جودی شلتون را تغذیه نامزدی می تواند در مشکل به عنوان کلید نوروزی ابراز نگرانی در مورد ‘پرت’ views

Toomey گفت که او “مطمئن نیستم” اگر شلتون را رعایت تغذیه استقلال کلیدی شعار برای بانک مرکزی و یکی که شلتون خواسته شده بود در مورد چند بار. شلبی گفت: شلتون صدا مانند او “می تواند یک پرت” برای چنین یک موقعیت کلیدی در راس اقتصاد ایالات متحده. اگر هر دو سناتور رای مخالف آن خواهد سینک او را تایید شنوایی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پنجم تغذیه انتخاب کنید به آن را از طریق ایران با کنترل سنا.

شلتون شناخته شده است برای اینکه یک منتقد صریح فدرال رزرو و برای دفاع است که ایالات متحده بازگشت به چیزی شبیه به استاندارد طلا که ملت رها شده به طور کامل در سال 1971. در طول سه ماهه آخر سال قبل از کمیته بانکداری او توضیح داد در دفاع و در برخی از موارد حمایت از برخی از بحث برانگیز بیشتر نوشته ها و نقل قول ها در طول سال.

در طول جلسه شلتون گفت پانل که “من ادعا نمی تواند در جریان اصلی از اقتصاددانان” و تاکید کرد که او را حمایت تغذیه استقلال.

حداقل سه سناتور جمهوریخواه در پانل به شدت مورد سوال شلتون در علاوه بر این به دموکرات ها. شلتون در این جلسه گفت: او باور ندارد در بازگشت به استاندارد طلا و گفت: سناتورهای آنها به اشتباه خود موقعیت.

“من برخی از مشکل با برخی از نوشته های” شلبی گفت. پس از این جلسه به پایان رسید او به خبرنگاران گفت که او “هنوز نگران است.” سناتور. جان Neely کندی (R-لا.) همچنین گفت که او ساخته شده است تا ذهن خود را که آیا برای حمایت از نامزدی.

“من مردد” کندی گفت: پس از شنیدن, و اضافه کرد که آن را خسته نمی کند او که کسی ممکن است تغییر ذهن خود را در یک موقعیت اما که “هیچ کس نمی خواهد کسی در فدرال رزرو است که یک fatal attraction به ایده های دیوانه.”

پانل تقسیم همراه, حزب, خطوط, 13 به 12 تا بله رای از همه جمهوری خواهان احتمالا لازم برای پیشبرد تایید خود را که می تواند اتفاق می افتد در هفته های آینده.

برای او بخشی از شلتون گفت: قانونگذاران او نیست پس گرد در استاندارد طلا یا باور خود را در تغذیه استقلال گفت: “شما در حال گرفتن معتبر جودی شلتون” و تاکید کرد که او را کمک فکری تنوع به تغذیه هیئت مدیره.

“من اعتقاد دارم که هر کس حق انتقاد فدرال رزرو از جمله رئیس جمهور هر عضو کنگره و هر شهروند” شلتون گفت:, و اضافه کرد که آن را “طراوت” که مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه هجوم است “در باز” در مقایسه با روسای جمهور گذشته که بنابراین در خصوصی.

Toomey گفت: او تصمیم گرفت که چگونه او را, رای, اما او شکسته است گاهی اوقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته مانند زمانی که رئیس جمهور خواسته کنگره به تصویب ملی اضطراری در مرز ایالات متحده و مکزیک.

Toomey بارها و بارها خواسته شلتون در مورد اخیر وال استریت ژورنال, op-eds, دفاع از کاهش نرخ بهره در ایالات متحده اگر کشورهای دیگر پایین تر در انتظار آنهاست و خود را به ارزهای سقوط نسبت به دلار و گفت: “من فکر می کنم که یک مسیر بسیار خطرناک است به پایین.”

دموکرات ها با اشاره به او ظاهری تلنگر-flopping در مسائل متعددی از جمله انتقاد او از ultralow نرخ بهره در زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما بود و اخیر در آغوش نرخ پایین حالا که تهمت رئيس جمهور است.

بسیاری از دموکرات ها گفت: شلتون بود اقدام مانند یک جدید “جودی” است که فاصله خودش و یا گفت: قانونگذاران دچار سوء تفاهم زمینه که در آن او گفته بود غیر متعارف چیز است.

“ما نمی دانیم که ما نامزدی برای فدرال رزرو. خانم شلتون انکار کرده 40 سال از نوشتن او را به آنچه او نیاز به می گویند به تایید” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای (اوهایو) بالا دموکرات در کمیته امور بانکی.

شلتون دارای مدرک دکترا در مدیریت بازرگانی از دانشگاه یوتا و صرف سال ها به عنوان یک محافظه کار محقق است. او یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و به عنوان نماینده خود به بانک های اروپایی برای بازسازی و توسعه است.

اگر تایید کرد, او را خدمت تا سال 2024 در تغذیه. بسیاری از منتقدان او هشدار داده اند که تهمت می تواند تلاش برای ایجاد شلتون تغذیه صندلی. رئیس جمهور است و آشکارا نشان داده شده است تاسف خود را برای انتصاب جروم H. پاول به آن موقعیت است. پاول تصدی منقضی می شود در سال 2022.

کاخ سفید در ادامه به بیان کامل برای حمایت از نامزدی که از Christopher J. والر یک سنت لوئیس فدرال رزرو اقتصاددان که مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر نامزد نهایی دو باز کردن صندلی در فدرال ریزرو هفت صندلی هیئت مدیره.

“او یک زن از تجربه گسترده و بسیار حرفه ای بسیار ماهر است. او در حال رفتن برای تایید به راحتی گفت:” لری Kudlow در مصاحبه جمعه. “من به طور کامل اعتماد به نفس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>