ژوئن صوت را تست مثبت نیروهای سوال سخت در مورد بازی بیس بال در طول یک بیماری همه گیر

در سال 2020 انحراف می شود تیره و تار یادآوری. پیش بینی ذوب شده را به وحشت پنج شنبه بعد از ظهر در حدود 2:30 بعد از ظهر زمانی که اتباع مدیر کل Mike Rizzo نگاه به یک دوربین برای زوم در کنفرانس خبری در نیروی دریایی ماسک و fiddled با جهان سری حلقه در سمت راست او حلقه انگشت. ریزو اعلام صوت حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. او می تواند قرار داده شده در آسیب لیست ایجاد شده برای کسانی که قرارداد coronavirus.

“که عمده اخبار روز برای پریمیر لیگ در انگلستان” ریزو گفت: glumly.

“من بیدار شد صبح امروز هیجان زده ما بودند رفتن به بیس بال دوباره” اتباع مدیر دیو مارتینز گفت. “آن روز افتتاحیه. و سپس من اخبار او آزمایش مثبت است. آن لطمه می زند. آن را نمی باید به خوان صوت. شده اند می تواند هر یک از ما بچه ها. و پس از آن واقعیت در مجموعه: ما در میان یک بیماری همه گیر.”

شوک صوت مثبت تست حل ممکن در روزهای آینده. همانطور که واشنگتن پست جسی Dougherty گزارش صوت در زمان های متعدد فوری-نتیجه آزمون — هر دو بزاق دهان و بینی — و آزمون همه منفی است. صوت گذشت سه جمله آزمون های بین اواخر صبح و زمین برای اولین بار یک فرد آشنا با این وضعیت گفت. اتباع کادر پزشکی انجام آزمون و صوت هنوز هم باید پاک به بازی های MLB پس از یک آزمایشگاه تایید او دو بار آزمایش منفی است. اما در خانه آزمون ارائه شده اندازه گیری پتانسیل امداد.

تا صوت وضعیت حل و فصل سوالات, موج دار شدن در هر جهت. است صوت خوب است ؟ آیا ممکن است او آلوده دیگر هم تیمی های خود — و یا که او قراردادی ویروس از هم تیمی? باید یانکی ها بود نگران است ؟ باید درب بازکن شده اند? آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

ما واقعا می خواهم به انجام این کار ؟

در 48 ساعت قبل از روز افتتاحیه بازی بیس بال, کرک برای باز کردن یک پنجره از خوش بینی. بازیکنان و کادر تيم بود که chafed در تاخیر و ناهماهنگی با MLB تست پروتکل های اطراف آمد و ستایش آنها را برای بهبود. Anthony S. Fauci یک اتباع فن و پیشرو کشور عفونی-بیماری متخصص خواهد پرتاب کردن زمین برای اولین بار در اتباع پارک که به نظر می رسید مانند ضمنی و معنی دار تصویب. شرایط خارج ballparks باقی مانده است تلخ. شاید آنها می تواند آن را به کار. شاید آنها می تواند کشور یک مثال از اینکه چگونه به زندگی با ویروس انتخاب ما ندارد و پس از چند ماه از شکست مطلق به آن داشته باشد.

زمانی که اتباع کشف آزمون صوت در زمان جمعه آمد مثبت در ساعت اندکی پنج شنبه هر تجمع اعتماد به نفس را در هم شکسته شد. ریزو و مارتینز هر دو عنوان امکان دیگر اتباع به خطر بیافتد شده است این ویروس با استناد به چهار منفی قبلی آزمون توسط صوت اجتماعی فاصله پروتکل ها و تماس با ردیابی. دیگر اتباع بودند حکومت فاقد شرایط لازم و ریزو گفت: تمام آزمون دریافت کردند پشت منفی هستند.

که همه برای تلفن های موبایل مانند یک پوشش نقره ای, اما آن را بالا می برد ناراحت کننده بالقوه خطرناک مسائل. اتباع بازیکنان و کارکنان تحت دسته ای دیگر از آزمون پنج شنبه, ریزو گفت. MLB بهبود یافته آن تست تاخیر اما وجود دارد هیچ راهی برای از بین بردن آن. آن است که غیر ممکن است برای رد کردن که اتباع بازیکنان در زمان اتباع پارک میدان پنج شنبه شب حامل ویروس.

