گفت:” می گویند کمتر است. بیایید آن را انجام دهد’ ” فولر به یاد.

خانواده در جشن فولر بازگشت. او خواهد بود و نزدیک نه تنها به پدر و مادر خود را اما او برادر وینسنت نوزاد پسر. کوری شوخی با فولر که در حال حاضر است که او را نزدیک مادر خود را ممکن است سعی کنید به حرکت در با او. مدت کوتاهی پس از امضای فولر گفته مادرش او نمی تواند خود را به بازی. نینا نشده بود با حضور در آنها را زمانی که کاملتر بود با ردسکینز اولین بار, یا, چرا که پسر او می خواست چیزی بیشتر از خود بازی از یک شام یکشنبه با خانواده است.

“سیب زمینی شیرین با مارشملو برگ کلم برگ مک و پنیر” فولر گفت. “تا زمانی که او آشپز آن سه من سرد با هر چیز دیگری است.”

در میان همه گیر فولر گفت: او خود را تغییر تمرینات شامل تمرینات وزن بدن. اما او با اعتماد به نفس او را از طریق بهار و تابستان و آماده برای رفتن به هر زمان که فصل شروع می شود. او در حال حاضر با تمرکز بیشتر بر ترجمه آنچه او آموخته است که در کانزاس سیتی در مورد چگونه برای برنده شدن و اجرای این درس در واشنگتن است.

روز چهارشنبه زمانی که همه چیز به نظر می رسید نامشخص است اما ممکن است کاملتری در مورد ذهن-تنظیم و فرهنگ و رهبری است. او در مورد نحوه صحبت با سران آن را احساس به عنوان اگر کاسه فوق العاده بود انتظار از بهار. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد که در حال حاضر به خصوص در این بهار اما فولر می خواهد ردسکینز به دست آوردن وجود دارد. او می خواهد به این تیم احساس می کنید که چگونه او یک بار بود. او هنوز هم به خاطر جیغ طرفداران توده قرمز, رویای رسیدن به زندگی که قهرمانی رژه در شهر کانزاس.

“آن را سرگرم کننده بود. آن را سرگرم کننده بود,” او گفت:. “ما به یک در سی بیش از حد.”

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im