راست مفسر کتی هاپکینز متوقف شده است از توییتر زیر تماس برای شبکه های اجتماعی برای انجام یک “نقد و بررسی کامل” از او حساب.

فعالان را متهم کرده بود که او از گسترش نفرت بر روی پلت فرم که در آن چند تن از توییت های خود را به اشتراک گذاشته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده.

خانم هاپکینز’ حساب بیش از یک میلیون پیروان جان سالم به یک سری از توییتر takedowns هدف قرار دادن فعالان از جمله تامی رابینسون و راست گروه بریتانیا برای اولین بار.

تنها صدای جیر جیر هنوز هم قابل مشاهده بر روی مشخصات اصلی صفحه در روز پنج شنبه صبح بود که از یک منتقد متهم او را از تحریک نفرت نژادی در پیام کارگردانی در رپ Stormzy.

توییتر گفت که خانم هاپکینز شده بود به طور موقت قفل شده است و از او حساب برای نقض این سایت نفرت-رفتار سیاست که ممنوعیت ترویج خشونت یا تحریک آسیب بر اساس نژاد و مذهب و منشاء ملی یا هویت جنسیتی.

حرکت در آمد کمی بیش از یک روز پس از Rachel Riley یک شرکت مجری کانال 4 شمارش معکوس و ضد نژاد پرستی مبارز ملاقات توییتر نمایندگان خواستار آنها را به نقد و بررسی و حذف Ms هاپکینز’ حساب.

این جلسه برگزار شده توسط این مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) کمپین که به نام توییتر به طور دائم حذف حساب.

“ما خوشحال هستیم که اقدام اولیه به نظر می رسد به خود گرفته اند و توسط توییتر در برابر هویت مبتنی بر نفرت بازیگر کتی هاپکینز زیر گفتگوهای سازنده با توییتر دفتر انگلستان گفت:” CCDH ارشد اجرایی عمران احمد.

“وجود دارد یک راه طولانی پیش رو قبل از رسانه های اجتماعی ساخته شده است امن برای گفتگو تبادل اطلاعات و شکل گیری و حفظ روابط است.

“واقعیت این پدر و مادر هستند بنابراین تردید و ترس اجازه می دهد کودکان به سیستم عامل رسانه های اجتماعی نشان می دهد که چگونه سمی بسیاری از این محیط تبدیل شده اند.

“ما اعتقاد داریم رسانه های اجتماعی می تواند به توانمند سازی جهان می شود حتی بهتر است اما توزیع بلندگوهای به نفرت بازیگران غیر مسئولانه و خطرناک است.”

خانم رایلی گفت: او “خوشحال است که عمل به نظر می رسد گرفته شده است” اما افزود که او نیز نامیده می شود برای حذف جورج گالووی حساب که باقی می ماند آنلاین.

یک سخنگوی توییتر گفت: “نگه داشتن توییتر امن است یک اولویت برای ما – سوء استفاده و آزار و اذیت هیچ جایی در این سرویس است. ما را در اجرای عمل در برابر هر گونه حساب است که ناقض قوانین ما – که شامل نقض از ما نفرت خطمشی رفتار و سوء رفتار سیاست.

کتی هاپکینز اخراج توسط LBC

“این قوانین برای همه با استفاده از خدمات ما – صرف نظر از حساب دارند.”

متعدد رسانهها باقی مانده و قابل مشاهده در Ms هاپکینز’ حساب و معلوم بود که آیا او و یا توییتر به حال حذف پست های دیگر.

خانم هاپکینز ” را در توییتر طور چشمگیری افزایش یافته است پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک سری از توییت های خود را از جمله مطالب, حمله به شهردار لندن, صادق خان و ما دموکرات.

او در اصل در بر داشت شهرت در BBC1 را شاگرد قبل از ظاهر شدن در یک سری از واقعیت نشان می دهد تلویزیون و جعل یک حرفه ای به عنوان یک تحریک آمیز مفسر.

او از دست شغل نوشتن برای خورشید و ایمیل های روزانه در پی رسوایی که شامل 2015 ستون تماس پناهندگان “سوسک” است که سازمان ملل متحد گفت: شبیه نسل کشی تبلیغات.

در سال 2017, کارشناسی ارشد هاپکینز چپ کار خود را در LBC ایستگاه رادیویی پس از ارسال یک صدای جیر جیر خواستار “راه حل نهایی” را در پی منچستر عرصه بمباران.

سال بعد او را برای اعمال یک عجز از پرداخت دیون توافق در اخرین تلاش برای جلوگیری از ورشکستگی پس از از دست دادن یک تهمت و افترا و پرونده به مواد غذایی نویسنده و فقر مبارز جک مونرو.

اما خانم هاپکینز همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد در تلویزیون های بین المللی – به تازگی بحث در مورد هری پاتر و شاهزاده و Meghan Markle – و برای حمایت از ارقام مانند تامی رابینسون در بریتانیا رویدادها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de