جودی شلتون آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای بازسازی فدرال رزرو

دارای صدای تیک تیک

جودی شلتون. (اندرو Harrer/بلومبرگ)

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد برای قرار دادن مهر در فدرال رزرو چهره یک کلید آزمون امروز. جودی شلتون خود بحث انتخاب برای پیوستن به بانک مرکزی این کشور هفت عضو هیئت مدیره است ظاهر می شود قبل از کمیته بانکی سنای برای ساختن یا شکستن تایید شنوایی.

شلتون به تنظیم کردن آلارم در میان اقتصاددانان و برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا — برای دفاع از بازگشت به چیزی شبیه به استاندارد طلا استدلال به پایان فدرال بیمه سپرده برای بانک ها و بازجویی ارزش تغذیه استقلال از فشار سیاسی است. (خواندن برخی از او بیشتر التهابی نقل قول در اینجا.)

برای کسب thumbs-up از پنل 13-12 اکثریت جمهوریخواه او نیاز به ظرافت آن موقعیت. تا کنون شلتون است در ابتدا به ارائه کامل بویژه استدلال برای تغذیه استقلال. هر او را آماده شهادت او بگویید کمیته “همراه با استقلال سیاسی و عملیاتی استقلال اعطا شده به فدرال رزرو می آید تعهد به طور کامل پاسخگو هر دو به کنگره و مردم است.”

سوال از عایق تغذیه از فشار سیاسی است به خصوص حساس است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه فشار بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره — نقض یک ربع قرن هنجار در برابر وزن در سیاست های پولی — اخیرا به tweeting حمله فدرال رزرو صندلی جروم پاول به عنوان او شهادت دادند سه شنبه در کاپیتول هیل. پاول دارای صبورانه نادیده گرفته و مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه. اما مدت خود را بالای بانک مرکزی منقضی می شود در سال 2022 و تغذیه ناظران بر این باورند که رئیس جمهور اگر مجددا انتخاب می تواند نگاه به شیر شلتون به جای او.

او درخواست تجدید نظر برای مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ رمز و راز است. آن است که “روشن است که شلتون می خواهد سیاسی به تغذیه زیرا او به صراحت گفت که او می خواهد به” ارسال مقاله نویس کاترین Rampell می نویسد. “در یک op-ed در پاییز گذشته او استدلال کرد که فدرال رزرو باید دنبال هماهنگی بیشتر در ارتباط با کاخ سفید است.” به عنوان یکی از 12 رای گیری اعضای کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو که مجموعه معیار نرخ بهره شلتون را محدود اهرم به جلو و سیاست بانک مرکزی نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح رویکرد; اما به عنوان صندلی او می تواند قابل ملاحظه ای اعمال نفوذ بیشتر است.

برابر است که زمینه آن قابل توجه بود شنبه که پاول شنیده مرکب کر تشویق برای دفاع از تغذیه استقلال در طول خود را ظاهر قبل از بانکداری پنل. “اقامت مستقل” سناتور. جان کندی (R-لا.) به او گفتم.

شلتون امن پشتیبانی از بانکداری صندلی مایک Crapo (R-آیداهو) و سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) که مخالف کمک فرضا نامزدی تاجر هرمان قابیل سال گذشته است.

دیگر GOPers در بانکداری پنل نیز تمایل به حمایت از شلتون می گوید: Derek تنگ یک اقتصاددان با LH مایر.

“اما اگر او ضعیف انجام می دهد در شنیدن آن می تواند از خط خارج نامزدی” او می گوید:با اشاره به یکی دیگر از برگ برنده دولت انتخاب ماروین Goodfriend که دیدم خود را تغذیه نامزدی باز کردن بعد از یک فقیر نشان دادن قبل از کمیته. “این واقعا یک سوال چگونه او پرسش و پاسخ جلسه می رود. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات را با اشاره به برخی از سوالات برای او.”

سناتور. ریچارد شلبی (R-Ala.) پیشنهاد شده به سیاسی ویکتوریا Guida که سناتورها خواهد بود به دنبال شنیدن صدای او زمان نمایش به جای رفع بر مواضع گذشته. و از سوی دیگر ، مایک دور (R-S. D.) گفت: Guida او تا به حال خوب “دیدار” با شلتون “در مورد بحث قبلی و غیره و من فکر کردم او را درک نقش خود را.”

کاخ سفید زوج شلتون را نامزدی که کریستوفر والر مدیر تحقیق و پژوهش برای سنت لوئیس فدرال رزرو است که انتظار می رود برای به دست آوردن گسترده ای پشتیبانی می کند.

اخیر فدرال نامزد باید همه کشیده شده و برخی از حمایت هر دو حزب. گزارش نشان داده اند نادر تمایل به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تغذیه خود را نامزد کاهش به پیشبرد رئیس جمهور گذشته چهار میدارد.

اما در نشانه آن است که شلتون نشان دهنده جدید گسترده تر قطبش در واشنگتن تایید خود را به نظر می رسد در ابتدا به تقسیم سنا در امتداد خط حزب.

در حالی که نیویورک تایمز هیئت تحریریه استدلال می کند شلتون را از نامزدی “به مقدار یک حمله در بانک فدرال آمریکا دستور” همتایان خود در وال استریت ژورنال ادعا می کنند که انتقاد خود باید تعداد در شلتون به نفع.

“اگر سناتور بندر حتی بریدن از شک بیش از اینکه خانم شلتون منتقدان می دانم آنچه آنها در حال انجام” مجله اد تخته می نویسد: “که همه به این دلیل بیشتر برای تایید خود را به عنوان یک صدای متمایز در چنین مهم بحث.”

شما در حال خواندن مالی 202 ما باید به عنوان خوانده شده tipsheet در جایی که وال استریت در دیدار واشنگتن است.

معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

سهام آمار رکورد. رادیو فردا را استفان Culp: “هر سه عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط بالاترین رکورد در روز چهارشنبه به عنوان خبری که مخوف coronavirus می تواند در حال اجرا از بخار نگه داشته خریداران در حلقه. سهام فن آوری led گسترده مبتنی بر تجمع که مجموعه ای از S&P 500 و Nasdaq تا خود را برای سومین دوره متوالی به تمام زمان بسته شدن سقف ، داو گذشته در حال تنظیم بسته شدن رکورد در Feb 6.

“میانگین صنعتی داو جونز رز 228 امتیاز یا 0.78% به 29,503.82 S&P 500 به 18.08 امتیاز یا 0.54% به 3,375.83 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 71.65 امتیاز یا 0.74% به 9,710.59. از 11 بخش عمده در شاخص S&P 500, همه, اما مصرف کننده کالاهای اساسی در, سیاه, با, انرژی, مصرف اختیاری و خدمات ارتباطات با بهره گیری از بیشترین در صد سود.”

Coronavirus به روز رسانی: طبقه بندی جدید روش منجر به پرش در صورتی که تعداد.
پست: “چین تجدید نظر در کل تعداد مورد در هوبئی استان اضافی 15,000 — و افزایش مرگ, شمارش توسط 242 — پس از آن زمان به حساب موارد که در آن پزشکان مجاز به تشخیص بیماران بر اساس روش های بالینی. ملی کمیسیون بهداشت گفت: این مورد جدید در مجموع برای کشور است 59,804 با 1,367 مرگ و میر.

“پکن همچنین با استفاده دوشنبه سیاسی لرزش تا به سرنگونی رئیس آن دفتر نظارت بر هنگ کنگ پس از ماه از آشفتگی در semiautonomous مالی مرکز. ژاپن گفت: 44 نفر تست مثبت برای کروناویروس جدید در هیئت مدیره قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده آوردن به 218 تعداد مسافران و خدمه تایید به عنوان آلوده.”

اقتصادی و میر در چین مانت.
هر خبری بلومبرگ: “خرید و فروش ماشین در چین سقوط به پایین ترین نرخ در ماه ژانویه به عنوان coronavirus نگه داشته خریداران به دور از نمایشگاه تشدید تنگی حلق آویز بیش از این صنعت است. فروش به نمایندگی کاهش یافت و 20 درصد به 1.61 میلیون خودرو در ماه گذشته چین انجمن تولید کنندگان خودرو گفت. که بزرگترین افت ماهانه از ژانویه سال 2012 است.”

بانک مرکزی اتخاذ محتاط رویکرد است.
وال استریت ژورنال را نیک Timiraos: “بیش از دو روز از جلسات در کاپیتول هیل رئیس فدرال جروم پاول ارائه شده ارزیابی خوش بینانه ای از اقتصاد ایالات متحده در حالی که هشدار از خطرات جهانی زنجیره تامین از خاموش شدن ناگهانی تولید در چین است. آقای پاول در شهادت روز شنبه قبل از بانکی سنای کمیته همچنین با اشاره به چشم انداز یک ضربه به گردشگری و صادرات و بازارهای مالی به عنوان راه این ویروس می تواند دندانه رشد اقتصادی ایالات متحده. ‘ما شروع به دیدن آن در داده های اقتصادی در آینده نسبتا به زودی. آن را بیش از حد نامشخص حتی به حدس و گمان در مورد آنچه در این سطح خواهد بود که گفت: آقای پاول.”

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) می رود تا در این مرحله با خانواده اش پس از پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر. (Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

ساندرز صعود می گذارد و اقتصادی طرح ها در فوکوس: “برخی از متحدان بهداشت ، برنی ساندرز شروع به نقشه چگونه ممکن است او حکومت و چه در دولت او می تواند مانند نگاه کنید اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری — یک بار غیر قابل تصور مفهوم برای بسیاری از جمهوری خواهان کنگره و دموکرات ها که ایده های خود را به عنوان غیر عملی” همکار من جف استین گزارش.

“مستقل مشاوران در تماس با ساندرز کمپین رسمی گمانه زنی در مورد که می تواند شنود گذاشته به رهبری کلید سازمان ها مانند وزارت خزانه داری چه قانون خواهد بود اولویت بندی و که دستور اجرایی ساندرز را تایید میان کنگره مقاومت در دستور کار خود … ساندرز (I-Vt.), که برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه سه شنبه شب پس از یک نمایش در آیووا هفته گذشته پیشنهاد کرده است بیش از $50 تریلیون دلار در هزینه های فدرال و گسترده دولت جدید حکم — از جمله ملی اجاره-کنترل استاندارد و ممنوعیت صادرات نفت خام — که تا زمانی که به تازگی دور خارج دموکراتیک جریان اصلی.”

برخی از مردم در ساندرز تیم و کسانی که گوش خود را در هر جف:

 • سه سابق دستیاران سابق رهبر اکثریت سنا هری رید:

  “چه کسی تا به حال صدای شلاق برای برگزاری این خط در طول بحث های عمومی در حالی که همچنین کاهش معاملات با جمهوری خواهان در بار مبارک.”

 • زمان مشاوران مانند:

  “وارن Gunnels که در خدمت به عنوان یک دستیار به سندرز برای بیش از دو دهه است که به عنوان یکی از مهم ترین صداها در stewarding سیاست های اقتصادی خود بپردازد.”

 • اقتصاددانان:

  “Darrick همیلتون از دانشگاه ایالتی اوهایو اقتصادی و مشاغل, سیاست, تارا Raghuveer از مردم اقدام شبکه در سیاست های مسکن سارا اندرسون موسسه مطالعات سیاست بر کسب و کار مالیات و کارول Zabin از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در ساندرز سبز قرارداد جدید پیشنهاد.”

ساندرز تقویت تمرکز مایک بلومبرگ.
ظاهر می شود در سی ان ان او را متهم به میلیاردر سابق شهردار نیویورک از تلاش برای خرید این انتخابات است. “هنگامی که مردم درک کنند که ما در جامعه دموکراتیک ما باید یک فرد به ارزش حدود 60 میلیارد دلار است که در راه بی سابقه است به معنای واقعی کلمه تلاش برای خرید این انتخابات است. او نبود رقابت در آیووا که در آن همه نامزدهای دموکرات و نه در نیوهمپشایر و نه در نوادا و کارولینای جنوبی است. او نمی نگه شهر جلسات بحث و مردم به سوالات پاسخ دهد. همه او را یک بخش کوچک از 60 میلیارد دلار آن را به آگهی های بازرگانی تلویزیون و من حدس می زنم که می تواند به شما رای.” دیدن او در اینجا:

بلومبرگ است اجتناب از تعامل مستقیم در حال حاضر.
از من همکار مایکل Scherer: “بلومبرگ است که مسلط امواج رادیو و تلویزیون بلامنازع در بسیاری متحده روز چهارشنبه گفت که او نمی خواهند به تعامل مستقیم با رقبای خود را در حال حاضر. او این بالا تر مورب مراجع است. ‘ما نمی نیاز به یک انقلاب است. ما می خواهیم تکامل’ او گفت: عمدتا سفید جمعیت صدها نفر در تظاهراتی در ایالت تنسی در روز چهارشنبه اشاره به Sanders. “و ما نیاز به یک نامزد که می تواند در ارائه آن.”

اما لیبرال موشکافی در حال آمدن است برای او. یک گزارش از آسوشیتد پرس — جزئیات بلومبرگ 2008 که ضد redlining قوانین ناشی از بازار مسکن سقوط تحت سلطه بحث در lefty توییتر در شب چهارشنبه.

به ایسنا گفت: در یک ماه سپتامبر سال 2008 فروم در دانشگاه جورج تاون در هر AP برایان Slodysko: “این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر بانک ها برای وام به همه. Redlining اگر شما به یاد داشته باشید, بود, مدت, که در آن بانک ها در زمان تمام محلات و گفت: مردم در این محله فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را, خود را بگویید فروشندگان نمی رفتن به آن مناطق.'” در اینجا تصویری:

چرا بسیاری از اتحادیه های کارگری در حاشیه در حال حاضر: “سازماندهی نیروی کار به طور بالقوه می تواند به نوبه خود سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری — اگر فقط از آن ساخته شده تا ذهن خود” همکار من الی روزنبرگ ،

“اتحادیه های جلو و مرکز این کمپین فصل میزبانی داشتن یک دوجین یا بیشتر انجمن ها و شهر سالن جلسات با دموکراتیک امیدوار … اما یک نمونه ثابت از انتخابات فصل شده است تا حد زیادی وجود ندارد: اتحادیه تاییدیه. عمده ملی و بین المللی اتحادیه های کارگری خودداری از حمایت هر کسی که تا کنون درمان های سیاسی scrum با بیشتر احتیاط از در سال های گذشته … تاییدیه از اتحادیه ها و فصل های محلی از ملی اتحادیه های نورد شده در, اما با دست خود به رایگان در وزن بعد از عمده اتحادیه دیدم عواقب ناشی از یک رویکرد سنگین در سال 2016.”

 • بخشی از دلیل ملی اتحادیه های کارگری در حال آرام است و آنچه در گذشته اتفاق افتاد زمان:

  “در سال 2015 بسیاری از بزرگترین کشور اتحادیه های بیشتر تراز وسط قرار دارد با دموکرات نامزد از حزب جمهوری خواه آنهایی که ساخته شده خود را بر میدارد [برای آمریکا] و قبل از اولیه شروع فصل … اما در این سال هیچ یک از کسانی که در اتحادیه های کارگری حمایت از یک نامزد در عین حال در بخشی به دلیل بسیاری را به خود جلب کرد آتش از رتبه و فایل کاربرانی که در آغوش [ساندرز] آخرین بار در اطراف.

تجارت پرواز-اطراف:

پنتاگون. (چارلز Dharapak/AP)

پنتاگون مجموعه ای به پشت Huawei محدودیت: “پنتاگون آماده است به معکوس آن مخالفت با یک پیشنهاد که بیشتر سرکوب ایالات متحده-صادرات به لیست سیاه مخابراتی چینی شرکت Huawei با توجه به پنج نفر آشنا با داخلی مذاکرات,” سیاسی را آدم Behsudi گزارش.

“تغییر در موقعیت اجازه می دهد یک قانون برای اولین بار به پیشنهاد وزارت بازرگانی برای پیشبرد ساخت آن را سخت تر برای شرکت های ایالات متحده به اطراف موثر ممنوعیت صادرات که در حال حاضر امر به هواوی. این موضوع [موضوع جلسه] میان معاون-مقامات سطح از تجارت, دفاع و بخش های دیگر. کابینه در سطح مقامات از جمله وزیر بازرگانی ویلبر راس, وزیر دفاع علامت Esper و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin انتظار می رود به دیدار on Feb. 28 به بحث حکومت و نحوه ادامه با دیگر صادرات و کنترل مسائل مربوط به چین است.”

ایالات متحده توزین سازمان تجارت جهانی قدرت بازی: “ایالات متحده با وزن یک برنامه برای افزایش طولانی آن سقف تعرفه در یک حرکت به معنای آغاز یک مذاکره دوباره روابط با همکار سازمان تجارت جهانی و اعضای گام تا حملات خود در تجارت جهانی و سیستم” خبری بلومبرگ برایس Baschuk و جنی لئونارد گزارش.

“…. نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer در حال حاضر خانههای گلی خالی یک برنامه برای تنظیم مجدد آمریکا تعرفه تعهدات خود در سازمان تجارت جهانی با تهدید به افزایش سقف تعرفه — و یا محدود نرخ — به توافق قبلی دولت بیش از چند دهه از مذاکرات به گفته افراد آشنا با مباحث … های جدید بحث هر چند بخشی از یک تلاش گسترده در راه در داخل دولت, نگاهی به راه های دیگر آن می تواند لرزش تا سیستم جهانی و آدرس و مشخصات خود را که هسته آن — به سازمان تجارت جهانی — فاسد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تماشا کنید:

Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر. (جو Raedle/گتی ایماژ)

خانه دموکرات ها می خواهند راز سوابق خدمات مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان پرداخت: “خانه نظارت کمیته پرسید: the Secret Service به ارائه یک حسابداری کامل آن پرداخت به [تهمت] در شرکت خصوصی پس از واشنگتن پست نشان داد که سرویس مخفی متهم شده بود تا آنجا که 650 دلار هر شب برای اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه” همکاران من David A. Fahrenthold و جاناتان o’connell گزارش.

“در نامه ای به سرویس مخفی, امضا شده توسط صندلی کارولین B. Maloney (D-n. y.) و Rep. جکی Speier (D-کالیفرنیا.) این کمیته خواسته سوابق پرداخت به تهمت خواص و نسخه از قرارداد بین سرویس مخفی و تهمت باشگاه است. در هفته گذشته گزارش داد که سرویس مخفی متهم شده بود نزدیک به 400 دلار و تا آنجا که 650 دلار هر شب برای اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا و متهم $17,000 یک ماه برای یک کلبه که عوامل مورد استفاده در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف بدمینستر در نیوجرسی. [تهمت] هنوز صاحب خود شرکت. این پرداخت ها نشان می دهد او یک بی سابقه — و تا حد زیادی پنهان — کسب و کار ارتباط با خود دولت است.”

آموزش و پرورش Dept. کاوش دانشگاه هاروارد ییل بیش از پول خارجی: “وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد تحقیقات دانشگاه هاروارد و ییل به عنوان بخشی از ادامه بررسی است که در آن می گوید پیدا کرده است دانشگاه های آمریکا شکست خورد به گزارش حداقل 6.5 میلیارد دلار در بودجه خارجی از کشورهایی مانند چین و عربستان سعودی با توجه به گروه مواد مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال” وال استریت ژورنال را کیت اوکیف ،

“تحقیقات به آیوی لیگ مدارس آخرین در یک برخورد بین دانشگاه های ایالات متحده و ائتلاف از مقامات فدرال و از جمله قانون اجرای پژوهش تأمین کنندگان مالی از جمله موسسه ملی بهداشت و یک گروه دو حزبی در کنگره است که نگرانی در مورد موسسات آموزش عالی’ اتکا به پول خارجی به ویژه از چین … بخش توصیف موسسات آموزش عالی در ایالات متحده, در یک سند مشاهده مجله به عنوان ” چند میلیارد دلار چند ملیتی شرکت با استفاده از مات پایه های خارجی دانشگاه و دیگر پیچیده ساختارهای حقوقی به تولید درآمد.’ “

بوئینگ لوگو نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در بازار بورس نیویورک (NYSE) در سال گذشته است. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

بوئینگ هنوز با آینده برای 737 Max: “بوئینگ شرکت بعید است که برای چندین سال به آمار ماهانه 57-واحد میزان تولید آن را هدف قرار داده بود برای 737 MAX قبل از پایه جت با توجه به تاخیر در تصویب قانونی رئیس امور مالی گرگ اسمیت گفت:” مهر را تریسی Rucinski گزارش.

