زندانیان در سراسر کشور به دنبال انتشار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تادیبی مراکز به نوبه خود به نقاط داغ برای ویروس. اما Shkreli درخواست غیر معمول بود: در ماه گذشته وکیل او خواسته مقامات فدرال برای آزادی او به نامزد خود را آپارتمان در شهر نیویورک به طوری که او می تواند انجام کار آزمایشگاه.

در یک جداگانه طرح پژوهشی ارسال شده آنلاین Shkreli, 37 گفت که صنعت داروسازی را تلاش برای ایجاد یک درمان برای covid-19 “ناکافی” و این که او “یکی از معدود مدیران با تجربه در تمام جنبه های توسعه مواد مخدر.”

در بررسی خود از Shkreli درخواست برای سه ماه آزادی تحت “نظارت دقیق” را مشروط اداره نظارت بر پرونده او شگفت زده در Shkreli ادعا می کنند که او می تواند پیدا کردن یک covid-19 درمان است که “تا کنون فراموش بهترین های پزشکی و علمی ذهن در جهان در حال کار در سراسر ساعت.”

این است که نوع تفکر که فرود آمد و او را در زندان اداره گفت: با توجه به ایالات متحده در منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو نه-صفحه حکم صادر شنبه. خوار اجرایی بارها مسخره مقامات و به نظر می رسید به شادی حتی در بحرانی ملی کردند; او معروف smirked در کنگره شنوایی قیمت دارو-درآوردن و بصورت زنده به هواداران روز پس از اولین بازداشت.

در او را انکار کردند درخواست ماتسوموتو نوشت که Shkreli بود “سالم” است که او تا به حال هیچ “تاریخ معاصر موجود شرایط پزشکی که جای او را در معرض خطر بالاتر” است و هیچ موردی از این ویروس گزارش شده و در زندان است.

“متهم درخواست منتشر خواهد شد به میان مکان های دیگر یک آپارتمان در نیویورک شهرستان, کانون covid-19 همه گیر” ماتسوموتو نوشت.

بن Brafman, Shkreli وکیل در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آنها را “نا امید” با تصمیم اما که آن را “دور از انتظار نیست.”

درک هاوکینز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de