جولیان آسانژ سر به دادگاه برای مبارزه با استرداد به ایالات متحده

جاستین Tallis خبرگزاری گتی ایماژ

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که در مواجهه با استرداد به ایالات متحده را افزایش می دهد مشت خود را در بالکن سفارت اکوادور در لندن در سال 2017.

لندن — طولانی مدت قانونی, درام, جولیان آسانژ باز portentous فصل جدید در روز دوشنبه زمانی که بنیانگذار ویکی لیکس و وکلای او وارد Woolwich تاج دادگاه به طور رسمی مسابقه استرداد او به ایالات متحده است.

دادگاه نشسته کنار دیوار خاکستری بریتانیا با امنیت بالا Belmarsh زندان های افراطی را از او کشیده بود توسط پلیس از Ecuadoran سفارت در مرکز لندن در ماه آوریل است.

نوشته اصلی آسانژ مخفی در سفارت برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن پلیس در حال بررسی یک اتهام تجاوز به عنف در برابر او. که مورد کاهش یافته است.

در حال حاضر ایالات متحده دادستان می خواهید 48 ساله استرالیایی برای محاکمه در دادگاه فدرال در شمال ویرجینیا به اتهام که او نقض قانون جاسوسی عمل می کنند. دادستان ها ادعا می کنند که ضد پنهان کاری فعال کمک به دست آوردن و انتشار صدها نفر از هزاران صفحه از اسناد محرمانه نظامی و دیپلماتیک کابل در مورد اقدام آمریکا در جنگ های عراق و افغانستان است. به گفته دادستان های افراطی کمک کرده سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ هک به کامپیوتر دولت.

اگر مجرم 18 اتهامات در ایالات متحده دادگاه آسانژ را به 175 سال زندان است. حامیان او ترس او خواهد بود مجبور به خدمت هر جمله در supermax مرکز فدرال در فلورانس Colo., در سلول انفرادی در کنار القاعده تروریست های Unabomber تئودور Kaczynski Robert Hanssen سابق FBI که به جاسوسی برای اتحاد جماهیر شوروی و روسیه سرویس های اطلاعاتی علیه ایالات متحده است.

آسانژ در لندن رسیدگی می شود به دو قسمت تقسیم شده: این هفته برای اولین بار از استدلال حقوقی پس از دو یا سه هفته بیشتر از شهادت شهود است.

در جلسات پیش از محاکمه تحقیق وکلا نشان داد که آنها استدلال می کنند مشتری خود را عمل به عنوان هیچ چیز زشت تر از ناشر و روزنامه نگار — که دادستان با انگیزه های سیاسی است که باید استرداد غیر قانونی.

آلبرتو Pezzali

AP

تظاهرکنندگان اعتراض خود را نسبت به چشم انداز استرداد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در لندن در روز شنبه.

به تقویت است که ادعای وکیل آسانژ Mark Summers متهم کرده است آژانس اطلاعات مرکزی جاسوسی در آسانژ از طریق یک پروکسی در Ecuadoran سفارت. بیشتر تابستان اظهار داشت: یک پیوند بین “reinvigoration از بررسی” علیه آسانژ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“این بخشی از اعتراف جنگ خبرچین شامل تحقیقی روزنامه نگاران و ناشران” سامرز گفت: دادگاه در سال گذشته است. “دولت آمریکا شده است به طور فعال درگیر در مزاحم در ممتاز بحث بین آقای آسانژ و وکیل او.”

هفته گذشته جولیان آسانژ تیم حقوقی دوباره استناد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک وکیل به دادگاه گفت که سابق جمهوری خواه در کنگره دانا تبدیل نمایند یک متحد از رئیس جمهور پیشنهاد عفو به آسانژ در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف اگر بنیانگذار ویکی لیکس می گویند روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با 2016 هک و نشت ایمیل از کمیته ملی حزب دموکرات.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام به نام پیشنهاد عفو ارائه “کامل ساخت و در مجموع دروغ است.”

در بیانیه ای تبدیل نمایند گفت: بازدید آسانژ در سال 2017 به عنوان بخشی از خود “خود واقعیت پیدا کردن ماموریت در هزینه های شخصی” اما “در هیچ زمان به من پیشنهاد جولیان آسانژ هر چیزی از رئیس جمهور به خاطر من تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد این مسئله در همه.”