“بوئینگ ساخت 52 MAX هواپیما در هر ماه قبل از هواپیما مبتنی بود در ماه مارس گذشته پس از دو تصادفات منجر به مرگ است که کاهش میزان تولید و در نهایت موجب خروجی یخ در ابتدای ماه ژانویه این سال است. ایالات متحده تایید برای 737 MAX به پرواز دوباره در حال حاضر انتظار می رود تا اواسط سال و بوئینگ گفته است که می تواند به آرامی از سرگیری تولید قبل از هواپیما مجاز است در هوا … شرکت کنندگان شده اند ریختن مشاغل و ظرفیت برای مقابله با توقف تولید. در حالی که حامل خاموش هرج و مرج هوافضا مدیران نگران این صنعت ممکن است قادر به سطح شیب دار تا کارخانه ها به سرعت به اندازه کافی زمانی که هواپیما برنده تصویب به پرواز دوباره.”

 • در ضمن این شرکت از کار اخراج یک سطح میانی اجرایی زیر شرم آور ایمیل:

  اجرایی “به اتهام خلبانان نوشت که پیام های ایمیل داخلی بین خود را که باید خجالت هوافضا شرکت آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن 737 MAX jetliner پرواز دوباره به گفته افراد آشنا با موضوع” وال استریت ژورنال اندرو Tangel و اندی Pasztor گزارش. “کوپر نیست ارسال و یا دریافت پیام های, آخرین دسته ای که بوئینگ فاش به نمایندگان مجلس و رسانه های خبری در ماه ژانویه این فرد گفت. کسانی که پیام نشان می دهد کارکنان بوئینگ به شرکت هواپیمایی مقامات حمل و نقل هوایی تنظیم کننده و حتی همکاران خود. در یک کارمند گفت: 737 MAX بوده است ‘طراحی شده توسط دلقک ها, که به نوبه خود تحت نظارت میمون.’ “

BP وعده های بزرگ زیست محیطی تعمیرات اساسی: “BP می گوید آن را بریده بریده خود را انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050 و به تدریج تغییر سرمایه گذاری خود را به پروژه های انرژی که منتشر می کنند و دی اکسید کربن” همکار من استیون the npd group ،

“جهان پنجمین نفت-و-گاز شرکت گفت: این امر کاهش مقدار کربن از محصولات خود را با 50 درصد تا سال 2050 با فروش انرژی آمده است که از سوخت های فسیلی و یا جبران نفت-و-گاز تولید با ابزار هایی که در جذب دی اکسید کربن. همچنین گفت: این امر نصب متان تجهیزات اندازه گیری در تمام پردازش آن سایت توسط 2023 به منظور کاهش نشت … این طرح تغییر تمرکز از 110 ساله شرکت. و میزان انتشار دی اکسید کربن BP در نظر دارد برای از بین بردن تقریبا برابر با تولید گازهای گلخانه ای از بریتانیا.”

سرمه را به غیر روحانی کردن 250 کارگر در میان تجدید ساختار: این اخبار به شرح زیر است “ملال انگیز فصل تعطیلات” CNBC لورن توماس گزارش.

بایر تلاش می کند به آن هر دو راه بیش خلاصه: “Bayer AG چهره فوق العاده چالش آن را به عنوان تلاش برای حل و فصل دهها هزار نفر از ادعا می کند که آن خلاصه weedkiller باعث سرطان: این محصول باقی مانده است در قفسه ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای قرار دادن دادخواهی به بقیه برای همیشه لطفا برای” وال استریت ژورنال را لورا Kusisto روت بندر و یعقوب Bunge گزارش.

“کارشناسان گفته اند بایر است که در یک موقعیت غیر معمول در مقایسه با شرکت های دیگر که با آن مواجه شده اند چند میلیارد دلاری دعاوی بیش از محصولات خود را. برای پایان دادن به جرم و شبه جرم دادخواهی شرکت های دیگر به طور کلی قطع کرده اند و یا تغییر محصولات خود را و یا اضافه شده برچسب های هشدار دهنده — که همه آنها مشکل ساز برای داروسازی و شرکت های کشاورزی … بایر در حال حرکت است و نزدیک به یک راه حل بالقوه در مجموع 10 میلیارد دلار از افراد آشنا با این موضوع گفت و آن را یکی از پیچیده ترین و پرهزینه شرکت های بزرگ دادخواهی همیشه.”

جیمی Dimon رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت از جی پی مورگان چیس. (هارون P. برنشتاین/فردا نیوز)

فعال سهامداران تعهد به فشار Dimon شرایط آب و هوا: “سهامداران فعالان متمرکز بر مسائل مربوط به آب و هوا که به مطبوعات پروکسی جنگ با JPMorgan Chase & Co پس از گرفتن استقبال سرد از بالا به وال استریت بانک حتی اگر رئیس اجرایی جیمی Dimon عهد کرده است به حفاظت از محیط زیست” ایسنا را در راس کربر و الیزابت Dilts مارشال گزارش.

“فعالان از جمله به عنوان شما ایجاد بنیاد Trillium مدیریت دارایی و بوستون اعتماد والدن گفت: دریافت کرده بودند متوجه است که این بانک خواسته های نظارتی اجازه به جست و خیز آرا در آن بهار نشست سالانه در طرح های پیشنهادی از جمله گزارش انتشار گازهای گلخانه ای به وام خود را. جی پی مورگان موقعیت ایجاد ریسک های اعتباری در یک زمان هنگامی که مشتریان و سرمایه گذاران می خواهند بانک ها برای کمک به کاهش نرخ جهانی افزایش دما با توجه به یک بیانیه مشترک از فعالان.”

نشانه ای در کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم (CalPERS) ستاد در ساکرامنتو. (حداکثر ویتاکر/فردا نیوز)

مذاکرات مجلس هل CalPERS کاوشگر بیش از چین روابط: ایالات متحده جمهوریخواه مجلس “خواست کالیفرنیا به آتش مدیر سرمایه گذاری رئیس عمومی آن صندوق بازنشستگی این کشور با استناد به آنچه که او به نام CIO را طولانی و گرم و نرم در رابطه با پکن و هزینههای صندوق سرمایه گذاری در شرکت های” رویترز را Alexandra Alper گزارش.

“در نامه ای به فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom نماینده ایالات متحده جیم بانک ها از ایندیانا گفت: Yu بن Meng به CIO of California عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم (CalPERS) باید حداقل توان مورد بررسی قرار … CalPERS مدیر عامل Marcie فراست دفاع Meng, در بیانیه ای. ‘این است که سزاوار سرزنش و حمله به یک شهروند ایالات متحده. ما به طور کامل پشت ما Chief Investment Officer که به CalPERS با ستارگان شهرت بین المللی او گفت:.”

کسری موج 25 درصد در سال مالی 2020: “دریا از جوهر قرمز شدن عمیق تر و عمیق تر در واشنگتن با دولت فدرال در حال حاضر racking تا کسری بودجه است که به طور متوسط نزدیک به 100 میلیارد دلار در ماه” CNBC Jeff Cox گزارش.

“وزارت خزانه داری آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد کمبود دلار در 389.2 میلیارد دلار در چهار ماه اول سال مالی سال 2020 است. که 25 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته و در حال حاضر حدود 40 درصد از کل کسری بودجه برای سال مالی 2019.”

LPL مالی را Ryan Detrick سهام این نمودار نشان می دهد ممکن است ما در وسط طولانی مدت در عصر جدید بازار اوج:

امروز:

 • کمیته امور بانکی سنا دارای تاییدیه شنوایی بیشتر قابل توجه در تغذیه نامزد جودی شلتون و کریستوفر والر

 • وزارت کار ایالات متحده منتشر شده از آخرین شاخص بهای مصرف کننده

 • پپسی کرافت “هاینز” یتی Holdings, آی جی Roku و Nvidia در میان شرکت های قابل توجه به گزارش درآمد خود را.

 • HHS وزیر الکس آذر شهادت در مقابل کمیته امور مالی مجلس سنا در مورد تهمت بودجه

جمعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>