به DOJ نیز به دنبال نیروی tech غول به شفاف تر در مورد محتوای آنها-اعتدال تصمیم گیری و بیشتر سازگار در اجرای آنها با توجه به گزارش گروه شنبه منتشر شد. این حرکت ممکن است پیشنهاد دولت ایالات متحده یک خیابان جدید به پروب و مجازات شرکت ها بیش از اتهامات سیاسی تعصب.

و جدید DOJ پیشنهاد بیشتر افزایش می دهد احتمال این که شرکت های فن آوری خود را از دست بدهد حمایتهای قانونی اگر خود را به شیوه های امنیتی از جمله استفاده از آنها به صورت end-to-end encryption همسترینگ اجرای قانون است. چنین فن آوری اجازه می دهد تا تنها فرستنده و گیرنده یک پیام به مشاهده مکالمات مطالب. تکنولوژی غول از جمله Facebook به طور فزاینده ای به تصویب رسید رمزگذاری برای محافظت از حریم خصوصی کاربران به خصوص در برنامه های پیام رسانی اما DOJ, مقامات می گویند که این تکنولوژی اجازه می دهد تا محتوای مضر برای فرار از تشخیص.

برای ماه دادستان کل William P. بار تا به حال به طعنه چنین توصیه سوال که آیا بخش 230 بود امان “تیتان” در فن آوری و صنعت از پاسخگویی برای خود بزدايد. اما DOJ تلاش کردند فوریت جدید این ماه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که به دنبال معرفی بیشتر دولت نظارت سیاسی سخنرانی در وب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده خود بسیار بحث برانگیز بخشنامه را از نگرانی که Facebook گوگل و عمده اجتماعی-رسانه ای سایت ها به طور سیستماتیک سانسور محافظه کاران یک اتهام است که هر یک از این تکنولوژی غول های بلند را رد کرده است. نتیجه بحث باعث شده ناگهانی از نگرانی است که کاخ سفید و وزارت دادگستری و سایر سازمان های دولتی به دنبال سیاست هایی که می تواند در نهایت تهدید آزادی بیان آنلاین.

سخنران برای Facebook, Google و توییتر کاهش یافته است به نظر.

به DOJ پیشنهاد نشان می دهد واشنگتن به سرعت در حال رشد گسترده دغدغه در مورد راه دره سیلیکون انجام کسب و کار. تنظیم کننده فدرال در سال های اخیر تبدیل شده اند بیشتر هماهنگ به خطرات ناشی از شرکت های بزرگ فناوری از جمله راه هایی است که های اجتماعی-سایت های رسانه های می تواند weaponized به گسترش مضر غلط محتوا در مقیاس.

DOJ سوار بر آن گسترده و بررسی فناوری بزرگ آغاز سال گذشته یک تحقیق که همچنین شامل آنتی تراست مسائل در زمانی که دولت در حال آماده سازی برای فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر گوگل در رقابت, زمینه, پست قبلا گزارش کرده است. در شنیدن از شرکت های فن آوری و منتقدان به طور یکسان وزارت دادگستری به سرعت مشخص شد این صنعت در حال رشد یکی از خود بنیادی ،

“زمان در آمدن به یک تراز محدوده بخش 230 با واقعیت های مدرن اینترنت به طوری که آن را همچنان به پرورش نوآوری و آزادی بیان اما نیز فراهم می کند قوی تر انگیزه برای سیستم عامل آنلاین به آدرس قاچاق مواد در خدمات خود را به” DOJ گفت: در گزارش صادر چهارشنبه.

با بخش 230, اما, DOJ, پیشنهاد استوار است به طور کامل در دست کنگره که در آن تهمت و اقدامات دولت است با هدف قرار دادن صنعت فن آوری در زمان دعوت کرده اند بیشتر شک و تردید از حمایت — حتی در میان نمایندگان مجلس است که سهم اعتقاد به این که سیلیکون ولی باید بیشتر به شدت تنظیم شده است.

از یک طرف دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان پیدا کرده اند نادر توافق در حمله به بخش 230 ترس نهم حقوقی shield با احترام. کنگره به تصویب رسید 1990s-عصر قانون یدکی شرکت های اینترنتی در مراحل ابتدایی خود را از یک قایق از دعاوی آنها هرگز جان سالم به در برد. اما این قوانین در حال حاضر محافظت از برخی از سودآور ترین شرکت در جهان از بودن در قبال برخی از آنها اشتباه از جمله شکست های خود را برای سرکوب, سیاسی, دروغ, انتخابات, دروغ و نفرت گفتار.

در اوایل سال جاری برخی از دموکرات ها حتی پیوست جمهوریخواهان در پیشنهاد لایحه که بخش نوار 230 حمایت از شرکت هایی که موفق به سرکوب استثمار جنسی کودکان آنلاین. هنوز سست اجماع بر نیاز به اصلاحات اغلب شکسته است چرا که از سیاست به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان ادعا Facebook, Google و توییتر ناعادلانه هدف خود را اجرای اقدامات علیه راست متمایل کاربران و وب سایت.

دموکرات ها را ببینید اتهامات به عنوان تلاش برای نمره به درمان ترجیحی آنلاین در گرما از انتخابات سال است. اضافه کردن به تنش تهمت امضا فرمان اجرایی این ماه است که می تواند باز کردن درب برای دولت ایالات متحده به فرض نظارت سیاسی سخنرانی در وب است. رئیس جمهور با صدور بخشنامه روز پس از توییتر در زمان نادر مرحله از برچسب زدن یکی از توییت خود به عنوان نقض سیاست های خود.

قانونگذاران محافظه کار حمایت گروههای رایگان سخنرانی کارشناسان و تکنولوژی غول های لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای سفارش و سازمان حمایت Facebook و توییتر به زودی به چالش کشیده و آن را در دادگاه فدرال به عنوان یک نقض متمم اول قانون اساسی.

برخی از جمهوری خواهان در مقابل باید دفاع و پشتیبانی تهمت را در عمل و در روزهای اخیر به دنبال بیشتر سوزن صنعت است. لایحه جدید حمایت شده توسط سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) خواهد باز کردن درب برای کاربران وب به شکایت Facebook گوگل و توییتر برای به اشتباه مصرف کردن محتوای خود را آنلاین, سناتور چهارشنبه اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات