HomeVisit

در سال 1915 خانه بود خانه A. Mitchell پالمر آمریکا دادستان کل در ویلسون دولت. خانه بود که بمباران توسط یک آنارشیست در سال 1919 برجسته بود در سال 2011 فیلم “J. Edgar.”

علاقمندان تاریخ و علاقمندان به سینما ممکن است به یاد بیاورید که این خانه در منطقه Kalorama محله نقش مهمی در شکل گیری دفتر تحقیقات فدرال.

Randall H. Hagner یک Washington توسعه دهنده املاک و مستغلات ساخته شده است این خانه در سال 1915. او استخدام معمار کلارک واگامان به طراحی آن و S. H. Edmonston Co. برای ساخت آن است. واگامان نقاشی از خانه ها در فایل در کتابخانه کنگره.

HomeVisit

2132 R St NW, واشنگتن d. C.

اولین مالک بوده است و A. Mitchell پالمر که منصوب شد آمریکا دادستان کل توسط رئیس جمهور وودرو ویلسون در سال 1919. پالمر بهترین و شناخته شده برای نظارت بر پالمر حملات در وحشت از سرخ ها از سال 1919 و 1920.

پیروان آنارشیست ایتالیایی لوئیجی Galleani که حمایت قتل رهبران دولت به تحریک ضد سرمایه داری انقلاب شروع یک کمپین بمباران بعد از جنگ جهانی اول پالمر بود هدف از حداقل دو بمب.

پس از یک بمب بود که از طریق پست به پالمر بود ره کارلو Valdinoci یک Galleanist تنظیم کردن یک بمب در مقابل خانه در ژوئن 1919. بمب منفجر شد و زودتر از موعد قتل Valdinoci. پالمر متزلزل شد ناشی از این انفجار به عنوان بودند فرانکلین و النور روزولت که در سراسر خیابان زندگی می کردند.

پالمر ایجاد یک سازمان به نام دفتر تحقیقات — سلف FBI — به جمع آوری اطلاعات در آنارشیستها قرار دادن J. Edgar Hoover مسئول است. عظیم خلاصه ای از رادیکال که به دنبال تبدیل شد شناخته شده به عنوان پالمر حملات.

خانه تا به حال به نوبه خود ستاره در سال 2011 فیلم “J. Edgar.”

“ابتدای فیلم است بمباران این خانه گفت:” وین درخت گردوی امریکایی orthodontist است که متعلق به خانه پس از سال 1997. “آنها فیلم برداری برخی از آن را در اینجا. و آنها دوباره ایجاد شود و برخی از داخل خانه در هالیوود اصلی پلکان و همه چیز. … اگر شما به FBI سایت تاریخ FBI خانه وجود دارد بیش از حد.”

پالمر خانه فروخته شده در سال 1924 به ادیت S. Vanderbilt بیوه جورج واندربیلت که ساخته شده است Biltmore خانه در کارولینای شمالی. آنتونی Muto واشنگتن نماینده 20th Century Fox و Fox Movietone اخبار آن را خریداری در سال 1944.

گلدستون ویلیامز یک روزنامه نویس شناخته شده به عنوان “استاد نبوت” برای دقیق خود را در انتخابات پیش بینی خرید خانه در سال 1960. بیوه اش در آنجا باقی ماند تا زمانی که مرگ او در سال 1993.

درخت گردوی امریکایی گفت که او خانه را خریداری نمی کند چرا که از آن تاریخ اما از آنجا که آن را تا به حال طرح ایده آل برای اهداف خود را. او می خواست خود را به اجرا ارتودنسی عمل از طبقه اول زندگی می کنند و در سطح بالا.

“این نوع از سبک اروپایی خانه که در طبقه همکف است نه اصلی طبقه” درخت گردوی امریکایی گفت. “این واقعا ایده آل برای دفتر خانه.”

آن را در زمان او 3½ سال به تعمیر و نوسازی خانه با کمک معمار همین هاوکینز که حفظ بسیاری از ویژگی های تاریخی آن. یکی از چالش های هاوکینز مواجه شد جابجایی آشپزخانه از طبقه اول به طبقه دوم.

“او آمد تا با ایده های که در مقابله با گسترش آشپزخانه منطقه است اما حفظ نگاه کلی که اتاق” درخت گردوی امریکایی گفت. “برای سرگرم کننده شگفت انگیز است.”

مس-چادری بار مسابقات مس cabinetry آشپزخانه.

علاوه بر شش دفتر و اتاق آزمون در سطح اصلی خانه دارای دو سوئیت مهمان خود را با آشپزخانه در طبقه سوم و چهارم. زیرزمین دارای یک استخر با شنا فعلی و سقف عرشه یک وان آب داغ. آسانسور اجرا می شود به تمام سطوح.

شش اتاق خواب, هشت-حمام 8000 فوت مربع در خانه های دیپلماتیک “پوشش” منطقه بندی و ارائه است که اجازه می دهد تا آن را به عنوان یک سفارت. آن ذکر شده است در کمتر از 5 میلیون دلار.

مثال: 2132 R خیابان شمال غربی واشنگتن لیست نمایندگی: جنی مک دانل, Long & Foster قبلی خانه های هفته بیشتر املاک و مستغلات:: گران ترین خانه های فروخته شده در منطقه واشنگتن در سال 2019 واشنگتن در منطقه بازار مسکن در سال 2019: آن را در جای پای قوی اما عدم قطعیت در پیش روست داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 داخل جدید والدورف آستوریا آپارتمانهای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im