پس از از دست دادن خود را در دو بازی اول به لس آنجلس داجرز shortstop گاوین لوکس و رشته کوه های راکی کلرادو outfielder دیوید داهل صوت سالم خود را با یک 2-0 shutout از Hader را تخمیر می کنند. این یک مسابقه برگشت سال گذشته لیگ ملی وحشی-بازی با ورق که در آن صوت را دو-out تنها در هشتمین دور کردن میلواکی نزدیک تر قلم تحت ترنت گریشام دستکش و پاکسازی پایگاه های خود در واشنگتن 4-3 برنده شوید.

صوت که در جریان بازی های خود را بر روی شخصی خود را در Twitch کانال آمار یک جفت انفرادی, صفحه اصلی اجرا می شود که خود را, از جمله یکی در برابر حذفی که یک زمین بعد از شخصیت او را “صوت مختلط” در جعبه خمیر را. “و در حال حاضر ما رقص” صوت گفت: قبل از شکستن به مختصری تکان تکان خوردن در خانه.

صوت انسانی عینک یک بچه کوسه سربند در حالی که بازی و ارائه سرگرم کننده تفسیر در طول هر یک از سه نفر از سه دور بازی که شامل فریاد “اجازه دهید بچه کوسه!” چند بار. ما همچنین متوجه شدند که او با اشاره به دو بازی توپ به عنوان “ساعت خوش.” دو برای قیمت یک ،

“اجازه دهید ببینیم که چه چیزی شما رو خوان,” او گفت: به عنوان مجازی صوت پا به صفحه برای اولین بار در برابر لوکس داجرز. “شما آن را قطع ما آن را,” او اضافه شده پس از رسوب کردن یک نوار لغزنده در منطقه است. چند زمین بعد صوت شروع به پریدن کرد تا از صندلی خود را در جشن پس از مصرف واکر Buehler شخصیت عمیق به مرکز زمینه را برای یک اجرا خانه. “شما باید بروید! شما باید بروید!” او فریاد زد که توپ انجام بیش از نرده های ورزشگاه طفره زن.

اتباع’ دفاع و اغل گاو یا حشم اجازه صوت در دو بازی اول. حداکثر Muncy آمار یک پیاده روی کردن قربانی پرواز کردن شان Doolittle در صوت را 2-1 از دست دادن به داجرز و ترور داستان ضربه پیاده روی کردن خانه اجرا خواهد هریس پس از یک دونده رسیده یک سوم کاهش یافته است اعتصاب خود را در 3-2 دست دادن و به رشته کوه های راکی.

“دو قدم آف در یک شب” صوت گفت. “بیا در اغل گاو یا حشم آمده است. اوه خدای من.”

پس از مصرف یک 2-0 منجر برابر Hader را حذفی, با, انفرادی, صفحه اصلی اجرا می شود توسط Howie Kendrick و خود صوت اجازه از 7000 نفر در جریان این بازی در کانال Twitch تصمیم می گیرید که مسکن را در, برای صرفه جویی در.

“دوو یا Huddy؟”

دانیل هادسون بود که قریب به اتفاق انتخاب و بازنشسته سه نفر از چهار مورد او رو به مهر و موم برنده شوید.

“در نهایت!” صوت گفت: پس از لورنزو قابیل ساخته شده نهایی در یک روال grounder کوتاه است. “یک فرفری W است که در این کتاب است.”

در حال حاضر آن را باید انجام دهید. صوت بعدی بازی هنوز اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات