اوراق قرضه نیاز به کمی عشق بیش از حد

یدکی فکر برای اروپا بالا-عملکرد بازار اوراق قرضه به عنوان اقتصاد منطقه یورو بازدید یک دیوار آجری است. توقف درآمد به دلیل coronavirus مستندات آورده پریشانی به طیف وسیعی از شرکت های که ممکن است اساسا صدا با وجود ریسک رتبه بندی اعتباری. اگر چه بانک مرکزی اروپا در محل قرار داده و اقدامات جامع برای حمایت از بانک وام مکانيسم انتقال نیست همیشه رسیدن به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

کمی بانک مرکزی اروپا کاهش خرید اوراق قرضه برنامه ها ممکن است بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) در این سال, اما آن را نمی خرید از شرکت های فراتر از پایین ترین پله سرمایه گذاری درجه بدهی-رتبه BBB. بانک مرکزی باید فکر می کنم به طور جدی در مورد گسترش حوزه عملیاتی آن در بخش شرکت برنامه خرید شامل اوراق قرضه.

بله وجود مخاطرات اخلاقی ارائه ایمنی به پرخطرترین گروه از شرکت وام گیرندگان اما این زمان فوق العاده ای و این کسب و کار استخدام افراد بیش از حد — و یک قسمت با ارزش در هر اروپایی بازیابی.

عملکرد گسترش اتحادیه اروپا و سرمایه گذاری با درجه بالا-عملکرد بدهی ballooned است و به سطح دیده نمی شود پس از بحران یورو 2012, زیر بزرگتر ایالات متحده آشغال بازار اوراق قرضه به دو رقمی عملکرد خاک — و حتی گسترده تر برای ضعیف تر نام. که به سختی تعجب آور نیست زمانی که شما نگاه در دیوار از پشتیبانی که در دسترس ساخته شده است برای محافظت از درجه بالاتر ،

یکی از کلیدی بودجه خیابان شماره جدید بازار برای یورو گرانتر بالا-عملکرد یادداشت شده است بصورتی پایدار و محکم بسته از فوریه. معامله در بازار ثانویه است که بسیار محدود هم با گسترش بین مردم چه می خواهیم و آنچه که مردم در حال مناقصه در حال حاضر چند درصد از هم جدا. بازار در دو تقسیم با شرکت هایی که دفاعی کیفیت تجارت با تعیین وقت قبلی. کسانی که در معرض ماهیت دوره ای از اقتصاد (اگر ما می تواند حتی در مدت این یک چرخه) به سختی تجارت در همه.

بیشترین عملکرد بالا نام و در حال درمان به عنوان پیش فرض خطرات به دلیل توقف ناگهانی به اقتصاد اروپا. اهرم این است که قاتل واقعی: شرکت هایی که مقدار زیادی از بدهی و یا کسانی که قبلا در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید نگاه آسیب پذیر است. برخی از کسانی که بیش از حد متکی فوق العاده ارزان تامین مالی است که فراوان تا به حال با شکست مواجه خواهد شد.

قبل از Covid-19 زده شد halcyon days برای یورو بالا عملکرد اوراق قرضه با طول کم و خدماتی هزینه های منفی معیار نرخ و فوق العاده تنگ اسپرد اعتباری مجاز بسیاری از شرکت ها برای گسترش بلوغ از بدهی های خود و ایجاد انعطاف پذیری در به (عادی) چرخه اقتصادی. رتبه اعتباری استاندارد تا به حال به طور پیوسته و آرام اجازه جدید-موضوع بازار را تحمل تا کنون سطوح بالاتر از اهرم. هیچ دیگر.

ماه فوریه بود که یک رکورد در ماه برای redemptions از اختصاص یورو بالا-عملکرد بودجه به ارزش حدود 68 میلیارد یورو و در مارس تقریبا قطعا بدتر خواهد بود. با توجه به داده ها از JP Morgan Chase & Co., بیش از 10 درصد از پول در اروپا بالا-عملکرد وجوه نقد از بین شروع و در ماه مارس 25 با بیش از 8 میلیارد یورو بازخرید. Redemptions از عملکرد بالا تبادل وجوه معامله (ETFs) باید بیش از 15 درصد است که باعث مشکلات واقعی. ETFs در اغلب سرمایه گذاری در بزرگتر و بیشتر مایع اوراق قرضه که به فروش می رسد برای اولین بار. این برگ های بیشتر جامد نام.

به نظر می رسد سه نتایج ممکن است از بالا و عملکرد صادر کنندگان: آنها شیرجه رفتن به مضطرب-بدهی صفوف; آنها bailed; یا آنها را به اندازه کافی بودجه برای سوار شدن به این. Loxam SAS, فرانسوی ماشین آلات ساخت و ساز مستاجر دیده است آن 5.75% 2027 باند بیش از نصف قیمت در این ماه فشار عملکرد در ارائه به بیش از 20٪. که به خوبی به بدهی های مضطرب دسته.

اپراتور Eurotunnel Getlink SE 3.625% 2023 اوراق قرضه کاهش یافته است 13 درصد در ارزش اما عملکرد نسبتا قوی در حدود 6 درصد است. آن اهرم بسیار بالا است اما آن را می توانید بر روی تکیه قوی جریان درآمد — حداقل زمانی که مردم مجاز به سفر دوباره. اگر چه ترافیک از طریق تونل کانال خشک شده است تا آن را بخش مهمی از اروپا و زیرساخت ها است.

یک شرکت بسته بندی تاج اروپایی Holdings, SA, امن پایین ترین تا کنون کوپن در یک یورو آشغال قرضه در ماه اکتبر در فقط 0.75% (که چگونه بی پروا بار در آن زمان بودند). این شانس بهتر از بقیه بخش به تازگی پس از خریداری به خودی خود فضای تنفس بیشتری از طریق این عکس نظر.

بانک مرکزی اروپا بی سابقه ای محرک است که با داشتن برخی از اثر حذفی در کنترل گسترش می یابد برای همه (حتی اوراق قرضه); و با سرمایه گذاری درجه, شرکت, صدور خروش دوباره به زندگی در این هفته وجود دارد برخی از چشم انداز امداد برای موضوع جدید و پر بازده بازار در این سال است.

BBB-رتبه شرکت ها مانند Koninklijke آهولد Delhaize میهن و Compagnie de Saint-Gobain هر دو شاهد تقاضای زیادی برای خود باند جدید معاملات در روزهای اخیر. که ممکن است به خوبی جواب برای کیفیت بالاتر پایان آشغال بازار اوراق قرضه به خصوص اگر آن بازده بالاتر جذب سرمایه گذاران که هنوز هم نمی تواند فشار زیادی بازده از سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه.

به وضوح وجود دارد پول نقد در دسترس است اگر اعتماد به نفس می توان توسعه یافته به دوستش قطعات از شرکت های بزرگ بخش. اما هیچ چیز می تواند از چپ به شانس; زمان برای بانک مرکزی اروپا برای گسترش دامنه آن است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im