کابل برای دیدن میگیرد inaugurations

محمد اسماعیل

مردان پیاده روی در خارج از کاخ ریاست جمهوری قبل از افغانستان رئیس جمهور سوگند در مراسم تحلیف خود به عنوان رئیس جمهور در کابل 9 مارس سال 2020 است.

کابل — رییس جمهور اشرف غنی سوگند یاد کرد برای دومین دوره پنج ساله پس از هفته ها تلاش برای میانجیگری میان او و رقیب اصلی او به نظر می رسد شکست خورده اند دوشنبه ،

غنی و عبدالله عبدالله هر دو ادعا کرد که افغانستان برنده انتخابات ریاست جمهوری که مورد مناقشه نتایج اعلام شد و در ماه گذشته.

غنی سوگند یاد از دفتر در یک نسخه از قرآن کریم در مرکز باغ کاخ ریاست جمهوری در کابل در مقابل جمعیت صدها نفر. در میان شرکت کنندگان بودند که مقامات ارشد ایالات متحده در افغانستان است.

چند لحظه بعد فقط متری در یکی دیگر از ترکیب غنی احمدزی رقیب شروع خود مراسم.

منظره مجموعه صحنه را برای تعمیق نظام سیاسی در افغانستان به عنوان کشور آماده ورود به مذاکرات با طالبان پس از توافق صلح بین طالبان و ایالات متحده است.

میانجیگری با هدف تلاش برای جلوگیری از دوئل inaugurations برگزار شد در اواخر شب پنج شنبه و ادامه داد: تا چند لحظه قبل از مراسم شروع روز بعد. فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد نقشی کلیدی بازی رفت بین این دو اردوگاه در تلاش برای پیدا کردن یک مصالحه.

[‘را زیر اتوبوس انداخته’: برخی از افغان ها به آمریکا و طالبان برای مذاکرات صلح با ترکیبی از ناباوری و خشم]

عبدالله ارائه شد سطح وزرا موقعیت خود را در افغانستان دولت اما خواستار ایجاد نقش نخست وزیر با توجه به سخنگوی امید Maisam. این حرکت را به طور موثر ایجاد یک قدرت دوم-های دولت است.

دو مرد را به رهبری قدرت های دولت برای پنج سال گذشته. ترتیب بود که با میانجیگری واشنگتن پس از آن مورد مناقشه ریاست جمهوری در سال 2014 مسابقه به ارمغان آورد و کشور را به آستانه جنگ داخلی. اما این توافق ثابت ناکارآمد با هر دو رهبران سرزنش آن را برای خود محدود سیاسی دستاوردهای.

غنی بارها و بارها متعهد در طول سال 2019 انتخابات ریاست جمهوری است که او نمی خواهد بپذیرد دیگر قدرت های دولت است. و عبدالله هشدار داد که او نمی خواهد بپذیرد دیگر انتخابات با نتایج خدشه دار تقلب.

دولت افغانستان تنظیم شده است برای ورود به مذاکرات صلح با طالبان روز سه شنبه. یکی از الزامات توافق صلح امضا شده توسط ایالات متحده و طالبان در هفته گذشته بود که در داخل افغانستان آغاز مذاکرات مارس 10.

احزاب سیاسی در دولت افغانستان به احتمال زیاد خواهد شد به تضعیف جایگاه خود در مذاکرات.

ایالات متحده و دیگر متحدان افغانستان خواسته اند که رهبران این کشور به اولویت بندی تلاش های صلح. “از آن زمان به تمرکز بر روی سیاست های انتخاباتی اما در گام برداشتن به سوی یک صلح پایدار [و] پایان دادن به جنگ با طالبان” سخنگوی وزارت مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت که بحران عمیق تر در ماه گذشته.

مذاکرات صلح بین دولت افغانستان و طالبان به شمار می رود طولانی تر و پیچیده تر از آمریکا و طالبان مذاکرات که تا حد زیادی متمرکز بر خروج نیروهای ایالات متحده و امنیت را تضمین می کند. آن را نه دولت اگر افغانستان باقی خواهد ماند یک دموکراسی آینده از آزادی های مدنی و یا آرایش از هر پست-صلح نیروی امنیت ملی.

ادامه مطلب

انتخابات افغانستان چلنجر با هشدار نسبت به عواقب وخیم اگر انتخابات خدشه دار تقلب

حتی به عنوان تظاهرات در حال بمباران افغانستان غنی بلوس پیش با یک کمپین مردمی

ایالات متحده نشانه صلح با طالبان موافقت خود را برای خروج کامل نیروهای امریکایی از افغانستان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de