خشم تولید بیش از انتشار DNC, ایمیل, و این ایده که آسانژ به عنوان یک نوع ابزار برای دخالت در سال 2016 آمریکا انتخابات باعث شده است تا بسیاری از طرفداران بالقوه به نگه داشتن او را در طول بازو. او این اتهام با جرایم مربوط به آن حادثه است.

کارشناسان در استرداد قانون می گویند آسانژ وکلا صورت یک کار دشوار است.

نیک Vamos سابق رئیس استرداد در بریتانیا خدمات تاج دادستان گفت: جالب ترین تخته در آسانژ استدلال یکی در مورد انگیزه های سیاسی. این یک استدلال انگلیسی دادگاه ها با آن آشنا هستند — نه فقط در رابطه با درخواست از ایالات متحده است.

“وجود دارد بسیار بسیار بالا درجه ای از اعتماد متقابل و احترام بین دو دوستانه سازمان ملل” Vamos گفت. “پس از آن طول می کشد خیلی افتضاح برای متقاعد کردن دادگاه انگلستان” است که این سیستم در ایالات متحده نیست و اساسا عادلانه “با این حال بسیار توطئه های سیاسی است که چرخش در اطراف.”

Tolga Akmen

خبرگزاری گتی ایماژ

آسانژ حامیان جمع آوری در میدان پارلمان در روز شنبه.

این است که در مقایسه با استرداد موارد به کشورهای مانند روسیه Vamos گفت: “انگلستان که در آن دادگاه واقع کاملا آماده پذیرش است که کسی ممکن است از یک محاکمه منصفانه از آنجا که پوتین یا همدستان او باید آن را برای آنها است.”

انگلیسی دادگاه است نه اینکه از او خواسته به حکومت در آسانژ نهایی گناه یا بی گناهی هک یا جاسوسی تنها که آیا آمریکا درخواست انتقال او به آمریکا برای محاکمه باید افتخار.

بیش از آخر هفته چند صد نفر و از جمله پینک فلوید باس بازیکن راجر واترز و طراح مد Vivienne Westwood, بسیج در میدان پارلمان اصرار دولت بریتانیا برای جلوگیری از آسانژ در لندن.

یکی از رهبران بریتانیا و رهبر حزب کارگر جان مک دانل نیز ارائه شده حمایت خود را از بازدید از آسانژ به مدت دو ساعت در هفته گذشته. مکدانل به خبرنگاران گفت: “این یکی از مهم ترین و قابل توجه محاکمات سیاسی از این نسل در واقع دیگر.”

مکدانل گفت آسانژ بود که مورد آزار و اذیت “به سادگی برای افشای حقیقت برای آنچه در ادامه در رابطه با جنگ اخیر.”

استفاده از جاسوسی عمل در آسانژ مورد دیده می شود توسط برخی به عنوان باز کردن درب به پتانسیل محاکمه روزنامه نگاران برای انتشار طبقه بندی شده اسرار دولت.

جیمز Goodale که در دفاع از نیویورک تایمز در “پنتاگون مقالات” مورد در سال 1971 گفت که او امیدوار آسانژ نمی خواهد استرداد به ایالات متحده جایی که او مورد می تواند ثابت کند “بسیار مخرب” به متمم اول قانون اساسی برای حمایت از روزنامه نگاران.

استرداد مورد می تواند کشیدن در ماه شاید حتی سال. حکم دادگاه می تواند در تابستان اما وجود خواهد داشت فرصت برای درخواست تجدید نظر به دادگاه بالاتر و به طور بالقوه دادگاه اروپایی حقوق بشر.

ادامه مطلب

وکیل آسانژ ادعا کنگره پیشنهاد عفو از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن در ازای absolving روسیه در ویکی لیکس DNC مورد

Backstory پشت جولیان آسانژ ادعا می کنند او پیشنهاد یک معامله را برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن عفو

سوئد قطره بررسی اتهام تجاوز به عنف در برابر بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به اتهام نقض جاسوسی عمل می کنند

ویکی لیکس’ جولیان آسانژ در لندن بازداشت شد, متهم توسط آمریکا از توطئه در سال 2010 کامپیوتر نرم تلاش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im