قاضی دستور توقف جدی کار فقط آخرین موانع در دفاع Dept.’s خسته کننده

منظور می آید فقط یک روز قبل از وزارت دفاع برنامه ریزی شده بود به “go live” با آنچه در آن به مدت طولانی استدلال بسیار مهم است دفاع ملی اولویت است.

یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: دادخواهی خواهد صدمه دیده است نیروهای ایالات متحده.

“ما در حال نا امید در امروز حکم و بر این باورند که اقدامات صورت گرفته در این دادخواهی را بی ارزش تاخیر در اجرای DoD نوسازی استراتژی قرار داده و ملت ما را warfighters در راه آسیب است” راشل VanJohnson سخنگوی پنتاگون cloud computing برنامه منشی در بیانیه ای گفت. “اما ما با اعتماد به نفس در جایزه ما جدی ابر قرارداد به مایکروسافت و متمرکز باقی می ماند در گرفتن این مهم قابلیت به دست ما warfighters به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است.”

جدی قرارداد است که به منظور ایجاد یک قدرتمند و متمرکز سیستم های کامپیوتری توسط, تجاری, شرکت فن آوری.

جدی ابر است که انتظار می رود برای بهبود نیروهای ایالات متحده دسترسی به تکنولوژی و اطلاعات در پرت و دور افتاده و مناطق جنگی. همچنین انتظار می رود سرعت بخشیدن به تصویب هوش مصنوعی پیشرفته است که می تواند به سرعت اسکن ترابایت ارزش از هواپیماهای بدون سرنشین نظارت و فیلم و خدمت به عنوان یک steppingstone برای نه هنوز تصور دفاعی.

پی قرارداد به ارزش 10 میلیارد دلار بیش از 10 سال اهدا شد به مایکروسافت در اواخر اکتبر پس از آخرین لحظه مداخله از کاخ سفید درخواست وزیر دفاع Mark T. Esper به بازبینی وزارت رویکرد است.

آمازون بازار پیشرو cloud computing بخش تحت پیگرد وزارت دفاع در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند با این استدلال که رئیس جمهور دخالت اریب میدان بازی رقیب خود را به نفع. این شرکت مدعی وزارت دفاع ساخته شده اشتباهات متعدد آن را به عنوان وزن مناقصه از آمازون و مایکروسافت. و آن را متهم به تهمت از راه اندازی “های مکرر و پشت صحنه حملات” علیه آمازون به عمل کینه علیه این شرکت بنیانگذار جف بزوس. (بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.)

در یک حرکت فوق العاده این شرکت خواسته است به عزل ترامپ همراه با Esper سابق وزیر دفاع جیم Mattis و مقامات دیگر است. اواخر ماه گذشته آمازون در زمینه حرکت به دنبال توقف بیشتر قرارداد عملکرد در حالی که دادگاه ارزیابی آمازون ادعا می کند.

دانشگاه جورج واشنگتن قانون پروفسور استیون گاری روپوش دار یک متخصص برجسته در قرارداد دولت قانون گفت: این نادر است اگر نه بی سابقه ای برای یک دادگاه به منظور توقف قرارداد عملکرد با وجود اعتراض توسط وزارت دادگستری که به نمایندگی از وزارت دفاع در این مورد.

او افزود که این حکم می تواند کمک به آمازون مورد حرکت رو به جلو.

“آنچه که به خصوص قابل توجه است که با توجه [وزارت دادگستری اعتراض] … دادگاه است که نشان می دهد آن است که به احتمال زیاد بیش از آن [Amazon] دهکدهای pled یک مورد که در آن به نظر می رسد به عنوان یک درمان است و ممکن است در نهایت غلبه بر شایستگی” گاری روپوش دار گفت: در یک ایمیل.

آمازون سخنگوی بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این حکم. Frank X. Shaw مایکروسافت معاون رئیس جمهور از شرکت ارتباطات ابراز ناامیدی در تصمیم گیری و دفاع پنتاگون را از دست داده و جدی.

“در حالی که ما نا امید با اضافی تاخیر ما اعتقاد داریم که ما در نهایت قادر به حرکت به جلو با این کار مطمئن شوید کسانی که در خدمت کشور ما می تواند دسترسی به فن آوری های جدید آنها به فوریت نیاز به” شاو در بیانیه ای گفت. “ما باید اعتماد به نفس در وزارت دفاع و اعتقاد ما این حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت است.”

زمانی که آمازون در زمینه درخواست خود را به توقف عملکرد سخنگوی این شرکت جلب Herdener استدلال کرد که آن را “عمل مشترک” به توقف قرارداد عملکرد در طول یک پیشنهاد اعتراض و اضافه کرد که این شرکت پشتیبانی از پنتاگون تکنولوژی های مدرن طرح های.

“این مهم است که متعدد ارزیابی خطاها و آشکار دخالت سیاسی که تحت تاثیر جدی جایزه تصمیم گیری بررسی می شود,” Herdener در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

روز پنجشنبه خبر رسید با ته مایه طنز برای آمازون که می یابد خود را در حال حاضر مخالف به پنتاگون ، برای بسیاری از سال گذشته وکلای مدافع از آمازون و وزارت دفاع مشغول به کار با هم به دفاع جدی از یک جداگانه مورد حقوقی آورده شده توسط یک شرکت دیگر.

“این نوع از وضعیت موجود در دولت که همه چیز را می شود اعتراض” ترزا کارلسون بخش عمومی معاون رئیس جمهور در Amazon Web Services گفت: در کنفرانس اخیر با اضافه کردن “است که نوع غم دلیل آن تاخیر نوآوری است.” (کارلسون به قبل از AWS ثبت پیشنهاد خود را کردند.)

وزارت دفاع جنگیدند آمازون درخواست امیدوار به حرکت به جلو با مایکروسافت با وجود این دادخواهی. جدی قرارداد در حال حاضر شده است با تاخیر بیش از یک سال گذشته اصلی آن برنامه ریزی شده تاریخ شروع. زودتر پیشنهاد اعتراض به ارمغان آورد توسط اوراکل مجبور تاخیر به عنوان های مختلف اتهامات علیه آمازون مورد نیاز بررسی است. این موردی است که دادگاه تجدید نظر.

در خارج از دادگاه اوراکل به طور جداگانه برپا طولانی در حال اجرا لابی کمپین به دنبال دریافت جمهور درگیر است. اوراکل شرکت مدیر عامل Safra Catz مطرح شده این موضوع به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در شام کاخ سفید تنها چند هفته پس از این پروژه اعلام شد در سال 2018 پست و خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد ،

اين تلاش ها به نظر می رسید به میوه تابستان گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 18 جولای در کنفرانس خبری که او دریافت کرده بود “فوق العاده شکایت” از شرکت هایی که رقابت با آمازون به طور خاص نامگذاری Oracle, IBM و مایکروسافت. در اطراف آن زمان اوراکل لابی سند دارای برچسب “یک توطئه برای ایجاد یک ده سال DoD ابر انحصار” خود رسیده میز و پست و سی ان ان گزارش شده است.

سپس در اواخر ماه جولای Esper راه اندازی یک بررسی پنتاگون گسترده تر رویکرد جدی گفتن پست او می خواست به “نگاهی به سخت” در قرارداد. او اشاره کرد که او “شنیده می شود بسیاری از کاخ سفید” و همچنین از اعضای کنگره است. دفاع مقامات اصرار داشت که تهمت نیست “نظم” Esper را به هر گونه خاص تعيين با توجه به جدی. آنها استدلال کرده اند و آن را دنبال جداگانه پیگیری از وزارت دفاع تهیه کارشناسان که ارزیابی پیشنهادات مختار است.

اسناد دادگاه باید پس از آن نشان داد که Esper آیا ملاقات با افراد نزدیک درگیر در فرایند ارزیابی به عنوان بخشی از خود را نقد کنید. آیا کسانی که افراد را تحت تاثیر قرار تهمت را تکرار اظهارات ضد آمازون و یا توسط Esper خط از سوال یک سوال مهم در این پیشنهاد مورد اعتراض.

در طول تکرار تاخیر مقامات دفاعی بارها و بارها گفت که آنها نیاز به دسترسی سریع به جدی ابر برای رسیدن به بخش فناوری نوسازی اهداف است.

در دادگاه براده unsealed چهارشنبه وزارت دفاع برآورد شده است که با قرار دادن یکی دیگر از نگه جدی خواهد هزینه آن بین 5 میلیون و 7 میلیون دلار در هر ماه است برگزار می شود. اگر چه سازمان های نظامی باید حداقل 20 دیگر قرارداد آنها می توانید استفاده کنید به منظور خدمات محاسبات ابری خود را به آنهایی که موجود هستند به عنوان بیش از حد سنگین. چند تا از آنها کار را از طریق واسطه شناخته شده به عنوان “ابر کارگزاران” و نیاز به خدمات محاسبات به دستور داده شود دستی که می تواند باعث تاخیر.

مقامات استدلال کرده اند در برابر تاخیر در این پروژه و دیگر هیچ. آنها می گویند جدی ابر یک عنصر ضروری از استراتژی خود برای رقابت با خصمانه سازمان ملل برای فن آوری كردند.

“ایالات متحده نمی توانید انتظار موفقیت های نظامی مبارزه با فردا تضاد با تکنولوژی روز گذشته,” نیروی هوایی سرهنگ ژنرال برادفورد Shwedo که مسئول نظارت بر فرماندهی و کنترل و ارتباطات و سایبر طرح در وزارت دفاع نوشت: در یک دادگاه پر unsealed چهارشنبه. “ارائه DoD با دسترسی سریع به یک شرکت ابر است که فراهم می کند الاستیک قدرت محاسباتی و ذخیره سازی حیاتی برای آمریکا و امنیت ملی است.”

“مردان و زنان در ارتش ایالات متحده باید دسترسی به تکنولوژی مناسب در زمان مناسب به مبارزه و پیروزی در جنگ” Shwedo نوشت. “تاخیر در اجرای راه حل های ابر منفی تحت تاثیر قرار خواهد DoD تلاش برای پیروزی در رقابت محیط و حفظ نفوذ جهانی بیش از ما در نزدیکی نظیر رقبا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im