Jurgen Klopp نشان می دهد پشیمانی پس از جشن لیورپول هدف در linesman صورت

Jurgen Klopp بستری او هنوز هم احاطه در نا امیدی زمانی که او جشن لیورپول برنده در برابر بورنموث در جهت linesman استوارت برت در آنفیلد در روز شنبه بعد از ظهر.

مدیر بود خشم توسط کلوم ویلسون اوایل بازکن مجاز به ایستادن با وجود این مهاجم هل دادن جو گومز کردن توپ در ساخت.

ناپاک بود و نه پرچم توسط Burt و نه کشیده توسط داور پل Tierney. مایکل الیور, اقدام به عنوان VAR در Stockley پارک, بررسی فیلم, اما اجازه هدف به ایستادن برای بورنموث.

Mohamed Salah و Sadio یال عقب زده برای پرسپولیس به اطمینان حاصل شود که تصمیم قاطع نیست. آن بود که سنگال بین المللی تبدیل ویرژیل van Dijk را throughball در 33 دقیقه که تیمهای مشت پمپ به سمت linesman به عنوان او راه می رفت گذشته لیورپول ویژگی های منطقه است.

“بله که اتفاق افتاده” آلمان کرد و پس از بازی. “من آن را انجام دهد در حال حاضر ؟ هیچ. اما در حال حاضر من فقط نمی فهمم که چگونه است که می تواند یک هدف است.

تیمهای نشان داده پشیمانی خود جشن (گتی)

“این نشان می دهد مشکل از ور است که هنوز هم وجود دارد – آن را در یک سیستم آن را یک انسان و قوانین است.

“آیا کسی در این اتاق فکر می کنم آن را نمی ناپاک ؟ پس از آن خطا بود. Ah.

“لمس به اندازه کافی به جو مبارزه و آن را ناپاک هیچ چیز دیگری. آنها به ثمر رساند یک هدف در آینده وضعیت ref اجازه می دهد تا آن را اجرا کنید به طوری که به همین دلیل ما باید ور به طوری که آنها می توانید یک نگاه.

“ور ساخته شده واقعا تصمیم گیری های دشوار در دو بازی در همان روز مسابقه هفته دیگر. پس چگونه ممکن است کسی نشسته وجود دارد و نمی آن را ببینید ؟

“مایک دین [چهارم official] من مطمئن هستم که آن را دیدم خطا بود, اما آن را شغل خود را به دخالت کنه. آن را ور. و سپس VAR پنهان در پشت عبارت ‘روشن و واضح.

“آن را می سازد هیچ حس. آن را ناپاک آن را ناپاک است. اگر آن را بدون خطا نیست مشکل است. اما هنگامی که آن را روشن است که هیچ کس احساس راحت در مورد آن است. نه ref هیچ کس. همه می دانستم که چیزی در اینجا اتفاق افتاده است که درست نیست. که باید آسان برای مرتب کردن با کسی که در حال تماشای آن را بر روی یک صفحه نمایش.

“من درک می کنم 100 درصد بورنموث آن را می بیند متفاوت بود اما روشن, روشن, ناپاک. اسلحه مانند این است که ممکن است در این وضعیت است.

“بله من جشن در این جهت خوشحال نیستم در مورد آن, اما من نمی می گویند هر چیزی در حالی که من در جشن.”

زیدان بود بیشتر علاقه لیورپول را combativeness که با وجود شکست در عرض 10 دقیقه از لگد کردن. این قهرمانان اروپا نیاز به یک روحیه واکنش زیر یک املا از سه شکست قبلی خود را در چهار لامپ در تمام مسابقات.

“تصمیم ref اطراف اهداف آن را بیشتر از روی حیله و تزویر,” او گفت:. “ما می خواستیم به مبارزه و پس از آن ما تا به حال به مبارزه با عقب.

“پس از آن بود که استثنایی است. در لحظه ای که شما باید به مبارزه با عقب برای حرکت و شما می توانید یک تصمیم وجود دارد تیم در تاریخ فوتبال است که لغزش و من عاشق واکنش این پسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de