قاضی بر علیه قوانین جمهوری خواه فلوریدا مورد حمایت قانون مسدود کردن felons از رای گیری تا زمانی که پرداخت هزینه های قانونی

یک قاضی فدرال در تالاهاسی حکومت یکشنبه شب که قانون فلوریدا می تواند به توقف felons از رای گیری به دلیل آنها نمی توانند پرداخت هر گونه هزینه های قانونی و اعاده آنها مدیون است.

قاضی تصمیم می تواند عمیق انشعابات به عنوان دولت برآورد 774,000 محروم felons نمایندگی قابل توجهی رای گیری بلوک.

فلوریدا است که به خوبی شناخته شده برای تیغ نازک انتخابات حاشیه و بسیاری از کسانی که felons مردم از رنگ و فرض به دموکرات ها است که می تواند تاثیر عمده ای در سال 2020 انتخابات.

در سال 2018 فلوریدا رای دهندگان تصویب متمم 4 بازگرداندن حق رأی برای felons در دولت که حکم خود خدمت کرده اند.

پس از آن لایحه تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی و امضا شده توسط فرماندار ران DeSantis اقدام به تعریف آنچه در آن به معنی کامل یک حکم زندان نیاز به felons به پرداخت جریمه جبران و حقوقی دیگر تعهدات مالی خود را قبل از جمله می توان به طور کامل خدمت کرده است.

در 125-صفحه حکم قاضی منطقه ای ایالات متحده رابرت Hinkle به نام قانون “پرداخت-به-سیستم رای” گفت که دادگاه هزینه های مالیات و که آن را ایجاد یک سیستم جدید برای تعیین اینکه آیا felons واجد شرایط برای رای دادن.

اذعان حزبی ماهیت این لایحه طی یک محاکمه در اوایل این ماه Hinkle خواسته در طول دولت بسته شدن استدلال: “چرا با این همه جمهوری خواهان رای دادند و همه دموکرات ها رای دادند نه؟”

“بود که یک تصادف,” او گفت:. “این امر می تواند خیره کننده اگر کسی به من گفت که آنها متوجه نیست که آمریکایی های آفریقایی تبار تمایل به رای دموکراتیک است.”

فرمانداری در حال بررسی حکم هلن آگور Ferre فرماندار سخنگوی گفت: در یک ایمیل در صبح روز دوشنبه.

قاضی Hinkle نوشت که منظور تأکید می کند که ایالت فلوریدا می تواند “شرایط رای دادن در پرداخت جریمه و جبران است که یک فرد قادر به پرداخت اما نمی تواند شرایط رای دادن در پرداخت مقدار یک فرد قادر به پرداخت.”

واکنش سریع پس از تعطیلات آخر هفته حکم.

جولی Ebenstein ارشد, کارکنان, وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق پروژه به نام قاضی Hinkle حکم یک “پیروزی فوق العاده ای برای رأی است.”

“دادگاه به رسمیت شناخته شده است که مطبوع یک فرد حق رای در توانایی خود را برای پرداخت خلاف قانون اساسی است,” Ms Ebenstein نوشت: در یک ایمیل. “این حکم به معنی صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا خواهد بود قادر به دوباره پیوستن به رای دهندگان و شرکت در انتخابات آینده.”

محکوم قاتلان و متجاوزان باقی می ماند به طور دائم محروم از رای گیری صرف نظر مالی بدهی.

با گزارش از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>