‘استراحت’: مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها می گوید خبرنگار زن به نگه داشتن او در صدای پایین در طول coronavirus جلسه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گفته شده یک زن گزارش شده برای نگه داشتن او در صدای پایین در خصوص بد خو coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

خواسته در روز یکشنبه توسط CBS خبرنگار Weijia جیانگ چرا او ادامه داد: برای برگزاری تظاهرات در سراسر مه با وجود تهدید بلندی همه گیر و به همین دلیل او موفق به تصویب اجتماعی فاصله تا اواسط ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده برای اولین بار خواستار به می دانم که او کار می کرد.

“که شما, که شما با … آره شما چه کسانی هستند؟” آقای ترامپ گفت: قبل از پیشنهاد خود چینی ممنوعیت سفر در اواخر ماه ژانویه بود که شواهد او را در بالای این بحران است.

زمانی که خانم جیانگ با اشاره به ممنوعیت تنها اعمال شده به اتباع چینی و آمریکایی ها که ممکن است با بازگشت ویروس, آقای ترامپ قطع شود.

“خوب و آسان, و آسان, فقط استراحت. ما آن را قطع مردم شگفت زده شدند … همه شگفت زده شد که من آن را” آقای ترامپ ادعا کرد.

زمانی که خانم جیانگ گفت: Covid-19 در حال حاضر در ایالات متحده وارد کنونی چین ممنوعیت سفر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را متهم به عدم انجام تحقیقات خود را.

“چگونه بسیاری از موارد ویروس در ایالات متحده زمانی که من صادر بان? آیا می دانید شماره?” او گفت: “هیچ هیچ, شما باید برای انجام تحقیقات خود را” زمانی که او جواب نداد.

در زمان ما اجرا آن ممنوعیت سفر از چین در 2 فوریه وجود دارد که هشت مورد تأیید این ویروس هر چند تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

“نگه دارید, صدای خود را پایین لطفا نگه دارید, صدای خود را پایین” آقای ترامپ ادامه داد: زمانی که خانم جیانگ اقدام به قطع.

او سپس به افتخار وجود دارد و بدون تایید و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا قبل از ممنوعیت گفتن خانم جیانگ: “شما باید بگو با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای قضاوت خوب’.”

یکشنبه آمریکا مرگ و میر پیشی 40 ، 000 نفر با مجموع 40,461 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات