جولیان آسانژ: قاضی حاضر به انتشار بنیانگذار ویکی لیکس از زندان بیش از شیوع کروناویروس

یک قاضی حاضر به انتشار جولیان آسانژ از زندان بیش از شیوع کروناویروس.

ویکی لیکس موسس وکلا برای اعمال کرده بود او را به قید وثیقه آزاد شد چرا که او “آسیب پذیر” به این ویروس در داخل HMP Belmarsh.

او است که برگزار می شود وجود دارد در حالی که در انتظار بالقوه استرداد به آمریکا به اتهام مربوط به سال 2010 ویکی لیکس انتشارات بیش از عراق و افغانستان جنگ.

آقای آسانژ در وست مینستر دادستانی دادگاه های تصویری-لینک روز چهارشنبه بود و نشان داده شده توسط ادوارد فیتزجرالد, QC, که به تن فولاد ،

دادگاه شنیده می شود که با وجود coronavirus بودن تایید کرد در زندان های دیگر وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک مورد شناخته شده در HMP Belmarsh.

اما آقای فیتزجرالد گفت که 100, زندان, افسران در محل کار و اضافه کرد: “ما می گویند وجود دارد یک مشکل بسیار واقعی یک خطر بسیار واقعی و خطر می تواند کشنده باشد.”

قاضی منطقه ونسا Baraitser رد وثیقه نرم افزار گفتن در دادگاه: “به عنوان مسائل موضع امروز این جهانی و همه گیر می کند از خود هنوز در زمینه ارائه برای آقای آسانژ را آزاد کند.”

حامیان آقای آسانژ گفت که او تا به حال یک گزارش ریه شکایت شد و در “در حال حاضر تضعیف وضعیت پزشکی”.

Kristinn Hrafnsson, سردبیر ویکی لیکس گفت: “به افشای یکی دیگر از انسان به بیماری جدی و تهدید از دست دادن زندگی است عجیب و غریب و کاملا غیر ضروری است. این است که عدالت آن است که یک وحشیانه تصمیم گیری است.”

آمریکا و مقامات انگلیسی کلاس آقای آسانژ به عنوان یک پرواز خطر از آنجا که او قلم به قید وثیقه بیش سوئدی تجاوز جنسی اتهامات به فرار به لندن سفارت اکوادور در سال 2012.

که بررسی شده است کاهش یافته است اما او در حال حاضر مبارزه برای جلوگیری از ارسال شده به ما به صورت 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند و توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ پس از انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده.

وجود دارد نصب خواستار کاهش خطر زندانیان منتشر می شود از زندان به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

زندان در انگلستان و ولز قرار داده شده است در مستند با تمام بازدیدکننده داشته است لغو شود.

روز سه شنبه جو Farrar, مدیر اجرایی زندان و مشروط و خدمات گفت: عوام کمیته عدالت که 13 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و اطراف 4,300 زندان و مشروط کارکنان خود جدا.

گوشی های تلفن همراه هستند که در دسترس ساخته شده به زندانیان برای کمک به تماس با عزیزان پس از شورش بیش از محدودیت در زندان است.

اما ورزشگاه بسته شده اند و فعالیت های از جمله آموزش و پرورش و آموزش به حالت تعلیق درآمد.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: کمیته “کاملا نسبت و مستغلات است که در آن تراکم – که ارائه یک چالش واقعی” و بسیاری از زندانیان آسیب پذیر و یا در حال اساسی شرایط بهداشتی.

او را رد نکرد و با توجه به آزاد کردن زندانیان اما گفت که این خطرات خواهد “باید در نظر گرفته شود”.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de