اگر چه این عمل است و نه گسترده در kellogg’s گندم و جو دو سر زنجیره تامین این شرکت گفت: در یک پست در آن باز برای صبحانه در وب سایت است که “ما در حال کار با تامین کنندگان ما به مرحله با استفاده از glyphosate به عنوان قبل از برداشت خشک کردن عامل در گندم و جو دو سر زنجیره تامین در بازارهای عمده ما است.” که شامل انگلیس, فرانسه, آمریکا, کانادا, مکزیک و استرالیا است.

“ما در حال کار با تامین کنندگان و سایر ذینفعان برای ایجاد یک طرح عمل برای سال 2025” مراکز تجاري گفت.

اما کلاگ در غفلت به صنعت گروه است که پشتیبانی از گندم و جو تولید کنندگان گفت: Caitlin Eannello مدیر ارتباطات انجمن ملی تولید کنندگان گندم.

“ما شنیده چیزی [در مورد آن] امروز صبح اما نمی دانستم این بود که در آثار خود به پایان رسید و ما در حال تلاش برای پیدا کردن دقیقا آنچه در آن به معنی” Eannello گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “Glyphosate بسیار امن است و هیچ جایگزین واقعی است. اگر آن را کاملا ریشه کن شده و تولید کنندگان و احتمالا توقف رشد است. [Kellogg’s] ساخته شده یک اطلاعیه بدون صحبت کردن به ما. “

Eannello می گوید قبل از برداشت محصول برنامه های کاربردی از glyphosate رخ می دهد در 3 درصد و یا کمتر از سطح زیرکشت گندم در ایالات متحده است. این برنامه به طور معمول رخ می دهد وقتی که دانه گندم توسعه کامل است و محصول بالغ شده است فقط یک کمی بیش از هفت روز قبل از برداشت به طوری که گندم گیاهی است, جذب glyphosate اما سبز علف های هرز در مزارع کشته خواهد شد ،

با توجه به ملی گندم بنیاد glyphosate نرم افزار در گندم به طور معمول رخ می دهد در طول آیش بار. آن است که نه تایید شده برای استفاده به عنوان یک عامل خشک شدن قبل از برداشت یک عمل است که سرچشمه در اسکاتلند در 1980s. علف کش کاربردی به جایگاه محصولات زراعی نسبت به پایان فصل به سرعت خشک کردن به طوری که آنها را می توان برداشت قبل از آب و هوای بد در مجموعه.

مراکز تجاري گفت: Kellogg شرکت شده است تعامل با تامین کنندگان در مورد استفاده از آفت کش ها از جمله خشک با glyphosate در مواد تشکیل دهنده زنجیره تامین پس قبل از 2017.

“ما باید برای عموم منتشر شده در این تعامل از جمله بازخورد ما دریافت شده از کشاورزان و تولید کنندگان در glyphosate استفاده در شمال امریکا” او در بیانیه ای گفت. “ما همچنین به طور مستقیم حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان ما در منابع مناطق به درایو کشاورزی پایدار از جمله در مدیریت تلفیقی آفات.”

یک 2018 مطالعه توسط گروه کاری محیط زیست در بر داشت glyphosate در همه اما دو نفر از 45 نمونه از محصولات ساخته شده با رشد مرسوم جو بیشتر در سطوح بالاتر از آنچه EWG دانشمندان در نظر گرفتن حفاظت از سلامت کودکان است. آنها همچنین دریافتند یک سوم از 16 نمونه ساخته شده با ارگانیک رشد جو بود glyphosate اما در سطوح بسیار پایین تر.

اگر چه غلات صبحانه فروش کاهش یافته است در سال گذشته 4 درصد kellogg’s گزارش درآمد حاصل از $13.67 میلیارد دلار برای 12 ماه منتهی به ماه سپتامبر. و به عنوان شماره 2 حبوبات شرکت در پشت General Mills, آن را هنوز هم نگه می دارد enormous نوسان بیش مزارع و تولید کنندگان دیگر.

بایر کاهش یافته است به نظر در کلاگ را اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im