پیام برداشته بورن و با او باقی ماند. یک زن و شوهر از نمایشنامه بعد از او بگیر. او در پایان بازی با یک عملکرد قوی. او را در سال 2017 تیم به عنوان عامل رایگان undrafted. در سه سال پس از او حک شده یک نقش در سان فرانسیسکو جرم. زمانی که بورن به نظر می رسد بازگشت او views مربی پیام به عنوان یک محور.

“من همیشه فکر می کنم که در مورد” بورن گفت. “که فقط یک لحظه بزرگ در زندگی من است. او از سال اول, سال اول من. او در پیدا کردن راه خود را; من پیدا کردن راه من است. من فقط احساس می کردم که او به من دادن که نکته به من کمک کرد راه من.”

این یک مشترک NFL مناسبت یک مربی کمک به یک بازیکن جوان از طریق آزمون و در عین حال آن را بر خلاف تقریبا در هر گونه تعامل در یک NFL حاشیه. نگاه دوباره در ضمیر: مربی نام کتی Sowers. او نه فقط یک striver. او پیشگامی شدید سابق کارفرمایی که دیدم یک مسیر زمانی که یکی واقعا نمی وجود دارد.

یکشنبه شب Sowers را تبدیل به اولین زن مربی در سوپر باول. یکی از سه زنانی که تمام وقت NFL مربیگری شغل (خلیج تمپا Buccaneers استخدام دو نفر دیگر) او حمله دستیار در 49ers سر مربی Kyle Shanahan کارکنان. کار او شامل عمدتا از خر خر کردن کار. او کمک می کند تا سازماندهی شیوه های. او خرج می کند در اواخر شب طراحی نقش روی کارت برای دیده بانی تیم و اوایل صبح شاخص های مته. او زندگی رویای خود را.

“من در انتظار کسی به من بگوید این است که همه در یک, شوخی, و آنها در حال رفتن به مانند ‘Sike — شما واقعا وجود دارد; شما واقعا یک مربی فوتبال’ ” Sowers گفت. “این یکی از آن چیزهایی است که شما واقعا شروع به اطراف خود نگاه کنید و امکان استفاده از هر روز.”

در اطراف و در میان بازیکنان تمایز جنسیت خود است و از میان رفت; Sowers فقط مربی کتی به آنها. یک موضوع مشترک است که چگونه حضور او باعث می شود آنها را لذت بردن از آمدن به کار بیشتر. گیرنده گسترده امانوئل ساندرز به نام او را “یکی از جالبترین مربیان من بوده اند.” گسترده ای از گیرنده های مربی وس Welker extolled او اخلاق کاری. دیگر مربیان پیدا کردن کار بیشتر برای او چرا که آنها می دانند که او می تواند مسئولیت رسیدگی به هر کار.

“بهترین تعریف — من نمی دانم اگر این است که راست می گویند — او را مانند یکی از بچه ها در آن وجود دارد” 49ers مدیر جان لینچ گفت. “این عالی است. آن را الهام گرفته از ما. من سه دختر و من فکر می کنم آن را واقعا سرد برای دختران برای تحقق بخشیدن به آنها می توانید به انجام این کار است.”

Sowers, 33, به دست آورده یک درجه از شهرت. دوشنبه شب در سوپر جام هفته اول رسانه های در دسترس خبرنگاران نشسته اند در اطراف برای یک ساعت. او آشکارا و به راحتی درک و توضیح او اهمیت بدون خود ارتقاء. او فیلم برداری تجاری برای مایکروسافت است که در طول سوپر باول. “من فقط در اینجا به نشانه زن,” او می گوید در آگهی. “من اینجا هستم برای کمک به ما پیروزی است.”

او اولین گام به NFL آمد و در سال 2016 در اردوگاه های آموزشی با آتلانتا فالکونز. آن را به حال شده است در سال در ساخت موجب شده توسط یک شانس روبرو می شوند.

Sowers عاشق فوتبال به عنوان یک بچه در حال رشد در کانزاس و بدون حتی یک فرصت را به بازی. به عنوان یک بزرگسال او با بازی کارفرمایی در زنان, فوتبال اتحاد, یک unglamorous لیگ است که در آن بازیکنان پرداخت به شرکت. او همچنین به عنوان مدیر کل لیگ, کانزاس, شهرستان تیتان و در همان زمان مربی دختران بسکتبال. یکی از بازیکنان بود دختر سابق ستاد مدیر کل اسکات Pioli. Sowers معرفی خودش.

“من قطعا عصبی” Sowers گفت. “من می دانستم که او بود. من نمی خواهم او را به فکر می کنم من فقط می خواستم برای رسیدن به او را می دانم سعی کنید که بخواهید یک به نفع. اما پس از آن من واقعا به او را می دانم. من شروع به درک من كليشه اي او تا آنجا که من در مورد او نگران بود كليشه اي من است. وقتی که من باز ارتباطی به من پیدا کردم او یک مربی و تقریبا یک دوم پدر است.”

