هنگامی که ورزش های حرفه ای برای انتخاب بین پول و اخلاق وجود دارد معمولا تنها یک برنده.

سازمان عفو بین الملل با لقب آن sportswashing: عمل بهره برداری از رویدادهای ورزشی و یا سرمایه گذاری برای توجیه رفتار مشکوک حقوق بشر و یا سوابق کیفری است. گروه شمارش روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 مسابقات فوتبال و بازی های المپیک 2014 به عنوان مثال و همچنین به عنوان ابوظبی, مالکیت, شهرستان, فوتبال, گروه, Ltd. شرکت مادر Manchester City Football Club. اما انگلستان لیگ برتر در حال حاضر یک فرصت برای ایجاد یک پایه است که می تواند هر دو مالی و اخلاقی ضرورت.

شما ببینید عربستان سعودی و ثروت صندوق گزارش شد در ماه گذشته به پیشرفته مذاکرات برای به دست آوردن Newcastle United Football Club برای گزارش 340 میلیون پوند ($440 میلیون). اما در همان زمان یک شرکت پخش در انگلستان یکی از بزرگترین دزدان دریایی از برنامه های تلویزیونی در جهان نیست که از برترین بازی های فوتبال.

است که در لیگ برتر به احتمال زیاد به ایجاد یک پایه در عربستان سعودی حقوق بشر که آیا آن اتهام شکنجه و ترور مخالفان سیاسی آزار و اذیت همجنسگرایان در جوامع و یا حملات هوایی در یمن است ؟ آن را قطعا سخت به تصور کنید. پس از همه, انگلستان صادرات تقریبا 3 میلیارد دلار کالا از یک سال به عربستان سعودی است. چرا در لیگ برتر ممکن است بپرسید باید آن بلک در اصل هنگامی که مقدار زیادی از صنایع دیگر فروش محصولات خود را وجود دارد ؟

که در آن دزدی دریایی در می آید. وقتی که می آید به صدا و سیمای شاید بزرگترین خار در فوتبال حرفه ای طرف است که یک شرکت به نام BeoutQ. با توجه به قطر پخش BeIN رسانه ای است که دارای لیگ برتر حقوق در خاورمیانه شرکت مرموز آن خوراک superimposes آرم خود را و سپس پخش آن را از طریق بدر یک ریاض مبتنی بر شبکه ماهواره ای. بنابراین BeIN می شود Beout, geddit? احتمالا Q مخفف قطر — هیچ کس گفت: چرخش بود خنده دار. (بدر بیش از یک سوم متعلق به عربستان را رد کرده است پخش BeoutQ; و سر از عربستان فدراسیون فوتبال گفت: دولت نیست درگیر در هر دزدی دریایی.)

گناهان ممکن است به نظر می رسد مانند جلوه دیگری از ادامه تنش میان عربستان سعودی و همسایه قطر — BeIN رسانه ای نکرده اند قادر به پخش به عربستان سعودی پس از سال 2018 است. اما آن را نیز هزینه های لیگ برتر و کشت از دیگران پول است. BeoutQ همچنین دزدان دریایی محتوا از صدا و سیمای Corp. و Comcast Corp. آسمان است. در واقع زمانی که BeIN تصمیم به تمدید آن $30 میلیون-یک سال قرارداد با آزادی Media Corp. ” فرمول یک رقابت در سال گذشته آن را اشاره به ضرر و زیان آن را پایدار از BeoutQ را دزدی دریایی.

BeIN موجود در لیگ برتر ایران به ارزش 140 میلیون دلار در هر فصل با توجه به ورزش-حقوق انتشار Sportcal معادل حدود 10 درصد از این لیگ در خارج از کشور درآمد. است که می تواند یک ضربه بزرگ برای لیگ برتر شد و آن را به تصمیم به تمدید این قرارداد به دلیل دزدی دریایی. که باعث می شود عربستان علاقه نیوکاسل یک باشگاه است که کاهش یافته است در سخت تر بار تحت مالکیت خرده فروشی میلیاردر مایک اشلی مهم تراشه چانه زنی.

زودتر تلاش ها برای مقابله با مشکل شکست خورده اند. لیگ برتر کنار جهان حاکم بدن FIFA, اروپایی, بدن حاکم لیگ اسپانیا لالیگا ایتالیا سری آ و آلمان بوندسلیگا به شدت محکوم کرد سرقت مالکیت معنوی در سال گذشته اشاره کرد که آنها تا به حال موفق به پیدا کردن یک شرکت حقوقی در عربستان سعودی مایل به پیگیری این موضوع از طریق کانال های قانونی موجود. آنها به نام مقامات عربستان برای انجام کاری سریع, با توجه به این که دزدی دریایی همچنان شایع است.

برای خود یک تیم فوتبال در انگلیس شما باید به تصویب صاحبان و مدیران’ آزمون که قبلا شناخته شده به عنوان مناسب و فرد مناسب آزمون است. آن رد صلاحیت شرایط عبارتند از هر گونه محکومیت “صداقت دریافت برنامه پخش از داخل انگلستان” که ممکن است ارائه یک کمی تکان دادن اتاق برای عربستان سعودی به تصویب آزمون اما اگر در لیگ برتر و فدراسیون فوتبال, فوتبال را در بدن حاکم در انگلیس هر گونه ابتکار عمل آنچه, آنها باید کاملا یک شات بدهید. وجود دارد صدها میلیون پوند درآمد در خطر است.

عربستان سعودی ممکن است در یک معنا فقط زیر archrival قطر منجر شود. قطر خود ثروت صندوق به دست آورد و تیم فرانسه پاری سن ژرمن در سال 2011 این کشور قرار است میزبان جام جهانی در سال 2022. در واقع BeIN مدیر عامل Nasser Al-Khelaifi نیز مدیر عامل Paris Saint-Germain و عضو کمیته اجرایی یوفا.

مقدار زیادی از دیگران به آسانی پذیرفته قراردادهای پر سود با سرمایه گذاران عربستان سعودی و سالن — باکسر آنتونی جاشوا لذت بردم گزارش 70 میلیون دلار payday در خود را برای ماه دسامبر مبارزه با اندی رویز لقب برخورد در تپه; اسطوره ای رالی داکار off-track موتور مسابقه roared در سراسر پادشاهی بیابان در ماه ژانویه برای اولین بار نسخه خاورمیانه; اسپانیایی فوتبال سوپر جام نیز صورت گرفت در عربستان سعودی در این فصل و World Wrestling Entertainment, Inc. 10 سال معامله به میزبان رویدادهای وجود دارد.

هر حرکت از لیگ برتر ممکن است جلوگیری از نشان دادن قوی و اصولی ستون فقرات. اما حق رای دادن فرصت و انگیزه مالی برای استخراج برخی از امتیازات از عربستان سعودی است.

برای تماس با نویسنده این داستان: Alex Webb در awebb25@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در mpozsgay@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Alex Webb است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش اروپا فن آوری ارتباطات و رسانه صنایع. او قبلا تحت پوشش اپل و دیگر شرکت های فن آوری برای خبری بلومبرگ در سان فرانسیسکو.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im