“من یک کمی بیشتر نگران در حال حاضر تا زمانی که ما بعد از آزمون نتایج و همه می آید و منفی” مارتینز گفت.

ریشه, ریشه, ریشه برای آزمون دوباره منفی.

امیدوارم صوت آنها اتباع گفته است بدون علامت بدشانسی با مثبت کاذب. امیدوارم اگر آن را نادرست دیگر اتباع کارکنان و یا بازیکنان قرارداد ویروس. و اگر هر گونه انجام داد امیدوارم بالقوه شیوع پرش نمی کند حصار به تیم دیگری. اگر آن را ندارد, این آزمایش را به پایان خواهد رسید در مراحل ابتدایی است.

Yankees مدیر Aaron Boone گفت تیم او تا به حال “هیچ تردیدی” بازی یکشنبه شب پس از آن آموخته از صوت را تست مثبت. او معتقد است که بازیکنان را به درک آنچه که آنها برای امضا و این خطر اجتناب ناپذیر خواهد بود.

در یک سطح متوسطه صوت مثبت آزمون را افزایش می دهد نگرانی های رقابتی. برای اتباع آنها باید به دفاع از عنوان خود را پس از از دست دادن Anthony رندن به رایگان آژانس بدون قلب تپنده صف خود را یکی از پرکار ترین جوان hitters بازی شناخته شده است. 60-بازی با حداکثر سرعت دویدن به معنی یک بخش قابل توجهی از اتباع’ فصل حداقل گشوده خواهد شد و بدون hitter وظیفه خود را به بهترین. اندرو استیونسون آغاز شده و در سمت چپ پنج شنبه شب.

“بعد مرد تا” ریزو گفت. “برویم.”

Rizzo, به اعتباری خود را به سرعت اضافه شده اولویت اول این است که به مراقبت از صوت و خانواده اش. اما پس از آن او تا به حال به استراتژی چگونه برای ساخت یک فهرست بدون روزمره بهترین بازیکن.

او احتمالا نمی خواهد آخرین مدیر کل به چهره است که وظیفه. برای MLB صوت عدم وجود تأکید خطر این فصل تبدیل به یک رقابت مسخره است. سابق همه ستاره مانند شکن Posey, رایان زیمرمن و ایان دزموند در حال حاضر تصمیم گرفتند. ساییدگی همیشه مسائل در یک فصل بیس بال اما همسترینگ کشیده است همان کشنده هوابرد بیماری است.

“این بخشی از آماده سازی برای بیس بال در سال 2020” ریزو گفت. “ما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه برای تنظیم به این چیزها. این تیم که واقعا بهترین کار نگه داشتن بازیکنان ستاره در این زمینه و نگه داشتن آنها را سالم کردم شانس برنده تر از دیگر تیم ها است.”

تلاش برای جدا کردن رقابتی ملاحظات صوت تست محافل به این سوال که آیا باید وجود داشته باشد یک فصل بیس بال در همه. ریزو نباید ایراد گرفت برای ساخت این ارزیابی برای انجام کار خود را در تلاش شرایط. اما آن را دشوار است به گوش دادن به آن و فرار dystopian طبیعت 2020 فصل بیس بال. این است برای رفتن به یک گالوانیزه نماد برای یک کتک امریکا است. آن است که تلاش برای نجات درآمد. آن است که بقا آزمون.

سوالات پایان ندارد و پاسخ نمی آیند به راحتی اگر در همه. با فرض این آزمون است مثبت کاذب چه خواهد شد به صوت را به ریه ها و قلب در آینده حتی اگر او همچنان به احساس علائم ؟ خواهد خانواده اش بود. درسته ؟ این سوالات جای تهوع پال در طول فصل و منجر به بیشتر سوالات. باید ما امیدواریم که این کار یا باید ما تعجب که آیا آن را درست کنید سعی کنید در همه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de