عدالت Dept. به ارمغان می آورد برای اولین بار مورد تقلب ناشی از کوروناویروس بحران

وزارت دادگستری این آخر هفته به ارمغان آورد اول آن مورد اتهام تقلب ناشی از کوروناویروس بحران قانع کننده یک قاضی فدرال در تگزاس به موضوع سفارش محدود یکشنبه برای جلوگیری از یک وب سایت است که ادعا می شود توزیع واکسن.

در اسناد دادگاه بخش به اتهام اپراتور سایت coronavirusmedicalkit.com شد تسهیل سیم-تقلب در طرح “عمدا اظهارات نادرست” در مورد واکسن آن وجود ندارد.

“این سایت به دروغ ادعا می کند که سازمان بهداشت جهانی است دادن دور رایگان واکسن کیت و که افرادی که از سایت بازدید می توانید سفارش یک کیت با پرداخت $4.95 برای حمل و نقل” وزارت دادگستری نوشت. “سازمان بهداشت جهانی است ارائه رایگان ‘واکسن کیت’ به صورت COVID-19. در واقع وجود دارد هیچ واکسن شناخته شده است که موثر در برابر COVID-19.”

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم ممکن است پرداخت این سایت اعتقاد آنها دریافت یک واکسن.

[به روز رسانی های زنده: نیویورک coronavirus مرگ و میر پیشی واشنگتن; رند است اولین سناتور به تست مثبت]

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت پیتمن اعطا بخش درخواست به صورت موقت سفارش محدود در برابر سایت و این نهاد است که ثبت نام آن — هر چند به عنوان 3:30 بعد از ظهر جمعه آن باقی مانده زندگی می کنند.

“وزارت دادگستری نمی خواهد تحمل کیفری بهره برداری از این اضطراری ملی را برای منافع شخصی گفت:” دستیار دادستان کل جودی شکار از وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد. “ما با استفاده از هر منبع در دولت اختیار به عمل به سرعت به تعطیل این بیشتر نفرت از scammers که آیا آنها در حال فریب دادن مصرف کنندگان ارتکاب سرقت هویت و یا ارائه نرم افزارهای مخرب است.”

وزارت دادگستری نیست شناسایی افرادی که در پشت این سایت. مدنی مورد ثبت شده به عنوان یک “John Doe” شکایت. گروه نوشت که شرکت NameCheap Inc. ثبت نام در این سایت از طرف یک فرد ناشناس مارس 3 و مقامات با ارسال نامه ای به NameCheap در روز پنج شنبه اطلاع رسانی آن از اتهام تقلب. تلاش برای تماس با NameCheap ارشد اجرایی موفق نبودند.

دادستان کل William P. بار در هفته گذشته به کارگردانی دادستان فدرال در سراسر کشور به اولویت بندی “تشخیص تحقیقات و محاکمه همه رفتار مجرمانه مرتبط با” رمان coronavirus.

“این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی خطرناک است و بدون اينها به دنبال سود از وحشت عمومی و این نوع رفتار را نمی توان تحمل” او نوشت: در یک یادداشت.

معاون خود را, جف روزن بعد صادر مشابه هدایت گفتن همه وکلای آمریکا برای تعیین coronavirus هماهنگ کننده خود را در دفاتر مربوطه.

[Coronavirus upends دادرسی کیفری به عنوان مقامات سعی کنید به تعادل عدالت و سلامت عمومی]

این coronavirusmedicalkit.com سایت ساده است. در زیر یک NBC News کلیپ تصویری در مورد بحران آن به دروغ ادعا می کند که سازمان بهداشت جهانی است “به دور واکسن کیت” به مردم حاضر به پرداخت $4.95 برای حمل و نقل و دهید کاربران به کلیک بر روی دکمه “سفارش در حال حاضر.”

“شما فقط نیاز به اضافه کردن آب و مواد مخدر و واکسن آماده به تجویز” سایت می گوید. “دو بخش دارد به کیت: یک دارای گلوله های حاوی مواد شیمیایی است که synthesises محصول نهایی و از سوی دیگر دارای گلوله های حاوی دستورالعمل حذف است که به مواد مخدر است که ترکیب برای ایجاد. مخلوط دو قسمت با هم در یک انتخاب ترکیب اضافه کردن آب و درمان آماده است.”

یک دادگستری, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به بحث در جریان تحقیقات گفت: مسئولان نمی دانند که ایجاد سایت و ممکن بود در آن ثبت شده بود با NameCheap توسط کسی که با استفاده از یک نام جعلی و یا دیگر cyber ابزار برای پنهان کردن هویت خود را. به سفارش ضابط رسمی گفت: همچنین پوشش NameCheap هر چند هیچ اتهام شرکت مرتکب جرم و جنایت است.

این مقام گفت: وزارت دادگستری به تازگی راه اندازی سیستم های نقد و بررسی شکایات مصرف کنندگان در مورد کوروناویروس و همچنین انجام خود تمیز کاری اینترنت و سایت های خبری به “شناسایی به طور بالقوه مشکل ساز انجام شده است.” ایالات متحده وکلای سراسر کشور در روزهای اخیر بوده است صدور عمومی هشدار در مورد این مشکل.

علاوه بر سایت های فروش محصولات تقلبی اجرای قانون در رابطه با تلفن, کلاهبرداری که در آن تماس گیرنده ادعا می کنند کسی نسبی تشخیص داده شده است با covid-19 و آنها باید سیم پول بلافاصله به پوشش هزینه های درمان است.

“وجود دارد کلاهبرداران در سراسر جهان است که در این بیماری به عنوان یک فرصت خواند و گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>