روسای اخراج Pioli در ژانویه 2013, اما او و Sowers حفظ یک رابطه است. او تمایل به کار در فوتبال تنها تقویت شود اما مربیگری در NFL نیست اعتصاب خود را به عنوان یک گزینه. در سال 2014 زمانی که Sowers دیدم سابق WNBA ستاره Becky Hammon مربیگری برای NBA سن آنتونیو اسپرز آن ضربه خود را, مهم نیست چقدر دور از ذهن به نظر می رسید — او می تواند مربی در NFL.

“فوتبال همیشه مورد علاقه من بوده است اما من هرگز فکر نمی کردم ممکن بود. به عنوان روشنفکر به عنوان من بود و من هرگز آن را دیدم” او گفت:. “… این مسیر برای من. دیدن که باعث شده چیزی در ذهن من است. او شکستن موانع است. او را برای انجام کاری خارج از آنچه ما به عنوان هنجار. و من فکر می کنم در خارج.”

Hammon به عنوان مثال ساخته شده Sowers کوشش خود گذشتگی. او خود آموخته خودش بلعیدن هر فوتبال کتاب او می تواند پیدا کنید به خصوص بیل والش tomes در مربیگری.

“من می دانستم که من تا به حال یک راه طولانی پیش رو از من اگر من می خواستم به یک NFL مربی” Sowers گفت. “من نمی باید این فرصت را به بازی در یک تیم کالج. من نمی باید از این فرصت برای شکستن فیلم. من نمی باید از این فرصت به شبکه مانند بسیاری از مردم بود. اما من برای این چالش است.”

Pioli مطرح به عنوان یک جبهه-دفتر دستیار با آتلانتا فالکونز و او badgered کارفرمایان خود را Sowers ، در سال 2016 او موفق به دریافت یک شانس به عنوان یک حمله کارآموز در طول اردوگاه آموزش کار با رسیور مربی Raheem موریس در سازماندهی و انجام تمرین دریل. هنگامی که فصل آغاز شده Sowers مشغول به کار در این مربیان’ ،

“من عصبی بود اما من هیجان زده بود” Sowers گفت. “من می دانستم که من تعلق دارد و این چیزی است که مهم است. اگر من احساس می کنم مثل من تعلق دارد, من می خواهم که هرگز پا در آن اتاق است. من می دانستم که من که قرار بود به صورت مشکلات اما همه ما انجام دهد. همه ما با آنها مواجه است. این بخشی از مسیر خود را.”

Shanahan بود شاهین’ هماهنگ کننده توهین آمیز و او مشاهده Sowers به عنوان یک دارایی. اوایل در اردوگاه های آموزشی در, مربیان, جلسه, دستیار سوگند یاد کرد و سپس blurted “اوه ببخشید کتی.” او پاسخ داد: “چرا به شما می گویند متاسفم؟”

“شما شروع به تحقق بخشیدن به آنچه را که از آن ساخته شده کار” Shanahan گفت. “ما می تواند تمام توان خودمان. این مهم نیست که یک دختر در آن وجود دارد و یا یک پسر. او فقط یک کارآموز در تلاش برای دریافت یک شغل. کتی ساخته شده همه خیلی راحت در آن راه, من هرگز حتی در مورد آن فکر کرد.”

زمانی که 49ers استخدام Shanahan Sowers پرسید: اگر او می تواند یک اردوگاه آموزشی کارآموز دوباره در کارکنان جدید. Shanahan استخدام او تحت 49ers’ بیل والش اقلیت یاران. در پایان که از تابستان عبور بازی هماهنگ کننده مایک LaFleur نزدیک Shanahan. “کتی به من کمک کرد خیلی” LaFleur گفت. “وجود دارد هر راه ما می توانیم فقط نگه داشتن او در اینجا؟”

در این فصل از Sowers تبدیل به یک ثابت است. “من فقط احساس می کنم مثل او را در راه خود را به بالا” بورن گفت.

آن است که هنوز حقیقی برای او به اینجا, به خصوص با توجه به حریف. او Kansas City skyline خالکوبی در اطراف کلمه “خانه” در دست چپ او.

Sowers می خواهد دختران و زنان برای دیدن او در سوپر جام و احساس آنچه او احساس که او را دیدم Hammon در اسپرز’ نیمکت. یک روز او امیدوار است یک زن را مربی در سوپر باول بدون جلب توجه بیشتر. آن روز نمی رسید اما Sowers برنامه ای برای کار با آن آمده است.

“شما باید اول برای همه چیز, برای ایجاد تغییر,” او گفت:. “اما من می خواهم به مطمئن شوید که من نه آخرین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im