جولیان Gressel نشانه قرارداد طولانی مدت با, d. C., United

شرایط مالی اعلام نشده اما ایالات مدیر کل دیو Kasper گفت: ایران استفاده خواهد کرد هدفمند تخصیص پول که به معنی Gressel را کسب حداقل $650,000 سالانه است.

قبلی خود معامله بود که به پایان رسید در پایان این فصل می توانست او را به پرداخت حدود $150,000 این سال سنگین برای بالا بردن آلمانی-متولد مهاجم که ثبت 15 گل و 35 پاس گل پس از ترک کالج پراویدنس.

“آن بوده است مدت زمان طولانی او گفت:” مذاکرات آغاز شد که با آتلانتا در اوایل سال گذشته است. “این یک فصل دشوار است ذهنی در زمان — بسیار دشوار است برای من سال گذشته است. داد و ستد رها برخی از این دلیل من می دانستم که به احتمال زیاد چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد با قرارداد اینجا.

“آن متفاوت بوده است [این هفته] نه نیاز به فکر می کنم در مورد آن و نه نیاز به تماس با عامل خود در هر روز است.”

Gressel, 26 و پرو تیم ملی هافبک ادیسون فلرس متحد شدند پایان حصول این زمستان و با بازگشت standout پل Arriola کنار برای چند ماه با یک ACL آسیب Gressel اهمیت به این تیم رشد کرده است.

در سال 2017 MLS rookie از سال احتمالا شروع خواهد شد در جناح راست — یک موقعیت Arriola سرنشین دار بسیار از گذشته 2½ سال است. او شده بود و سالم Arriola ممکن است نقل مکان کرد به سمت چپ.

هر دو طرف در قرارداد مذاکره می خواستم برای تکمیل مذاکرات قبل از Feb. 29 بازکن در برابر کلرادو رپیدز در آئودی زمینه است.

“این بدیهی است در جولیان ذهن برای مدتی و در حال حرکت به سال گذشته [قرارداد] ما می خواستم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در حال حاضر” Kasper گفت. “ما می خواستیم به آن را قرار داده به رختخواب به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

Gressel گفت که او بی خیال به عنوان فصل و اضافه کرد “در حال حاضر من می خواهم برای نشان دادن d. C., United هواداران و تیم است که من سزاوار است که قرارداد.”

>> Arriola, که آسیب دیده زانو راست در یک بازی دوستانه آخر هفته گذشتهدر بازگشت به واشنگتن در روز پنج شنبه و به دیدن یک پزشک تیم روز شنبه برای تعیین یک برنامه برای عمل جراحی و بهبودی.

هنوز معلوم نیست که آیا او را از دست کل فصل و همچنین به عنوان شروع از ایالات متحده, تیم ملی جام جهانی مقدماتی برنامه در اواخر تابستان.

“ما می دانیم که بیشتر به زودی در مورد آنچه در پیش روست,” Kasper گفت.

>> جاناتان کمپبلیک مرکز عقب که آغاز شده 53 بار در چهار فصل با شیکاگو و سیاتلشروع یک ازمایش پنج شنبه و ممکن است دریافت زمان پخش: چهار فصل آخر در برابر فیلادلفیا یونیون.

Campbell, 26, آیا باید گزینه خود را اعمال توسط رونالدینیو پس از فصل گذشته.

هارون Maund رایگان عامل مرکز با نه سال pro تجربه قطع شد پنج شنبه پس از او پیوست ایران در شروع فصل. راست-هافبک کارتر مانلی نیز منتشر شد.

هر دو ممکن است دریافت ارائه می دهد برای بازی دوم-بخش Loudoun ایران.

این سازمان همچنان به دنبال دفاعی کمک به خارج از کشور Kasper گفت. با داناون سنبه کنار چندین هفته با آسیب مچ پا, ایالات تنها دو مرکز طبیعی پشت تحت قرارداد: Frédéric Brillant و استیون Birnbaum.

Kasper گفت: این تیم می تواند نشانه ای دو مدافع قبل از 5 انتقال پنجره بسته می شود.

به عنوان برای کمک فوری او گفت: “نکته مهم این است برای پیدا کردن حق پخش و احساس عجله.”

>> ایالات بازی گسترش نشویل SC به یک 1-1 قرعه کشی در روز شنبه. استونیایی جلو اریک Sorga به ثمر رساند در دقیقه هشتم و نشویل به خود جلب کرد حتی با یک پنالتی چهار دقیقه بعد.

ایالات مربی بن اولسن آغاز ثانویه بازیکنان پس از آن قرار داده بسیاری از او باز-بعد استارت با حدود 30 دقیقه باقی مانده است. برای احتیاطی دلایل حمله ادیسون فلرس و Yamil Asad بازی نمی کند. هر دو به احتمال زیاد شروع به شنبه.

>> MLS را تایید کرد ایران میزبان مکزیکی باشگاه در لیگ جام حذفی دور 16 جولای 21 یا 22. قرعه کشی تعیین خواهد شد matchups در نسخه دوم این مسابقات که ویژگی های هشت تیم از لیگ و هشت از Liga MX سپتامبر به اوج خود رسید. 16.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>