Kanye West به نظر می رسد به متهم کیم کارداشیان از یک سفید supremacist و اشاره به خود را به عنوان رئیس جمهور آینده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رپ Kanye West که می گوید او در حال اجرا است در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری رفت و در یک, عجیب و غریب, توییتر, بیهوده گویی در صبح روز چهارشنبه است که در آن او گفت که او طلاق کیم کارداشیان که او به عنوان یک “سفید supremacist”.

Mr غرب نیز توهین و مادر خود را در قانون Kris Jenner, تماس او را “کریس جونگ سازمان ملل متحد” در حالی که اشاره به خود را به عنوان “رئیس جمهور آینده“–به عنوان به خوبی به عنوان نشان دادن آنچه که به نظر می رسد tracklist برای آلبوم آینده.

شلیک خود را از توییتهایی ترین آتش زا از آن او در حال حاضر حذف دنبال یک شبیه انفجار روز دوشنبه که در آن او با اشاره به اینکه “قفل کردن مانند ماندلا” گفت: همسر خود را “تلاش برای آوردن دکتر به من قفل کردن با یک پزشک”.

Mr غرب صحبت کرده است قبل از اینکه در مورد اخیر خود سابقه بیماری روانی تصدیق در سال 2018 که او مبتلا به بیماری اختلال دوقطبی. او در توصیف این وضعیت به عنوان یک “ابرقدرت” در یک آهنگ از آلبوم Yeو گفت: این بیماری می تواند او را “بیش از حد پارانوئید” در زمان.

بسیاری از توییت های اخیر هستند به طور ضمنی یا به صراحت به همسر خود. او دو بار در مقایسه با ازدواج او برای این فیلم دریافت کنیدکه در آن یک زن سفید entraps سیاه, دوست پسر تحت عمل جراحی مغز و با ارائه یک کشتی برای یک مرد سفید مغز.

او همچنین در زمان حفاری در ظاهر او در Playboy magazine بیش از 10 سال پیش نوشتن “من قرار داده و زندگی من بر خدا است که در شمال و مادر هرگز عکس او انجام پلیبوی و این که خدا من در مزرعه … بیا و به من (sic)”.

نهایی خود را صدای جیر جیر در آخرین فوران به سادگی به عنوان خوانده شده: می گوید: “رئیس جمهور آینده”.در حالی که معلوم نیست چقدر جدی Mr غرب انتخابات ریاست جمهوری است او ثبت شده است در انتخابات ماه نوامبر در ایالت اوکلاهما و ایلینوی. برخی از, اما, این باورند که کمپین یک نیرنگ طراحی شده برای ترویج آلبوم آینده اش DONDA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de