وزارت دادگستری در روز سه شنبه پرسید: یک دادگاه فدرال برای محدود کردن دستورات در برابر سه صفحه اصلی بر اساس اپراتورهای ارتباطات از راه دور شرکت های که مقامات ادعا وصله صدها میلیون خارجی مبتنی بر robocalls به ایالات متحده است.

در آنچه که مقامات به عنوان اولین از نوع خود اقدام گروه خواسته یک دادگاه فدرال برای جلوگیری از شرکت ها و کسانی که اجرای آنها از حمل جعلی, تماس, ادعا که آنها اساسا co-توطئه گران در یک طرح برای فریب دادن کسانی که تلفن را برداشت.

شرکت های وزارت دادگستری گفته شده بود هشدار داد که تماس آنها انتقال — که بیشتر آن در هند سرچشمه گرفته و به طول انجامید کمتر از یک دوم به دلیل دریافت کنندگان آویزان بودند جعلی بود اما خب به هر حال.

[سنا محدودیت های جدید در robocalls ارسال قانون به ناروا]

نتیجه گفته شد که کلاهبرداران قادر به کش رفتن صدها میلیون دلار توسط نما به عنوان مقامات دولتی و یا کارکنان قابل اعتماد کسب و کار و تهدید و دستگیری و یا دیگر آسیب مالی به بیشتر سالمندان قربانیان که در پاسخ بر روی گوشی.

“نه تنها خواستار یک دلخوری اما برای افراد مسن و آسیب پذیر آمریکایی, آنها یک مشکل جدی” دستیار دادستان کل جودی شکار گفت: در یک تماس را فشار دهید به اعلام این عمل است.

Robocalls باید رسید در ماه های اخیر — جرقه کنگره در اواخر سال گذشته به تصویب قانون است که آن امید را قطع تحریک کننده وقفه و جلوگیری از تقلب است. شکار گفت: وزارت دادگستری حرکت سهشنبه باید “در خدمت به عنوان یک هشدار” به دیگر شرکت های مخابراتی که با آنها می تواند در مقامات فدرال’ تیررس اگر آنها از انجام بخشی خود را برای سرکوب تقلب ممکن است.

اداره ثبت دو پرونده های مدنی در دادگاه فدرال در بروکلین. یکی در برابر نیکلاس Palumbo, 38 و ناتاشا Palumbo, 33, از Scottsdale, Ariz., که زد TollFreeDeals.com و Sipretail.com. از سوی دیگر در برابر جان Kahen, 45, از گردن بزرگ, n. y. که فرار جهانی Voicecom جهانی خدمات مخابراتی و کت مخابرات.

هیچ یک از این سه نفر بازگشت پیام به دنبال نظر. یک قاضی فدرال در بروکلین بعد از ظهر سه شنبه با صدور موقت سفارش محدود در برابر Kahen و خود شرکت.

“آنها ما را از scammers و مصرف کنندگان” امنیت اجتماعی اداره بازرس کل گیل S. انیس گفت.

[مشکوک robocalls تبادل بیمه سلامت رسید در ماه اکتبر. در حال حاضر فدرال در حال تقلا برای عمل.]

مقامات ادعا Kahen و Palumbos عمل آنچه شناخته شده به عنوان “صدا روی پروتکل اینترنت حامل” که با استفاده از یک اتصال به اینترنت به جای یک مس خط تلفن برای انجام تماس های تلفنی و عبور خارجی تماس به ایالات متحده است.

آنها در عمل از خانه های خود گفته است و نیاز به تعداد نسبتا کمی از منابع است. اما آنها هنوز هم قادر به حمل صدها میلیون نفر از تماس مسئولان تأکید کرد. کسانی که قطع شد و پس از آن ملاقات با هشدار دهنده — هر چند جعلی — پیام مانند که خود را به شماره امنیت اجتماعی بوده است به خطر بیافتد دارایی های خود را که یخ زده و یا آنها مواجه قریب الوقوع بازداشت و مورد نیاز به پرداخت مبالغ زیادی از پول به خارج شدن از مشکل, مقامات گفت.

نه شرکت و نه مردم نام در عمران براده متهم شدند با هر گونه جرایم هر چند وزارت دادگستری ادعا در دادگاه اسناد و مدارک آنها بخشی از سیم طرح های تقلب.

شکار اجرا می شود که وزارت دادگستری عمران بخش گفت که سفارشات مهار خواهد “توقف جعلی انجام بلافاصله” اما این بخش نیز در ادامه به بررسی و کار با مقامات هند برای شناسایی کسانی که در پشت تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im