Kaila چارلز مجموعه سرعت به عنوان مریلند زنان تجمع گذشته ایندیانا

BLOOMINGTON, Ind. — Kaila چارلز نیست چگونه در این شب بود. مریلند در حال بازی در مقابل یک دشمن جمعیت که تشویق هر جزئی اشتباه ساخته شده توسط Terps که سوار یک تیم ایندیانا که نمی تواند به نظر می رسد به از دست ندهید. قبلا سنگ جامد دفاع که منجر شده بود مریلند به هفت متوالی برنده رفته بود ناگهان روغنی نرم در رنگ.

به طوری ارشد گارد پاسخ با آوردن او انرژی خود را به ثمر رساند یک بازی-بالا 21 امتیاز با 11 ریباند به عنوان شماره 13 Terps تبدیل شش نقطه کسری حاصل کار دو تیم به یک 79-69 برنده شدن بیش از شماره 18 پشه کوچک در سالن مونتاژ.

چارلز یک زن تشویق بخش در دادگاه مریلند. او به راه انداخته مگاوات لبخند و کف سخت دست او مطرح شده به عنوان Terps unleased خشمگین در سه ماهه سوم رالی. پس از دفاعی توقف نادر در نیمه اول به طور منظم در دوم او خواهد محوری هر دو مشت در هوا نگه دارید و آنها را در وجود او به عنوان فرار کردن دادگاه به دنبال در جمعیت به عنوان اگر شجاعانه آنها را به پاسخ.

“هر بار که ما یک توقف در دفاع و یا یک بازی بزرگ, من فقط عاشق جشن به تیم انرژی را به مطمئن شوید که ما به کرات از” چارلز گفت.

ارشد را هم تیمی های آینه او را با شدت بیش نهایی 20 دقیقه به خصوص در سه ماهه سوم. مریلند (19-4, 10-2 بزرگ ده) برگزار شد hoosiers (18-6, 8-4) فقط 11 امتیاز در دوره سوم.

نه تیم رهبری بیش از 10 امتیاز و نه تا به حال اجرا بیش از هفت نقطه در یک زمان. این Terps’ دفاع که در نهایت ایجاد جدایی به عنوان مریلند بریده پنجم آن برنده بیش از یک رتبه بندی تیم.

[آرام دانشجوی سال اول گارد شروع به ایجاد سر و صدا برای مریلند]

“ما در همان دفاعی است که ما شروع به بازی با” مریلند مربی برندا Frese گفت. “این فقط به شدت برای ما رفت و به یک سطح بالاتر است.”

تشدید دفاع به عنوان بازی منجر به 22-7 استفاده در سرعت شکستن امتیاز و یک 13-6 لبه دوم شانس امتیاز. این یکی چنین putback از دانشجوی سال دوم به جلو شکیرا Austin که Terps به خود 12-3 اجرا برای شروع سه ماهه سوم.

مریلند بود که در ریتم پس از آن به دست آورده و بزرگترین آن منجر شب در 55-45 در یک پرتاب آزاد از الماس میلر.

“شما نمی خواهید به ضرب و شتم یک تیم مثل مریلند اگر شما نمی توانید اقامت با آنها در داخل بازو رسیدن به هر سه ماهه. سه ماهه سوم واقعا ما در” ایندیانا مربی Teri Moren گفت. “. . . لحظاتی وجود دارد که از آنها پرواز کردن کف و ما تا به حال حتی تبدیل به اطراف. و این ناامید کننده بود به تماشا.”

ایندیانا بود دقیقا شروع آن نیاز به شروع بازی. برگزار می شود به 44 درصد عکسبرداری از میدان هنگام تیم های ملاقات در کالج پارک در ماه گذشته — جریمه تیراندازی شب اما نه به اندازه کافی خوب به ضرب و شتم یک مریلند تیم در گشاد گشاد راه رفتن — روروک مخصوص بچه ها کوچک به سختی می تواند دست در خانه تیراندازی 59.3 درصد در نیمه اول.

آنها ضرب و شتم Terps در همان زن و شوهر از نقاط تحت سبد خرید در تمام طول سه ماهه اول به هشت نقطه سرب با 40 ثانیه به قبل از مریلند بسته دوره با دو سطل آن را 23-19. ایندیانا شات 14 و 19 از طریق اولین 13 دقیقه از بازی, اما آن را فقط که آنها گرم است. روروک مخصوص بچه ها کوچک بودند برخورد نوع دوم-شانس سطل در پایان ساعت شات و روحیه اش را تضعیف سه اشاره گر است که می تواند تخلیه زندگی خارج از تیم است.

[مریلند مردان عمق است نه آنچه که آنها فکر می کردند, اما آنها به هر حال برنده]

اما مریلند هرگز منحرف.

دانشجوی سال اول گارد اشلی Owusu بود فقط پشت سر چارلز با 19 امتیاز و پنج کمک می کند. نگهبانان تیلور Mikesell و بلر واتسون اضافه شده 10 امتیاز برای هر شخص و جاده پیروزی تضمین مریلند به پایان رسید در این هفته به شدت به عنوان آن آغاز شده است.

روز دوشنبه NCAA کمیته انتخاب منتشر شد لیست خود را از کسانی که بالای 16 تیم در این مسابقات زمینه خواهد بود اگر مسابقات NCAA آغاز شده و در آغاز هفته. این Terps بودند شماره 2 دانه یکی از سه ده تیم در این لیست در کنار غربی و آیووا که هر دو شماره 4 دانه.

مریلند زندگی می کردند تا به بالا که صورتحساب پنج شنبه پس تا آن توجهی برنده شدن بیش از یک shorthanded ایالت میشیگان تیم روز دوشنبه با تاکید جاده پیروزی hoosiers. علی Patberg led ایندیانا با 16 امتیاز در اول آن از دست دادن چهار بازی.

“این ویژه برنده جاده برنده هستند گرانبها” Frese گفت. “برای این تیم که در آن آنها واقعا در معرض دفاع ما در نیمه اول اقامت متعهد و درست آن را به گزاف گویی در نیمه دوم فقط دوباره می رود به رشد و بلوغ است. زمانی که من راه می رفت به اتاق قفل در حاصل کار دو و شنیده [ايشان را] ‘کنترل آنچه که شما می توانید کنترل” من می دانستم که ذهنیت خود را در جای مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات