Keir Starmer اعلام کرد ‘عصر جدید’ برای کار پس از پیروزی در رهبری مسابقه

Keir Starmer اعلام کرده است یک “عصر جدید” برای کار به عنوان او انتخاب شد حزب جمهوری جدید در یک پیروزی پس از سه ماه مسابقه به جای جرمی Corbyn.

آقا Keir که امروز می شود کار را 19th رهبر در آن 120 سال سابقه شکست جناح چپ نامزد ربکا طولانی بیلی سایه کسب و کار, منشی, مادر و ویگان MP لیزا Nandy برای این کار بالا است.

تامین قانع کننده اکثریت در سراسر همه بخش ها از حزب کارگر رای دهندگان از جمله ثبت نام حامیان و اعضای وابسته و 56.2 درصد از آرا به اشتراک گذاری به طور کلی او گفت: آن را به “عزت و افتخار زندگی من” برای انتخاب شدن به عنوان رهبر حزب.

“من منجر خواهد شد و این حزب به یک عصر جدید” او اصرار داشت. “با اعتماد به نفس و امید به طوری که هنگامی که زمان می آید ما خدمت می کنند کشور ما دوباره در دولت است.”

سایه وزیر آموزش و پرورش آنجلا Rayner نیز اعلام کرد که این حزب جدید معین رهبر – دیدن کردن رقابت از ریچارد داگ burgon سحر ساقی Rosena Allin-خان و ایان موری – با 52.6 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید.

این می آید به عنوان جانباز چپ جناح آقای Corbyn اعلام کرد او در کنار پله از نقش – پس از چهار سال و نیم در پی این بدترین نتیجه در شرایط کرسی های پارلمانی در انتخابات پس از سال 1935.

آقا Keir که در خدمت به عنوان سایه Brexit وزیر تحت Corbyn به رهبری نژاد از شروع به برنده شدن در حمایت از 89 نفر از اعضای پارلمانی حزب در دور اول مسابقه قبل از تامین امنیت پشتیبانی از بیش از یک دوجین وابسته به سازمان در مرحله دوم.

برگه فرستاده شدند در اواخر فوریه به این حزب یک و نیم میلیون عضو وابسته اتحادیه های کارگری و 14,700 “ثبت نام حامیان” که هر پرداخت 25 پوند برای شرکت در یک پایه و اساس.

کارگری اعلام نتایج مسابقه آنلاین در 10.45 هستم پس از حزب بود مجبور به لغو یک برنامه ریزی ویژه اعضای کنفرانس در مرکز لندن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نامزدها به طور موثر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را در ماه گذشته به عنوان عفونت Covid-19 شروع به تشدید در انگلستان است.

همزمان با آقای Corbyn استعفای بوریس جانسون همچنین نوشت: به رهبران احزاب مخالف در وست مینستر دعوت از آنها به جلسه ارشد مشاوران دولت هفته آینده به عنوان او اصرار داشت: “ما وظیفه دارند با هم کار کنند در این لحظه از وحدت ملی”.

او افزود: “من می خواهم به گوش دادن به دیدگاه های خود و به روز رسانی شما را در اقدامات ما تا کنون گرفته شده مانند تست سرعت در حال گسترش و ارائه حمایت اقتصادی به کسب و کار و افراد در سراسر کشور است.”

Remarking خود را روشن پیروزی در این مسابقه 57 ساله آقا Keir گفت: coronavirus بحران آورده بود و زندگی عادی به توقف در انگلستان است. “مردم وحشت زده غرابت و اضطراب در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. و ما باید به یاد داشته باشید که هر عدد یک خانواده متزلزل به خود بنیاد” او گفت:.

وی افزود: “ما تمایل به گرد هم می آیند مانند این را به عنوان یک ملت شده است دروغ گفتن خفته برای بیش از حد طولانی است. هنگامی که میلیون ها نفر از ما پا بر روی درب خانه ما را به تحسین مراقبین مشخصه نقل مکان کرد وجود دارد امید آینده ای بهتر. در زمان هایی از این ما نیاز به دولت خوب دولتی است که موجب صرفه جویی در زندگی و محافظت از کشور ما است.

“این یک مسئولیت بزرگ و آیا ما برای این دولت رای دادند یا نه همه ما با تکیه بر آن برای به دست آوردن این حق است. همین دلیل است که در جهت منافع ملی حزب کارگر را بازی کامل خود را در بخشی.

“تحت رهبری من ما تعامل سازنده با دولت و نه مخالفان و مخالفان را به خاطر. نمره حزب سیاسی امتیاز و یا خواسته های غیر ممکن است. اما با شجاعت به پشتیبانی که در آن است که کار درست را انجام دهد.

“اما ما تست استدلال است که قرار است به جلو. ما درخشش مشعل در مسائل مهم و در جایی که ما می بینیم اشتباهات و یا متزلزل دولت یا چیزهایی که اتفاق می افتد نه به عنوان به سرعت به عنوان آنها باید ما را به چالش است و تماس با آن است.”

آقا Keir همچنین گفت “متاسفم” به نمایندگی از حزب کارگر برای “لکه” که یهودستیزی آورده بود در حزب در سال های اخیر پس از اتهامات که گرفتار حزب تحت Mr Corbyn رهبری است. “من به پاره کردن این سم توسط ریشه های آن و قاضی موفقیت بازگشت یهودی اعضا و کسانی که احساس می کنند که دیگر نمی تواند حمایت ما,” او اضافه شده است.

رهبر سابق آقای Corbyn که تا به حال به نظر می رسد با Ms طولانی بیلی در فیلم مبارز نیز تبریک گفت آقا Keir در پیروزی در انتخابات خود را. “که رهبر حزب کارگر است که یک افتخار بزرگ و مسئولیت” او گفت:. “من مشتاقانه منتظر به کار با Keir و آنجلا به منتخب بعدی دولت کارگری و تبدیل کشور ما”.

در بیانیه ای شکست نامزد Ms طولانی بیلی گفت: آقا Keir خواهد بود “درخشان نخست وزیر و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید او در هیچ 10” اضافه کرد: “من خواهد شد و من می توانم به را که یک واقعیت و برای اطمینان از حزب کارگر به دولت با یک تحول در دستور کار انتخابات است.”

این گروه چپ حرکت – تنظیم برای حمایت از آقای Corbyn را رادیکال جناح چپ سیاست در دستور کار در سال 2015 – گفت: این سازمان به نظر می رسد به جلو به کار کردن با او, بلکه متعهد به نگه داشتن او را به حساب در ماه های آینده و سال.

“ماموریت او این است که برای ساخت در جرمی را دگرگون دید و این به این معنی انتصاب گسترده کابینه در سایه ایمان در سیاست و کار با اعضای آنها را به یک واقعیت” آنها اضافه شده است. “در این عصر جدید حرکت خواهد بازی در یک نقش جدید. ما نگه Keir به حساب و مطمئن شوید که او را نگه می دارد وعده های خود, قهرمان, ایده های بزرگ مانند سبز قرارداد جدید ساخت قدرت کار اعضا و انجام همه چیز ما می توانیم برای به دست آوردن یک دولت کارگری انتخاب شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im