کتی Ledecky بازنشانی المپیک تمرکز بر 2021 پس از خسته کننده نامشخص صبر

“این احساس در هر روز بوده است در ماه” Ledecky گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

او آماده می شود یکی از قابل رویت ترین چهره های توکیو بازی ها به احتمال زیاد به دنبال پنج مدال المپیک که او در مسابقه مسافت از بازی ریو در سال 2016. اما مانند بالا شناگران در سراسر کشور — ورزشکاران سراسر جهان واقعا — رمان coronavirus به طور کامل مختل آماده سازی خود است. Ledecky تلاش برای پیدا کردن یک محل به قطار و او در مواجهه روزانه با قطعیت در مورد سرنوشت توکیو بازی ها و سرخوردگی ثابت که ورزشکاران قرار گرفتند در چنین متزلزل مخمصه.

“وجود دارد برخی از پیام های مخلوط از برخی از این بالاتر تا سازمان ها و کمیته های” او گفت:. “ما می خواستیم برای قرار دادن ما در بهداشت و سلامت ، اما در حالی که مردم گفتن ما برای انجام این کار, آنها همچنین ارسال پیام های مخلوط مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در این تابستان و گفت: ما باید در حفظ و آموزش. فقط یک مقدار زیادی از عدم قطعیت است.

“راستش آن زمان تلفات در همه ما سلامت روانی ، من فکر می کنم این چیزی است که دست کم گرفته شده توسط برخی از یو پی اس. در نهایت مشخص شد که هر کس در سراسر جهان با آن مواجه است همان چیزی که ما نیاز به جلو و با هم برای تغییر این.”

“ما که گفته بودن انجام بهترین های ما و این که بازی های المپیک بودند که هنوز در” Ledecky گفت. “در حالی که بازی های المپیک هنوز در ما احساس ما نیاز به نگه داشتن جستجو و جستجو برای پیدا کردن گزینه.”

آنها در نظر گرفته جابجایی به جنوب کالیفرنیا و حتی فلوریدا به امید آموزش در المپیک به اندازه استخر.

“اما در پایان روز” Ledecky گفت: “من احساس بسیار به شدت در مورد تلاش برای ماندن در این منطقه و پیدا کردن آنچه که ما می تواند در اطراف در اینجا. من واقعا نمی خواهید به خطر سفر و قرار دادن خودم و یا دیگر افراد در معرض خطر از دیدگاه سلامت.”

Ledecky صرف بیشتر از گذشته 1½ هفته تقریبا به طور کامل در پالو آلتو کالیفرنیا آپارتمان. پس از چند روز با هیچ شنا گزینه های او در نهایت قادر به گرفتن یک شیب بیش از آخر هفته در یک استخر حیاط خلوت.

“راستش آن بیشتر شده است فقط درمانی,” او گفت:. “این واقعا آموزش شده است. آن را فقط به چیزی برای انجام چیزی است که ذهن ما را به عدم قطعیت است که ما تمام شده است در این 10 روز گذشته یا بیشتر.”

“آن شد بسیار اجتناب ناپذیر است که این اتفاق می افتد,” او گفت:. “… من حدس می زنم در نقاط خاصی وجود دارد ما نمی دانیم که اگر لغو شد و هنوز هم بر روی میز و یا اگر وجود دارد می تواند به تعویق افتادن تا پایان سال جاری و یا برخی از زمان های دیگر. آن را خوب به وضوح در حال حاضر.”

Ledecky برنامه به ماندن قرار داده و در پالو آلتو و تنظیم مجدد او تمرکز بر 2021 حتی اگر آن را می تواند هفته قبل از او می تواند رزومه ثابت آموزش.

“این می تواند یک چالش چیزی جدید برای تنظیم به,” او گفت:. “ما در حال انعطاف پذیر است. ما ورزشکاران — همه ما با آن مواجه چالش های مختلف. این یکی ما همه رو با هم است که باعث می شود آن را کمی ساده تر فکر کنم. ما آن را کشف کردن.”

تا زمانی که یک تاریخ جدید برای توکیو بازی ها, ایالات متحده آمریکا شنا نمی توانید برنامه ریزی مجدد آن در مسابقات المپیک و یا قرعه کشی رقابت آن تقویم برای سال آینده. اما Ledecky آمار و ارقام با وجود این غیر منتظره شکستن استخر ممکن است شروع به بازگشایی در ماه مه یا ژوئن و او را پس از آن که یک جامد سال برای آماده سازی به صورت جدی برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

“من قصد دارم به انجام آنچه من می توانم در حال حاضر سعی کنید به ماندن در شکل کلی,” او گفت:. “این به طور معمول نمی کند من را بسیار طولانی را به عقب بر گردیم به آن است. من فقط می خواهم به استفاده از این فرصت را به پیدا کردن راه هایی برای بهتر در مناطق دیگر از آموزش من.

“ما در حال رفتن به یک فرصت بزرگ برای به دست آوردن یک مقدار زیادی از کار در. وقتی که زمان می آید من فکر می کنم همه ما می شود استراحت و آماده برای قرار دادن در آن سال ارزش کار و ببینید که چه ما می توانیم در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>