جاستین ترودو خود منزوی پس از همسر coronavirus علائم

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرده است او را از خود جدا بعد از شروع به نشان دادن علائم کروناویروس.

این تصمیم پس از آقای ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو بازگشت از سفر به لندن با توجه به بیانیه ای.

Ms ترودو سپس نمایش “آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر شب گذشته” را روز شنبه در بیانیه ای گفت:.

در حالی که نشانه های او را پس از فروکش آقای ترودو رفته به انزوا و انجام خواهد شد و در جلسات حضوری از طریق تلفن.

“نخست وزیر را صرف روز در جلسات تماس های تلفنی و جلسات مجازی از جمله صحبت با دیگر رهبران جهان و پیوستن به ویژه COVID-19 کابینه کمیته بحث” بیانیه می خواند.


آقای ترودو را به انزوا می آید در میان نگرانی ها در مورد تاثیر این ویروس را دارند که اگر آن را به رهبران جهان.

در روز پنج شنبه, برزیل اعلام کرد که رییس جمهوری آن Jair Bolsonaro شد و تحت نظارت برای این ویروس پس از آن مشخص شد که یک دستیار او تا به حال مورد آزمایش قرار postive برای COVID-19.

آقای Bolsonaro و مشاور هر دو با رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته در دریا یک لاگو و یک عکس از دستیار نشان می دهد که مرد ایستاده در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نگران است که او ممکن است قرارداد این ویروس حتی به عنوان دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ به شیوع بیماری.

رئیس جمهور ایالات متحده در شب چهارشنبه همچنین اعلام کرد که او می تواند اجرای ممنوعیت سفر در اروپا از آمدن به ایالات متحده به استثنای بریتانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>