کامالا هریس تایید جو بایدن برای دموکراتیک نامزد

کامالا هریس اعلام کرده او صحه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری.

این سناتور از ایالت کالیفرنیا که زد برای نامزدی قبل از انداختن در ماه دسامبر اعلام کرد در روز یکشنبه صبح.

“وقتی که من شروع به اجرا برای رئيس جمهور به من گفت: آمریکا نیاز به یک رئیس جمهور که نشان دهنده نجابت و کرامت مردم آمریکا; یک رئیس جمهور که صحبت می کند حقیقت و یک رئیس جمهور است که در مبارزه برای کسانی که صدای بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده و یا نادیده گرفته شود. من هنوز هم بر این باورند که در این روز است. است که چرا من با افتخار اعلام من صحه دوستم معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده,” خانم هریس در بیانیه ای گفت.

“من واقعا معتقدم که ملت ما در یک نقطه عطف. و تصمیم رای دهندگان را در این ماه نوامبر را شکل کشور و جهان ما فرزندان و نوه های رشد در,” او اضافه شده است. “من اعتقاد دارم که در جو بایدن و همه چیز را در قدرت من برای کمک به انتخاب او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

یک ویدیو نیز به اشتراک گذاشته شده در صفحه توییتر که در آن سناتور ابراز بزرگ “شور و شوق” به حمایت آقای بایدن.
 

آقای بایدن مشترک سناتور حمایت خود را در صفحه توییتر و تشکر برای کلمات نوع.

“کامالا — شما صرف کل کار خود را مبارزه برای مردمی که میرم نوشته شده است و در پشت سمت چپ — و بخشی از آن در کنار گن. از خانواده ما: با تشکر از شما,” او نوشت.

وی با اشاره به اواخر خود را پسر بیو بایدن چون خانم هریس به عنوان دادستان کل کالیفرنیا در همان زمان پسر به عنوان دلاور دادستان کل. آنها با تشکیل یک رابطه شخصی در آن دوره است.

“من می دانم که جو بیش از یک دهه پیش از طریق پسر خود را — دوست عزیز من اواخر دلاور دادستان کل کمال بایدن” خانم هریس نوشت: در بیانیه ای. “به عنوان وکیل به طور کلی در طول بحران مالی کمال و من رهبران در مبارزه را در بزرگترین بانک ها در کشور امن و میلیاردها دلار برای کمک به مالکان در سراسر کشور. من می توانم به شما بگویم که کمال به ارث برده و قدرت خود را از شخصیت فداکار و شجاعت و تعهد به خدمات عمومی از پدرش است.”

زمانی که خانم هریس در مسابقه برای ریاست جمهوری او در برخورد با معاون رئیس جمهور در طول بحث در مورد گذشته خود تصمیم گیری سیاست. در اولین مناظره Ms هریس که یک سیاه صحبت در مورد مسئله نژاد در آمریکا و “بسیار مضر” نظرات آقای بایدن ساخته شده که دفاع از کار خود را با دو segregationist سناتورهای.

این سناتور همچنین آورده آقای بایدن مخالفت به مدرسه قرارگرفتن در 1970s.

“وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bused به مدرسه هر روز,” او گفت: در بحث. “و آن دختر کوچک من بود.”

آقای بایدن در دفاع از خود گفت این بود: “mischaracterisation” از آنچه که او ایستاده اما معاون رئیس جمهور شد پیشتازان مدرسه قرارگرفتن در سنا در 1970s و 1980s.

اما در حال حاضر با سناتور از نژاد او قرار داده و تفاوت او با آقای بایدن گذشته به حمایت از او در پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

او تایید می پیوندد دیگر اعضای برجسته حزب دموکرات که قرار داده ایم حمایت خود را پشت معاون رئیس جمهور در روزهای اخیر از جمله سناتور ctq شهردار سابق پیت Buttigieg سابق نماینده Beto o’rourke و نماینده جیم Clyburn.

همه این پیشنهادات کمک کرده اند بوست آقای بایدن به رهبری تعدادی از نمایندگان بیش از برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im