جاستین Gaethje آتش می گوید: Conor McGregor است ‘از دست دادن او نفوذ” در میان جنگجویان UFC

Gaethje (22-2) به دست آورده ناراحت عمده در شنبه UFC 249 با شکست تونی فرگوسن (26-4) با TKO دور پنجم به پیروزی موقت عنوان شده است. این زمان بسیار سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov بود را به چهره فرگوسن در مارس باقی ماند اما در خانه مادری خود داغستان به دلیل محدودیت های مسافرتی اجرا در پی این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“[مک] نمی نگه داشتن کارت در حال حاضر” Gaethje گفت. “من خودم را در یک موقعیت عالی. من در خواست می گویند در سرنوشت من و به من نشان داد. در حال حاضر من می توانید انتخاب کنید بین Khabib و کونور در حال حاضر. اگر من می خواستم برای مبارزه با کونور در حال حاضر من می توانم. این باور من است. چرا نمی خواهد [UFC رئیس جمهور] دانا سفید قرار داده که با هم ؟ اما این مبارزه من می خواهم.”

Gaethje روشن ساخته است که در آن اولویت های دروغ برای حریف بعدی خود را.

“من چیزی برای گفتن به [مک],” Gaethje گفت. “شما نمی توانید به مبارزه با من بعدی مگر اینکه دیوانه وجود دارد در شرایطی که در آن Khabib نمی توانند مبارزه کنند. سپس ما مبارزه است. این تنها راه است. دیگر از آن شما نمی توانید می گویند. Dana White خندید و هر زمان که آنها به او گفت کونور گفت که او با من مبارزه می کنند. او گفت: “هیچ Gaethje مبارزه Khabib.’ شما هنوز هم ارزش این همه پول در این بازی که درست است. اما شما در حال از دست دادن نفوذ وقتی که می آید به داخل بازی.”

مکگرگر (22-4) که از دست این عنوان سنگین وزن به Nurmagomedov در UFC 229 رفت در توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن دوشنبه در نظر گرفتن هدف در هر دو موقت و فعلی قهرمانان.

“آن من و جاستین بعدی به عنوان khabib بزرگترین بطری جنگنده در بازی” مک گرگور توییتی نظر گرفتن یک شات در Nurmagomedov را سبک مبارزه, “جاستین هیچ خطر وجود دارد در یک مرد است که آغوش, پاهای, همه ما می دانیم.”

“سعی و رقص در اطراف آنچه تهدید واقعی است که در اینجا همه شما می خواهید. من می خواهم به [expletive] قصاب شما” McGregor ادامه داد. “دندان های خود را. من قصد دارم برای قرار دادن آنها را در یک [expletive] گردنبند.”

Nurmagomedov تصمیم به تعظیم از ماه آوریل کشمکش قرار داده Gaethje در جایگاه نخست برای عنوان. در آخرین دقیقه جایگزینی Gaethje در زمان استفاده به دست کشیدن از فرگوسن و راه اندازی مرحله نهایی مسابقات با Nurmagomedov.

Gaethje اما نه محتوا.

“این است که ذهن مجموعه من باید به صورت چالش است که Khabib,” Gaethje گفت: در یک کنفرانس خبری پس از UFC 249. “من نمی توانم فکر می کنم از خودم به عنوان قهرمان زیرا برای من نیست و برای دو Khabib هنوز هم وجود دارد.”

Nurmagomedov یک مسلمان است رعایت ماه رمضان و در ماه مارس گفت که او باید حداقل 45 روز پس از ماه مبارک رمضان به پایان می رسد در مارس 23 به درستی قطار برای یک مبارزه است. Gaethje گفت: یک عنوان وحدت مسابقه در برابر Nurmagomedov می گیرد می تواند در ماه سپتامبر.

“این مبارزه من می خواهم” Gaethje روز جمعه گفت. “این مبارزه من به دست آورده و سزاوار است. این تنها مبارزه در خارج وجود دارد برای من در حال حاضر.”

جزئیات بیشتر در UFC:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>