این شهر آخرین جشن قهرمانی در سال 2015 زمانی که Royals برنده سری جهانی. در این زمان آب و هوا خواهد بود بطور قابل توجهی کولر با درجه حرارت در بالا 20s اما تجمع حدود یک اینچ انتظار می رود. رنگ غالب در جمعیت خواهد بود قرمز نه آبی با رژه برنامه ریزی برای شروع در ساعت 11:30 صبح مرکزی زمان. مانند سلطنتی جشن سفر از طریق شهر کانزاس خیابان را به اوج رسیدن در یک تجمع در مقابل اتحادیه ایستگاه با طرفداران پر از جنگ جهانی اول موزه و یادبود تپه است که چهره آن است.

بسیاری از مدارس در منطقه کانزاس سیتی به لغو کلاس های پیش از, جشن, در حالی که حمل و نقل مقامات هشدار از احتمال snowplows اضافه کردن به انتظار تاخیر ترافیک.

یک تعقیب و گریز پلیس برای شروع همه چیز خاموش

قبل از رژه شروع یک راننده خمرهای از طریق موانع در طول مسیر رژه در Grand Avenue تنها از طرفداران که در حال حاضر جمع آوری شده در این پست را آنی Gowen گزارش از صحنه است. کانزاس سیتی پلیس آهسته راننده با توقف چوب پهن یکی از لاستیک های ماشین و احاطه شده ماشین.

در اینجا یکی دیگر از نمایش است که نشان می دهد این ماشین رانندگی رژه مسیر و پلیس متوقف کردن خودرو:

فاکس 4 تلویزیون گزارش می دهد که حداقل یک نفر دستگیر شد و هیچ گزارش از صدمات.

یک سخنگوی Kansas City Police Department گفت هیچ سلاح در ماشین و هیچ نشانه ای از هر گونه فعالیت های تروریستی.

جمعیت عظیم انتظار

این شهر در زمان درس های سلطنتی جهان مجموعه رژه در سال 2015 به قلب به خصوص وقتی که می آید به طرفداران نیاز به پاسخ طبیعت تماس بگیرید. وجود 200 توالت های قابل حمل برای Royals رژه که در اطراف خود جلب کرد 800,000 طرفداران با توجه به کانزاس سیتی استار; وجود خواهد داشت 700 برای این یکی.

رژه شروع خواهد شد در خیابان ششم و بزرگ بافی بیش از دو مایل به Pershing, جایی که آن را به نوبه خود غرب و در نهایت در اتحادیه ایستگاه.

و کارفرمایی پاتریک Mahomes بازی MVP? او خواهید بود آن مرد با کمربند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im